anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd w wyszukiwaniu wielu pruduktów z sortowaniem

Atexor
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,
Potrzebowałem znaleźć kilka produktów u jednego sprzedającego, więc postanowiłem skorzystać z opcji "szukaj wielu".
Przykładowy link:
https://allegro.pl/szukaj/multi?phrases=vianek+od%C5%BCywczy+%C5%BCel+prysznic&phrases=Vianek+%C5%BC...
Otwiera się strona z opisem "szukasz: "vianek odżywczy żel prysznic" + "Vianek żel orzeźwiająco" + "tymiankowy""
a1.pnga2.png

Następnie stwierdzam, że chcę posortować wg. ceny, najtańszych. Wtedy to zmienia mi się link na:
https://allegro.pl/szukaj/multi?phrases=vianek%2Bod%C5%BCywczy%2B%C5%BCel%2Bprysznic&phrases=Vianek%...
Opis zmienia się na: "szukasz: "vianek+odżywczy+żel+prysznic" + "Vianek+żel+orzeźwiająco" + "tymiankowy""

I wyskakuje informacja, że nie mogło znaleźć produktów żadnych i pokazuje mi po prostu wiele pojedynczych produktów. Jak można zauważyć, zamiast spacji pojawiają się "plusiki" które psują wyniki wyszukiwania.a2.png

Prosiłbym o naprawę błędu.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Atexor sprawdziłam to i klikając sortowanie po cenie przy pierwszym wyszukaniu pojawiły mi się oferty posortowane zgodnie z wybranym filtrem

la_nika_0-1708249269114.png

Spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki lub skorzystać z innej. To powinno pomóc. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika Potwierdzam, to jest problem od dłuższego czasu. "Plusiki" psują kompletnie wyszukiwanie. @Atexor Wyszukiwarka allegro od dawna nie pokazuje wiarygodnych informacji... używaj Google

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Atexor
#9 Pomysłodawca#

@la_nika Spróbowałem uruchomić stronę z pominięciem pamięci podręczną (CTRL+ F5 z odświeżeniem css, skryptów etc.), a także włączyć w trybie prywatnym, który jest już całkowicie oddzielony od normalnego i będąc tam nawet niezalogowanym problem dalej występuje.

Na Chrome działa, tylko że używam go bardzo sporadycznie i wolałbym także działającą funkcję w Firefoxie.

@pinsplashna ogół wyszukiwanie działa, problem w wielo-przedmiotowym szukaniu, gdy czegoś potrzebuję aby "poszło" jedną przesyłką (na ew. darmową przesyłkę Smartem złożoną z kilku tanich rzeczy). Tutaj Google nie pomoże, bo nie złoży mi wszystkich dostępnych przedmiotów od jednego sprzedającego.

Problemem tu jest samo wadliwe działanie wyszukiwarki Allegro na Firefoxie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Atexor ok dziękuję, zgłoszę to do Działu technicznego, ale czy możesz przesłać zrzuty ekranu, na których widoczne będzie całe okno przeglądarki, razem z adresem strony oraz paskiem z godziną i datą?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Atexor
#9 Pomysłodawca#

@la_nikadziękuję. Szczerze mówiąc nie wiem co da zrzut ekranu z datą, ale proszę.

Otwarta nowa prywatna sesja (sam Firefox ma małą modyfikację CSS z ciemnym motywem, stąd wygląd może wyglądać inaczej, ale to nadal stary Firefox, podobnie Windows 10 gdzie mam aplikację StartIsBack++ na inny wygląd dolnego paska). Oba okna podzieliłem horyzontalnie i otworzyłem pierwszy link po czym na dolnym oknie zrobiłem sortowanie, gdzie objawia się problem:

Atexor_2-1708260749769.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Atexor dziękuję! Na zrzutach dla działu technicznego powinien być widoczny cały ekran, nie chodzi o datę i godzin tylko o pełny ekran 🙂 
Przekazałam zgłoszenie i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Atexor otrzymałam odpowiedź. Ponieważ problem występuje tylko w jednej przeglądarce problem nie pochodzi od nas, więc nie mamy wpływu na jego rozwiązanie. 
W takiej sytuacji jedyne co możemy poradzić to wyczyszczenie danych przeglądarki i plików cookies, wyłączenie dodatkowych wtyczek, jeśli to nie pomoże to aktualizacja.
Jeśli nic nie przyniesie efektu, to pozostaje zmiana przeglądarki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów