anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie zakupu

w_freddy
#7 Wielbiciel#

Kupiłem dwa przedmioty u jednego sprzedawcy ale z jednego z nich chciałbym zrezygnować niestety nie jest to możliwe bo ciągle wyświetlają  się oba dlatego nie mogę dokonać płatności

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@w_freddy to kupiłeś czy chcesz kupić? Gdzie masz te przedmioty w koszyku czy już w zakładce moje zakupy?

oznacz moderatorów

w_freddy
#7 Wielbiciel#

Przedmioty są w zakładce moje zakupy, brak jest opcji rozdzielenia tych przedmiotów a także opcji anulowania całego zakupu. Rezygnacja nie dotyczy całego zakupu tylko jednego który podejrzewam jest w gorszym stanie niż opisuje to sprzedawca. Jest tylko jedna opcja: zapłać.

oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Anuluj zakup i wykonaj go ponownie wybierając tylko prawidłowy produkt

oznacz moderatorów

w_freddy
#7 Wielbiciel#

Nie możliwości anulowania, jest tylko możliwość kupna lecz nie mam kontaktu ze sprzedawcą więc nie wiem czy sprzedawca zgodzi się na zwrot czy będzie zwrot możliwy.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Kliknij "zwróć zakup" i wybierz przedmiot który chcesz zwrócić.

 

Napisz lub zadzwoń do sprzedawcy czy sprzedawca mógłby ci nie wysyłać tego 1 przedmiotu 

oznacz moderatorów

w_freddy
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca nie odpisuje na wiadomości a telefon jest wyłączony, nie udało mi się dodzwonić.

Zwrócić przedmiot można będzie dopiero po zapłaceniu. Podejrzewam

że muszę zrezygnować z zakupu obu przedmiotów w obu aukcjach

i albo szukać innych aukcji lub wygrać ponownie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to zwykłe Allegro czy Allegro Lokalne?

oznacz moderatorów

w_freddy
#7 Wielbiciel#

Zwykłe allegro. Niestety allegro zablokowało możliwość anulowania lub zmiany raz dokonanego wyboru. Pomylisz się albo zmienisz zdanie i musisz płacić.

oznacz moderatorów