anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada sprzedajacego

ALMAGEST_PL
#2 Obserwator#

Pojawiła się już wczesniej propozycja, ale ponawiam - rozważcie możliwość blokady sprzedającego przez kupującego. 

Chciałabym mieć możliwość uniknąć w przyszłości zakupu u sprzedawcy, który bez kontaktu ze mną zrobił mi częściowy zwrot, zmodyfikował zamówienie a następnie je wysłał. Z zestawu 3 produktów otrzymałam 1 plus dwa inne. 

Skoro Allegro ma być przyjazne kupującym nie każcie mi pamiętać nazwy sprzedawców, którym nie chce zostawiać swoich pieniędzy.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Poproś sprzedawcę niech Cię wrzuci na czarna listę ;)))

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ALMAGEST_PL nigdy nie przejdzie , a dlatego ,że sprzedawcy płacą dużą kasę za prezentowanie ofert , allegro nie ma najmnieszych podstaw ,aby w jakikolwiek sposób ograniczać ich widoczność czy sprzedaż , jedyną własciwą drogę podpowiedział Ci @Health___Beauty 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ALMAGEST_PL pomysł upadł już 2864836279 razy i nie wejdzie w życie nigdy. Nie chcesz pamiętać kup notesik i zapisuj... kasa ma się kręcić a transakcje finalizować by pieniądz krążył i spływał prowizją do allegro nieograniczony 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Klienci mają odpowiedni oręż by chronił ich nawet wtedy kiedy nie powinien ,a jak komuś się źle robi zakupy w jakimś sklepie to sam sobie musi pomóc. Aby unikać problemów wystarczy wybierać sprawdzone sklepy mające towar dobrych marek.

oznacz moderatorów

kubik30
#1 Nowicjusz#

Zgadzam się w całości. Allegro a czczególnie lokalne wspiera oszustów. Wziałem już kilka razy udział w aukcjach które wygrałem a sprzedający nie wysłał sprzedawanych przedmiotów bo nie osiagnął w licytacji spodziewanej kwoty. Po podaniu wymyślonego powodu i zwrotcie kasy allegro zamyka otwarty problem z zakupem i wtedy wskazują że można ewentualnie skierować sprawę do sądu.... Moim zdaniem w takich przypadkach powinni zawieszać konto sprzedającego. Ja przenoszę się na inne portale ibwam też polecam.

oznacz moderatorów