anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ankieta

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Proszę mi napisać jak to jest.

Gdy wypełnię ankietę po rozmowie telefonicznej lub po zakończonej rozmowie na czacie.

Jest taki podpunkt"co wpływa na twoją ocenę"czy doradca też będzie miał w to wglad co wpisalem

 

Czy doradca będzie miał wgląd jak wypełniłem ta ankietę. Czy będzie widział jaka ocenę wystawiłem od 0 do 10

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Nie, doradca nie widzi jak go oceniłeś w ankiecie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@nat_not Jesteś pewna? Ja miałem po kilku minutach telefon z Allegro w sprawie niskiej oceny w ankiecie do pewnego zgłoszenia. Co prawda nie potwierdzę czy to ta sama osoba, ale ktoś na pewno to sprawdza i konsultuje to z powiązanym konsultantem w zgłoszeniu.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM Nie jest tak, że nikt nie widzi Waszych ankiet - to oczywiste. O szczegółach naszych wewnętrznych procedur nie będę tutaj informować. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

iza_kam
#1 Nowicjusz#

Witam, dostałam na maila prośbę o wypełnienie ankiety GfK  Polonia dla Allegro smart. Wystarczy kliknąć link i do dzieła. Nie kliknęłam linku bo nie ufam.... czy faktycznie jest taka ankieta? Maila dostałam dzisiaj. Pozdrawiam 🤗

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@iza_kam prześlij proszę tego maila na adres spolecznosc@allegro.pl

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@nat_not  zadałem o pytanie na gadane żeby wiedzieć jak to jest.

 

Później zamówiłem rozmowę telefoniczną i doradcą mi powiedział że konsultant ma wgląd do całej ankiety. 

 

Podobnie jak@DarkStoorM  wystawilem niska ocenę i po kilku minutach miałem połączenie telefoniczne

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Tak, jak pisałam wyżej - nie będę informować o wewnątrznych procedurach. System ankiet ma służyć podnoszeniu jakości naszej obsługi w oparciu o Wasze oczekiwania. Ankiety są kontrolowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@nat_ not  czy to jest jakaś tajemnica, czy doradca ma wgląd do wypełnionej ankiety przez użytkownika.

Jeśli to by była jakaś tajemnica to i doradca by nie odpowiadał na na pytanie.

A odpowiedź doradcy była że konsultant ma wgląd w cała ankietę wypełniona przez użytkownika.

Więc po co robić z tego tajemnice jak to jest.

 

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Jak ktoś wysuwa przeciwko komuś jakieś uwagi/zarzuty to uważa, że każdy powinien mieć prawo do obrony. A jak się do tego odnieść nie znając tychże uwag.

oznacz moderatorów