anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bilet przedsprzedaż Podsiadło [30.08.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
misio_is2
#2 Obserwator#

Cześć,

próbuję właśnie kupić bilet na koncert na rok 2023 na Podsiadło.

Po wybraniu opcji Kup bilet  - pojawia się strona i komunikat "ups cos poszło nie tak"

Odświeżanie nic nie daje.

 

Proszę o weryfikację.

oznacz moderatorów
220 ODPOWIEDZI 220
pwKiL
#7 Wielbiciel#

U mnie był komunikat wpisz kod dostępowy.  Pisałam na czacie z allegro co to za kod. Odpowiedź była taką że to błąd systemu i naprawiają. Teraz jest komunikat że brak biletów 

oznacz moderatorów
motofelgi
#4 Eksplorator#

u mnie to samo, 4 bilety w koszyku i pytanie o kod dostępu. Dwie godziny prób, kilka razy taka sama sytuacja i nagle komunikat, zakończyliśmy sprzedaż - ŻENADA

oznacz moderatorów
m4rtusk490
#8 Zapaleniec#

Próbowałam dzisiaj kupić na przedsprzedaży, jednak ciągłe zawieszanie strony i niejasność całego procesu kupowania uniemożliwiło mi to.

Będę próbować jutro i chciałabym być jak najlepiej przygotowana, stąd moje pytania:

1. Czy można wybrać ilość biletów ZANIM wybierze się miejsce (jeżeli tak to jak)? Gdyż dzisiaj najpierw strona kazała wybrać porządane miejsce, jeżeli jakmis cudem udało mi się zabezpieczyć bilet, to po zmianie ilości na 2 wyskakiwał komunikat, że wybrana ilość jest niedostępna i strona się zawieszała.

2. Bardzo często odświeżałam dzisiaj stronę, co chyba było błędem? Bo za każdym razem trafiałam na koniec kolejki i biletów było mniej i mniej.

3. Jakieś inne przydatne tipy?

Dzieki

oznacz moderatorów
m4rtusk490
#8 Zapaleniec#

Dzięki, ale nie widzę odpowiedzi na moje pytania w tym artkule

oznacz moderatorów
noworodek
#8 Zapaleniec#

@m4rtusk490 odpowiadając:

1. nie ma mozliwości wybrania najpierw ilości a pozniej miejsca - wybierasz miejsce i klikasz ilosc i rezerwuje Ci obok siebie bilety - tutaj musisz być szybki jak wiatr 😉 bo inni tez to robią w taki sm sposób - wybierz miejsce te ktore nikt nie bedzie kupował [taki żarcik sytuacyjny - no offence]

2. dzisiaj odświeżanie było bardzo pomocne - z racji iż za któymś razem znikała opcja wpisywania kodu ktorego tak naprawdę nie było 😉

3. jedyny tip to taki że jak nie bedzie problemów ze strony serwisu - to kupisz jak bedziesz szybki 😉 jak nie to zawsze masz alternatywe w postaci alebilet.pl - napewno ktoś bedzie odsprzedawał bilety i tak je uzyskasz w pozniejszym czasie [ja tak kupiłem na PGE na 26.08 - i to nawet po cenie nominalnej;)]

 

powodzenia jutro i niech szczeście będzie z Toba! warto to przeżyć na własnej skórze 😉

oznacz moderatorów
m4rtusk490
#8 Zapaleniec#

@noworodek dzięki za odpowiedź 😁

oznacz moderatorów
kafi88
#2 Obserwator#
  • Strasznie to zorganizowaliście
oznacz moderatorów
daniocha76
#8 Zapaleniec#

Allegro nie można zbyt dużo zarzucić oprócz tego, że przez 10 minut od 12.00 nie można było załadować strony pewnie przez obciążenie serwerów. Kody były wymagane na stronie e-bilety i ja po godzinie walki z obciążoną stroną zostałem perfidnie pozbawiony trzech biletów za które miałem już płacić, ale niestety strona nie wytrzymała obciążenia i wywaliło mnie z koszyka. Porażka e-bilety 

oznacz moderatorów
joasia_ms23
#1 Nowicjusz#

A powiedz, skąd miałeś kod dostępu? Bo rozumiem, że miałeś, skoro byłeś na etapie blika?

oznacz moderatorów
daniocha76
#8 Zapaleniec#

Na początku tez się wkurzałem na te kody dostępu, wchodząc na kompie na zakup cały czas mi wywalało ten kod. Po wejściu na zakup przez aplikację mogłem bez problemu kupić trzy bilety bez żadnego kodu, ale na koniec przechodząc już do płatności zawiesiło mi stronę i wywaliło do poczekalni i straciłem te bilety. Trochę to przykre, że tak bez sensu jest skonstruowany zakup biletów na e-bilety, a serwery nie były przygotowane na takie obciążenie. 

oznacz moderatorów
m4rtusk490
#8 Zapaleniec#

Aplikacją allegro? Czy ebillet?

oznacz moderatorów
m4rtusk490
#8 Zapaleniec#

@daniocha76 aplikacją allegro czy ebillet?

oznacz moderatorów
daniocha76
#8 Zapaleniec#

Przez aplikację udało się wejść na bilety. 

oznacz moderatorów
auto_truck4
#8 Zapaleniec#

Sęk w tym, że po 50 próbach nie żądało kodu.. więc o co właśnie w tym chodziło? Nie wpisałam żadnego kodu.. 

oznacz moderatorów
Zabojczykot
#2 Obserwator#

Jak już pisałem gdzieś wyżej, nie rozumiem oburzenia o kody. Link z allegro przekierowywał do  https://allegro.pl/kampania/ebilet/kup?kod=DAWID2024PR. Kod był zawarty w linku. Gdy w normalnych okolicznościach wchodzi się na stronę, nie żąda kodu. Przez wielokrotne odświeżanie strony, przełączanie na inne strony czy inne podobne akcje, parametr mógł po stronie klienta się "zgubić". Wystarczyło wtedy ręcznie wpisać kod z linku.

oznacz moderatorów
neluk
#7 Wielbiciel#

Wyobrażacie sobie jak wielu ludzi wkurzyliście tą pseudo przedsprzedażą? Najbardziej tych którzy specjalnie wykupili smarta....

oznacz moderatorów
k127
#4 Eksplorator#

To dlaczego nie ma na stronie informacji, że bilety są już niedostępne ?

oznacz moderatorów
Czarna_Mamba1984
#2 Obserwator#

Jednym słowem oszustwo, wymagało kodu dostępu ,którego nie było . 

oznacz moderatorów