anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Black Friday 2021 na Allegro

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Black Friday 2021 na Allegro

A gdyby tak największe promocje świętować dłużej niż jeden dzień w roku? Na Allegro jest to możliwe. Z zakupów w najlepszych cenach możecie cieszyć się zarówno na Black Friday, jak i przez cały Black Week, który rozpoczynamy już 22 listopada - śledźcie Strefy Okazji - Black Friday na Allegro, aby niczego nie przegapić!

Wyprzedaże z okazji Black Friday to też doskonały moment na przetestowanie usługi Allegro Pay. Dzięki temu nie ominą Was przeceny, a zakupy spłacicie za 30 dni.

Skąd wziął się Black Friday?

Czarny piątek został zapoczątkowany prawdopodobnie w latach 50 XX wieku. Pracownicy USA dzień po Dniu Dziękczynienia chcieli przedłużyć sobie wolny weekend, więc pod pretekstem choroby masowo zwalniali się z pracy. Istnieje więcej teorii na ten temat, jednak najważniejszy jest efekt końcowy - dla Amerykanów szturm na sklepy w ostatni piątek listopada stał się tradycją. Zwyczaj ten przywędrował również do Polski. Black Week potrwa na Allegro od 22 do 29 listopada

Wygoda i komfort

Jeśli wyprzedaże kojarzą Wam się ze ściskiem, dyszeniem za plecami i biegiem z przeszkodami, możemy zapewnić, że polowanie na oferty w Strefach Okazji - Black Friday to zupełnie inny komfort zakupów.

Zachęcamy do śledzenia największych promocji Black Week nawet, jeśli nie planujecie żadnych zakupów dla siebie. Lada dzień z głośników wybrzmi George Michael, zapowiadając zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Tym bardziej warto obserwować przeceny na Allegro i nie czekać ze świątecznymi upominkami na ostatnią chwilę.

Co kupić na Black Week na Allegro?

Jeśli chcielibyście skorzystać z wyprzedaży, ale nie wiecie, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, mamy kilka propozycji. Podczas Black Week znajdziecie na Allegro m.in.:

Jeśli korzystacie z Allegro Smart!, swoje zamówienia otrzymacie za darmo, więc jest to kolejna oszczędność. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w regulaminie usługi.

Bezpieczne zakupy na Allegro

Możecie być pewni, że Wasze zakupy na Allegro są bezpieczne. Niezależnie od wartości transakcji, jeśli napotkacie na problemy transakcyjne, możecie liczyć na Program Ochrony Kupujących

Zachęcamy również do zakupów w domowym zaciszu, aby nie narażać się na niepotrzebne wizyty w przepełnionych sklepach stacjonarnych. Zadbajcie o siebie i najbliższych - skorzystajcie z promocji Black Friday oraz Black Week na Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

betizdaleka
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście. Większość dużych graczy na allegro, a już na pewno OSA ( oferta specjalna allegro) zdążyła podnieść ceny, żeby mieć teraz z czego dawać rabaty 🙂

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@betizdaleka, zgłoszona do kampanii oferta powinna być obniżona min. o 5% od średniej ceny sprzedaży z ostatnich 30 dni od daty przesłania zgłoszenia.

Ma to przeciwdziałać sytuacjom, o których napisałaś.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Takie "promocje" to tylko mącenie w głowach nie mające wiele wspólnego z tanim sprzedawaniem ale ciągle się trafiają tacy co wierzą w magie takich okazyjnych zakupów .Koniec roku wymaga od sprzedawców przewietrzenia magazynów ,pozbycie się zalegającego towaru ale tak by go sprzedać bez strat a nawet czasem z większym zyskiem i do tego są takie Black Friday.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kolekcjoner608, masz oczywiście prawo do takiej opinii. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Mam i nigdy nie uczestniczę w okazyjnych wyprzedażach ani tu ani gdziekolwiek.

oznacz moderatorów

VD_VD
#8 Zapaleniec#

Hhaha Prawda a najlepsze to że wyszukasz i taniej kupisz ten sam towar co jest wystawiony "promocji". A co lepsze że jeśli ma sklep internetowy to nawet z przesyłka jeszcze mniej.

oznacz moderatorów

VD_VD
#8 Zapaleniec#

To gdzie te wasze 70% co podajecie? To chyba 70% się zgłosiło do kampanii.

oznacz moderatorów

VD_VD
#8 Zapaleniec#

 

I to ci Pseudo SuperSprzedawcy co najtaniej i najwięcej problemów z nimi.

oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

czy oferty do akcji można zgłaszać także w ciągu tygodnia? Bo nigdy to nie było napisane albo nie doczytałem 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Teraz nie opłaca się wyprzedawać nadwyżek magazynowych, jak jest kapitał lepiej przetrzymać na nowy sezon. Jakbym kupił nawozów azotowych za 500tyś pół roku temu aktualnie były by warte milion.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@europa89, spokojnie - oferty można zgłaszać od 15 listopada od godziny 17:00 do 28 listopada do godziny 23:59. 🙂

Zrobisz to z poziomu zakładki Kampanie i programy. Wystarczy, że wybierzesz jedną z kampanii (podpowiemy, które z Twoich ofert spełniają kryteria), wskażesz konkretne oferty i je zgłosisz.

Jeśli chcesz przygotować się jeszcze lepiej, zachęcam Cię do przejrzenia kursu, jak najlepiej przygotować oferty do kampanii Black Week i zwiększyć swoją sprzedaż.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

eCSI
#9 Pomysłodawca#

A @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  mam pytanie zwrot pieniędzy za obniżkę ceny  produktów w smart weeku będzie po zakończeniu akcji czy po każdej transakcji przeprowadzonej

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eCSI, zwroty za obniżkę od średniej ceny sprzedaży otrzymacie po zakończeniu kampanii. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

toagro_pl
#9 Pomysłodawca#

@mr_oma Jeżeli produkt zgłoszony do Black Week miał cenę 119 zł i cena została obniżona o 11% do 107 zł to po zakończeniu kampanii allegro zwróci prowizję od sprzedaży tego produktu w wysokości 20% według tabelki z regulaminu? Dobrze rozumiem te zasady? 

oznacz moderatorów

VD_VD
#8 Zapaleniec#

Przecież cenny się nie zmieniły zmieniliście szatę graficzna z zielonego na czarny XD.

oznacz moderatorów

bagaaaa
#2 Obserwator#
Witam. Chciałabym kupić przedmiot na allegro który kosztuje 3700 zł, nie mogę aktywować allegro Pay bo jestem po ślubie, w dodatku jestem za granicą i nie mam zmienionego nazwiska w banku przez co allegro nie chce uwierzytelnić moich danych z dowodu z kontem bankowym. Przez internet nie mogę zrobić przelewu na 3700 bo mam limit 2000 i teraz moje pytanie brzmi czy mogę zrobić 2 przelewy jako płatność za ten przedmiot?
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bagaaaa Nie. Musisz wykonać jedną płatność. Dwa przelewy nie rozliczą się poprawnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów