anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bilet przedsprzedaż Podsiadło [30.08.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
misio_is2
#2 Obserwator#

Cześć,

próbuję właśnie kupić bilet na koncert na rok 2023 na Podsiadło.

Po wybraniu opcji Kup bilet  - pojawia się strona i komunikat "ups cos poszło nie tak"

Odświeżanie nic nie daje.

 

Proszę o weryfikację.

oznacz moderatorów
220 ODPOWIEDZI 220
Client:110928259
#2 Obserwator#

Niestety odświeżanie nic nie dało Kilka razy udało mi się dojść do wybrania miejsc i za każdym razem "kod dostępu". Dziwna sprawa, wielka szkoda bo kilka razy byłam o krok od kupna 

oznacz moderatorów
Client:64245802
#4 Eksplorator#

zenujaca sytuacja, po prawie poltorej godziny czekania i odswiezania i wydaniu dodatkowych pieniedzy na smarta zostalam z niczym

oznacz moderatorów
magducha2504
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Napiszecie coś jeszcze o odświeżeniu strony? Tych biletów nie było już o 12:03. ŻAŁOSNE...

oznacz moderatorów
marta59300
#7 Wielbiciel#

BRAK SŁÓW, PO CO TAKIE AKCJE SKORO NIC NIE DZIAŁA !!!!!!!!!! TRAGEDIA ŻENADA I JESZCZE RAZ PORAŻKA. NIE DAM SIĘ JUZ NABRAC NA PRZEDSPRZEDAŻ NA ALLEGRO !!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
SZoPer_
#7 Wielbiciel#

Były, były. Znikały, pojawiały się, pojawiało się żądanie kodu, znikało za którymś odświeżeniem strony.

Amatorszczyzna ze strony eBiletu, ale bilety były dostępne na pewno o 13:10, bo kupiłem 4 i to obok siebie. Dało się.

oznacz moderatorów
Dawid285
#8 Zapaleniec#

ja się tak pytam kto kupił bilety jak ja przez półtorej godziny ciągle próbowałem i nie dało się?

oznacz moderatorów
OKO50
#7 Wielbiciel#

Kilku moich znajomych i ja próbowałem i nikomu się nie udało. Mój największy sukces to jeden bilet w koszyku 😄

oznacz moderatorów
SZoPer_
#7 Wielbiciel#

Ja kupiłem po 70 minutach prób, ale opłaciło się.

oznacz moderatorów
woicki_marcin
#3 Debiutant#

Cel osiągnięty. Allegro sMART się sprzedało. Kosiorka się zgadza! Teraz będzie komunikat że było tak duże zainteresowanie że uruchomimy jeszcze raz sprzedaż z allegro smART 😄

 

oznacz moderatorów
Client:33732635
#3 Debiutant#

Niby bilet dostępny klikniesz i nagle go nie ma

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

dawid-podsiadło-podsiadło.gif

oznacz moderatorów
SZoPer_
#7 Wielbiciel#

Sytuacja jest owszem skandaliczna, ale złość kierujcie na eBilet, bo mimo wielu lat na rynku ciągle mają architekturę IT z dykty i patyków, więc przy takim ruchu im wszystko siada. Żenada, że muszą na bieżąco to łatać, bo widać było, jak mieszali w tym na żywca. I tak przy każdym większym koncercie.

oznacz moderatorów
Client:102974685
#7 Wielbiciel#

Masz racje, ale to nie wszystko. Link z Allegro nie dzialal, jakis mlynek byl z tym smart, Raz bylem smart, raz nie. A po 15 minutach bylo po jablkach. Masakra jakas, syf poprostu, jedno i drugie o tylek rozbic

oznacz moderatorów
marsianinek
#4 Eksplorator#
oznacz moderatorów
katarina7975
#2 Obserwator#

Przedsprzedaż biletów miała się odbyć dzięki posiadaniu konta Allegro Smart, nawet dla nowych użytkowników.. Po wybraniu miejsc i rezerwacji biletów było wymagane podanie kodu dostępu- co to jest za kod? Allegro nie podało żadnego kodu a bez niego nie dało się kupić biletu. Proszę o wyjaśnienie sytuacji. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Biletów nie ma dlatego, a może nie bo tu są posty z latach poprzednich a Ty piszesz o 2024, zapytajmy: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
katarina7975
#2 Obserwator#

Ja pytam o rok 2024..dziś ruszyła przedsprzedaż biletów na rok 2024...i opisuje problem który się dziś pojawił z kodami dostępu których nie otrzymałam co uniemożliwiło zakup zarezerwowanych biletów...

oznacz moderatorów
Zabojczykot
#2 Obserwator#

Nie rozumiem oburzenia o kod dostępowy. Link ze strony allegro przekierowywał pod adres w którym jako parametr podany był kod -> https://allegro.pl/kampania/ebilet/kup?kod=DAWID2024PR. Przy przeciążonych serwerach infra padała i tona przekierowań/odświeżeń robiła swoje. Wystarczyło spowrotem z linku z allegro przejść na ebilet i bilety były 🙂  

oznacz moderatorów
Client:102974685
#7 Wielbiciel#

Gdzie te bilety byly? co ty opowiadasz? to skad sie wzieli ci wszyscy wkurzeni? Ty jeden madrala. Daj spokoj. Zamknij sie i sie nie odzywaj wiecej. bo **piiip**sz bzdury jak malo ktory

oznacz moderatorów
marsianinek
#4 Eksplorator#

Miałem to samo, mam nawet screeny z tego. Ale po którejś kolejnej próbie wejścia na stronę ebilet system zapytał mnie o powiązanie konta eBilet z allegro 🙂 - potwierdziłem i wtedy już pole z kodem nie pojawiało się. Nie wiem czy to było spowodowane. W międzyczasie też wyłączyłem adblocka bo tu też mogło coś czasem być związane. Ostatecznie udało mi się kupić bilety w 12tej minucie.

oznacz moderatorów