anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kuponu 15zł

Client:66602348
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Zainstalowałam dziś po raz pierwszy aplikacje i nie otrzymałam kuponu 15zl. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A nie ma w regulaminie że należy jeszcze dokonać zakupu z poziomu apki?

3. Zasady i warunki Promocji

  1. Promocja dedykowana jest Użytkownikom, którzy w Okresie Trwania Promocji łącznie spełnią następujące warunki:
    a) posiadają aktywne Konto na Allegro i Konto nie jest zawieszone, b) nie dokonywali zakupów w Aplikacji Mobilnej Allegro na 12 miesięcy przed Okresem Trwania Promocji.
  2. Uczestnik spełniający łącznie warunki wskazane w ust. 1 powyżej, może otrzymać kupon o wartości 15 złotych za zainstalowanie Aplikacji Mobilnej Allegro (“Kupon za instalacje”). W celu odebrania Kuponu za instalacje, Uczestnik powinien zalogować się na swoje Konto w Aplikacji Mobilnej Allegro i kliknąć przycisk “Odbierz kupon”.
  3. Dodatkowo, gdy Uczestnik dokona pierwszego zakupu na Allegro w Aplikacji Mobilnej Allegro od 12 miesięcy poprzedzających dzień instalacji Aplikacji Mobilnej Allegro, może otrzymać dodatkowo kupon o wartości 15 złotych (“Kupon za zakup”). Warunkiem przyznania Kuponu za zakup jest dokonanie w Okresie Trwania Promocji zakupu w Aplikacji Mobilnej Allegro o wartości przynajmniej 59 złotych (nie wliczając kosztów dostawy) i skuteczne opłacenie go za pomocą Usługi Operatora Płatności. Kupon za zakup zostanie przyznany automatycznie po realizacji zakupu o którym mowa w niniejszym pkt 3.
  4. Warunkiem odbioru Kuponu za zakup przez Uczestnika jest łączne spełnienie przez niego warunków o których mowa w pkt 1 powyżej oraz wcześniejsze odebranie Kuponu za instalację
oznacz moderatorów

Client:66602348
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc moderatorów.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Client:66602348. Skonsultuję to i wrócę niebawem z odpowiedzią.   

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:66602348
#8 Zapaleniec#

Dobrze, czekam na informację

oznacz moderatorów

Client:124391445
#2 Obserwator#

U mnie to samo. Dziś złożyłam konto, kliknęłam odbierz kupon, potwierdziło, że otrzymuję kupon, lecz kuponu brak. 

@MiMary czy udało się coś ustalić w temacie? 

 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:124391445 o jakiej dokładnie promocji piszesz, bo w Allegro mamy ich teraz kilka. Przypomnę tylko, że kupon nalicza się w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Czy ten czas już minął?

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Client:66602348. Otrzymałam informację, że kupon został już przyznany na innym z Twoich kont na Allegro. 

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów