anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowane zamówienie a towar na stanie.

Acerola220
#8 Zapaleniec#

Kupiłam komputer za 2241 zł. Dzisiaj moje zamówienie zostało anulowane – w opisie podano brak towaru, a w wiadomości do mnie stwierdzono, że to był błąd systemu (co, sądząc po negatywnych opiniach sprzedającego, zdarza się dość często). Tymczasem sprzedający wystawił ten sam towar ponownie, w cenie 3958 zł (normalnie ten komp lata w różnych sklepach w granicach 2999-4000zł) z dostępnością 28 sztuk. W opiniach o sprzedającym widzę, że taka praktyka jest u niego częsta, co wygląda na celowe działanie mające na celu podbicie ogłoszenia na Allegro.

Gdyby faktycznie była to jednorazowa pomyłka, przymknęłabym na to oko, ale w takiej sytuacji jestem wk....... ... zirytowana, że ktoś wykorzystuje mnie do podbijania swojej oferty. Tym bardziej, że wybierając tego sprzedającego, straciłam możliwość zakupu tego samego komputera w podobnej cenie na Morele – zdecydowałam się na zakup przez Allegro tylko ze względu na Allegro Pay. Dodatkowo, do tego komputera zdążyłam już zakupić oryginalny klucz systemu operacyjnego którego nie mogę zwrócić, bo kodów systemowych nie da się zwrócić. Nie wiem nawet czy w ogóle go wykorzystam ponieważ wiele gotowych komputerów jest już wyposażonych w system operacyjny... No i pytanie co ja mogę z tym teraz zrobić? Odpowiedź od allego że im przykro ale "możemy na ten moment monitorować działania sprzedającego" mnie nie zadawala. 

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Acerola220 błąd w cenie o ponad 90% sprzedawca mógł się powołać na to i odmówić realizacji zamówienia 

oznacz moderatorów

Acerola220
#8 Zapaleniec#

Kupiłam za 2241zł, teraz wystawił za 3958zł to nie jest 90% a normalnie stoi w cenach jak pisałam wcześniej. Ta cena po której go zakupiłam też nie jest nadzwyczajna bo bywał ten komp czasami w podobnej cenie na a m a z o n i e i nawet tego samego dnia w którym go zakupiłam na morele. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu zawsze jak sprzedający nie wysyła to inni sprzedający piszą że się pomylił, że może nie wysyłać- anulować zakup itd, natomiast jak kupujący nie opłaci zakupu albo zwraca to nie napiszę jak go nazywają " osz...." itd.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Acerola220 spory mam zbity ekran i odczytałem 224 zł 😏

oznacz moderatorów

Client:98440984
#7 Wielbiciel#

Nic nie ma za darmo! Prosę szukać dalej! Konec tematu.

oznacz moderatorów

Acerola220
#8 Zapaleniec#

A gdzie tu jest za darmo jak kupiłam kompa po lekko obniżonej cenie w której bywa od czasu do czasu na innych stronach? Sprzedający robi wała z klientów i tyle.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak zostaje komentarz, odpowiedni. A Tobie sąd.

oznacz moderatorów

lukas900
#8 Zapaleniec#

Actina ? Ryzen 5, rtx 3060 ?

oznacz moderatorów

Acerola220
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

lukas900
#8 Zapaleniec#

Cwaniaczek, 6 sztuk sprzedanych za prawie 4k haha

oznacz moderatorów

Acerola220
#8 Zapaleniec#

No i właśnie takiego cwaniactwa nie lubię. Olałabym to jakby to był zwykły błąd ale jak widzę coś takiego to się aż we mnie gotuje i mam ochotę takiemu sprzedającemu zrobić jesień średniowiecza...

oznacz moderatorów

Client:98440984
#7 Wielbiciel#

Nie ma sensu. Proszę szukać okazij dalej! 🙂 Albo wyjść z domu po  sklepach i przejrzeć ceny na laptopy . Ludzie obudzcie się , nic nie ma za darmo! Koniec tematu!

oznacz moderatorów

Client:98440984
#7 Wielbiciel#

tak jest

oznacz moderatorów