anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne powiadomienia o wyszukiwanych przedmiotach.

cypis666gabber
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_

Dzien dobry.

Po zmianach w wyszukiwarce, gdzie miałem oznaczone zapisane wyszukiwane przedmioty w dziale muzyka/kasety magnetofonowe, teraz przychodzą mi powiadomienia z ogólnego działu - muzyka, czyli pozycje które mnie nie interesują, to jest cd i vinyl.

 

Na przykład, mam zapisane wyszukiwanie w dziale muzyka/kasety magnetofonowe, kasetę Thunderdome.

Zamiast tak jak wcześniej, przychodziło powiadomienie o danym tytule wyłącznie na tym nośniku, to teraz przychodzi z ogolnego działu "kategoria: Kultura i rozrywka - Muzyka" i otrzymuję 40-50 pozycji które mnie nie interesują w jednej wiadomości.

Bardzo proszę o przyjrzenie się temu.

Pozdrawiam 

 

Damian

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @cypis666gabber! Dziękuję za Twoje zgłoszenie. W tej sytuacji wyszukaj proszę ponownie interesujące Cię o oferty, zaznacz filtry dotyczące nośnika (możesz też wybrać gatunek muzyczny) i wtedy polub wyszukiwanie.   

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

cypis666gabber
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Ulubione wyszukiwania mam od kilku lat i wszystko działało prawidłowo.

Otrzymywałem wyłącznie powiadomienia o wyszukiwanych nośnikach, bez cd i vinyl.

Zmieniła się opcja wyszukiwania i wszystko szlag trafił.

 

Pozdrawiam 

 

Damian 

 

oznacz moderatorów

mariuszyyy
#1 Nowicjusz#

Witam

Owszem są gatunki muzyczne ale wcześniej w tych gatunkach w filtrach można było wybrać podgatunek. Teraz wchodząc chociażby w kategorię Rock nie ma dalej filtrowania po powiązanych gatunkach. Usunięcie dokładniejszego filtrowania to bardzo zła zmiana niestety która totalnie ogranicza dokładne wyszukiwanie.

 

Pozdrawiam

Mariusz

oznacz moderatorów