anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie zakupu

Client:104805351
#7 Wielbiciel#

co jeżeli rozmyśliłem się nad zakupem a w  moje zakupy mam obcię zwróć przedmiot ważne przedmiot jest zamówiony za pobraniem  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:104805351 jeżeli kupiłeś od firmy to możesz odstąpić przed dostawą. Wtedy sprzedawca zapłaci podwójny koszt transportu. Zgodnie z przepisami to kupujący odsyła przedmiot na swój koszt. Dobrze by było zrekompensować sprzedawcy koszt przesyłki powrotnej. 

oznacz moderatorów

Client:104805351
#7 Wielbiciel#

 a nie da się bez tego ?

 

oznacz moderatorów

jaszczur-ka
#10 Popularyzator#

@Client:104805351  - dzwoń do sprzedawcy żeby nie wysyłał i to szybko.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Client:104805351 
Składając zamówienie z obowiązkiem zapłaty (w tym przypadku: przy odbiorze przesyłki) - masz obowiązek rzecz odebrać i zapłacić.
W ciągu 14 dni od odebrania przesyłki - możesz odstąpić od Umowy składając stosowne oświadczenia (np. wypełniając formularz zwrotu z opcją ODSTĄPIENIE).
Decydując się na odstąpienie od Umowy - masz obowiązek towar odesłać (zwrócić) do sprzedawcy. Odesłanie jest na koszt konsumenta.
Zauważ, że każde inne postępowanie (np. nieodebranie zamówionej przesyłki) stanowi poważne uchybienie obowiązkom kupującego.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów