anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Awaria w Inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
amadia66
#8 Zapaleniec#

To się będzie działo. Inpost ma awarię systemu i nie rozsyłają kodów odbioru do paczkomatów poprzez sms i maile. Podobno można odebrać poprzez aplikację, choć nie mogę sprawdzić bo nie mam. Rozmawiałem z konsultantem Inpostu i miał przesłać mi kod smsem. Jednak czekam już pół godziny i nic. Czyli jak zwykle bałagan i obiecanki cacanki a głupiemu radość. Dodzwonić się na infolinie jak zwykle tragedia. Ciekawe co będzie jak paczki zaczną wracać. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
amadia66
#8 Zapaleniec#

Muszę dodać. Przed chwilą otrzymałem kod odbioru od konsultanta (z pominięciem systemu). Jednak słowny. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@amadia66 nic nie będzie wracać bo pewnie przedłużą czas na odbiór 🙂 @InPost 

Dodzwonić się na infolinie jak zwykle tragedia.

Dziwisz się jak nikt nie ma kody to wszyscy dzwonią 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@InPost potwierdzam , brak wiadomości sms , będą problemy !!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 @amadia66 w tej chwili przyszedł sms z kodem odbioru , a paczka już odebrana . To pewnie jakiś lejek i sms-y przychodzą z opóźnieniem .

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@amadia66 @kostas11 @mdrogeria 

Serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Aktualnie pracujemy nad przywróceniem poprawnego funkcjonowania usług związanych z wysyłką kodów odbioru.
Jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Czy Inpost ma ponownie awarię systemu? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Ahoj-GSM a co masz na myśli ??? była z godzinę temu zwiecha w aplikacji ale już się zaktualizowała 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Jak wrzucam nr listu na stonie Inpost z paczką, która miała do mnie dzisiaj przyjść to wyskakuje mi informacja, że została przyjęta w oddziale, wczoraj około godziny 17:00 i dzisiaj jeszcze do mnie nie wyruszyła. W aplikacji mam te same informacje. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Ahoj-GSM Inpost ma regulaminowo 2 dni na dostawę 😄 a to co widzisz w allegro to Przewidywany czas 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Zazwyczaj na drugi dzień już są. A paczki, które miały dotrzeć do firmy też były zawieszone na dobę, ale widzę dzisiaj po 18 dotarły do paczkomatu. 

oznacz moderatorów