anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu ze sprzedającym

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie kupiłem komputer na allegro . I chodzi o to że od początku mam z nim i z sprzedającym problemy . 

1. Sprzęt przyszedł nie sprawny brak dźwięku 

2 dysk nie wykrywalny 

Komputer został wysłany do sprzedawcy po czym wrocil do mnie z wgnieceniem na obudowie dziek działa dysk był ok ale tylko był bo po ostatnim uruchomieniu komputera znów dysku nie wykryto . Od 3 mam założona dyskusje z sprzedawca allegro już też w to jest zangazowane ale ..... sprzedawca nie odbiera tel (2) nie odpisuje na emalia i nie włącza się do dyskusji tylko bot jego za każdym razem odp8suje z automatu że sprawa została zgłoszona i odezw8emy się jak najszybciej to będzie możliwe.  I nie wiem co robić komputer był kupiony dla córki do nauki a rok szkolny zaraz się zacznie a ja mam niesprawny sprzęt i 0 kontaktu z sprzedawca.  Proszę o rady 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020 kontynuuj dyskusję , nic lepszego nie poradzimy .

oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

No robię to od 3 dni zalewam go SMS i dzwonieniem i pisaneim na dyskusji na alego ale 0 odzewu tylko ten bot odp że skontaktujemy się jak najszybciej będzie to możliwe 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020 brak odpowiedzi w dyskusji wiąże się z poważnymi konsekwencjami dla sprzedawcy . Wzywam Gwardię , nic się nie martw , zaczekaj na moderatotrów

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020  Jeżeli otworżyłeś formalna dyskusję na Allegro  to już nie  nękaj  sprzedawcy  sms ami ani telefonami.  Tylko oficjalna rozmowa poprzez dyskusję. Żadnych pokątnych kontaktów bo przegrasz.

oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Pozdrawiamy.

Od 3 dni taka tylko informace dostaje od sprzedawcy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020 Po 14 dniach od założenia dyskusji przez Allegro odznacz dyskusję jako nierozwiązaną(czyli już masz taką możliwość) i złóż wniosek do POK. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy. Nie pisz już jak nie odpowiada tylko składaj wniosek.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SklepAnMa2020 Podaj mi proszę numer zamówienia lub dyskusji, której dotyczy ta sprawa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

Witam dyskusje mam założona poprzez inne konto allegro bo z innego r9bilem zakupy jak mogę sprawdzić i podać namiary na ta dyskusje 

oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

Numer zamówienia 4dadedd5-f198-11ec-8742-f3f6fb9d5a62

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020 jeszcze pewnie będzie potrzebny login konta ,z którego robileś zakup .

oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

Chudinio1987@wp.pl 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020 wszystko mamy , niebawem @_HolaOla_ ruszy sprawę ... pozdr .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne Allegro każe Ci złożyć wniosek do POK, dlaczego go nie złożyłeś?

oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

Nie dostałem od allegro informaci o wniosek do POK 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020  Bo jeszcze nie przyszła pora. Terminy muszą upłynąć, na razie czekacie na informację  sprzedającego. Jeśli nie odpowiada kliknij Pomoc pracownika Allegro, niech  sie wypowie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020 zaczekaj spokojnie Ola już działa .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SklepAnMa2020 Dziękuję, sprawdziłam tę dyskusję i rzeczywiście widzę, że sprzedający nie zabiera w niej głosu, a odpowiedzi są wysyłane przez autoresponder, dlatego już poprosiłam nasz zespół o wspracie i pomoc w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

Dziękuję i czekam na wasza pomoc 

oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

Dostałem informację z allegro że mam wysłać sprzęt do sprzedawcy ale przecież jak ja to odeślę to nie zobaczę go już nigdy k pieniędzy też nie a jak mówiłem potrzebuje komputer na wrzesień bo to do szkoły córki 

oznacz moderatorów