anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wyboru kuriera - Smart aktywny

Client:108637426
#8 Zapaleniec#

Mam problem z wyborem kuriera. Na aukcji jest do wyboru 3 przewoźników, wszyscy za 0zł ze Smart:

1.PNG

 

Podczas finalizacji zamówienia jest tylko nieopisany "Kurier" a DHL który powinien być za 0zł ze smart jest płatny, a gdzie DPD i UPS ?

 

2.PNG

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:108637426 

Pewna grupa testowa, nie ma możliwości wyboru kuriera. Za pewne do nich należysz.

oznacz moderatorów

Client:108637426
#8 Zapaleniec#

Należę do szczęśliwców zgrupowania ofert 😁

Moją miejscowość odsługuję dobrze tylko jedna firma kurierska, inne mają problemy z trafieniem 😀, widzę że po zmianie wyszukiwania ofert na przymusowe grupowanie to kolejna dobra zmiana ze strony Allegro  🙈 👏

oznacz moderatorów

gargulce2
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Też jestem tym "szczęśliwcem". Test niby zakończony 30.04. Później informacja że niby do 14.05 a ja nadal nie mam wyboru kuriera dpd. Odpychają się jak mogą. Ja już walczę ponad 2 tygodnie. 

Do wszystkich "szczesliwcow" z grupy testowej... pisać pisać i jeszcze raz pisać skargi do allegro. Niech wiedzą że ich pomysł jest poroniony. Niech mają ślad że wiele osób jest niezadowolonych. Jeśli nie będziemy pisać to uznają że tak jest dobrze i tak zostanie. 

oznacz moderatorów

gargulce2
#10 Popularyzator#

Zapraszam do wątku brak wyboru kuriera w smart. Wypowiedz się tam też. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:108637426 Ty nie masz problemu ponieważ to celowe działanie Allegro i tak ma być. Robią nas w bambuko.☹️

oznacz moderatorów

gargulce2
#10 Popularyzator#

Tylko ze nie rozumieją ze wybor kuriera jest ważny dla kupującego. Jeden przyjedzie na drugi dzień gdzie pięciu innych za 3 dni. Niektórzy w ogóle mają problem żeby dojechać do mniejszych miejscowości. Albo w ogóle nie dojeżdżają i później gdzieś trzeba dojechać i paczkę odebrać. **piiip**a dramat.... **piiip**i... 

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#10 Popularyzator#

U mnie to samo... Nie jestem w stanie robić zakupów, bo jeśli trafię na Pocztex, to dostanę tylko awizo, a na pocztę nie mam możliwości się udać. Tragedia. Tydzień temu było jeszcze normalnie, można było wybrać przewoźnika po rozwinięciu wszystkich metod dostawy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@-Sainkho- testy 😞  ja miałem tak w zeszłym miesiącu, teraz wróciło do normy, kup ale nie płać zobacz co wybrało ( na 100 % allegro One jak będziesz w zasięgu ) w razie co jak nie będzie pasować anuluj zakup, a jak będzie pasić przewoźnik opłać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

-Sainkho-
#10 Popularyzator#

Tak właśnie będę robić. Choć poziom irytacji będzie mnie zapewne motywował do zakupów gdzie indziej. 

Problemowe będą nie tylko zakupy, ale też ewentualne zwroty SMART, bo w tym wypadku pasuje mi tylko DPD. DHL i UPS wymagają wizyty na poczcie.

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#10 Popularyzator#

Będę musiała płacić przez Allegro Pay, bo podobno wylosowany kurier wyświetla się dopiero po zapłacie.

oznacz moderatorów

gargulce2
#10 Popularyzator#

@-Sainkho-  zapraszam do wątku brak wyboru kuriera w smart

oznacz moderatorów