anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chińki Sprzedawca na Allegro - czy towar jest wysyłany?

pepek_14
#8 Zapaleniec#

Witam

Otóż ostatnio natknąłem się na sprzedawców/ firm z Chin:

pepek_14_0-1720032870556.png

pepek_14_1-1720032888168.png

Te 2 konta zostały założone niespełna miesiąc temu, sprzedają praktycznie ten sam towar w bardzo niskich cenach i to z dostawą za darmo. Ceny są około 3-4x mniejsze od cen wystawionych przedmiotów z wysyłką z polski.

Według mnie jest to Scam i zapewne nie wyślą zamówionego towaru.

Czy ktoś się już spotkał/ zamawiał produkty u takich sprzedawców i czy te towary są wysyłane ?

Pozdrawiam

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@pepek_14 nie widzimy zdjęć wrzuć linki do ofert. 

Ogólnie większość bierze nasze krajowe oferty, powiela je u siebie a wysyła co ma pod ręką.
W razie zwrotów sporo jest postów, że do chin "cudownie" docierają puste przesyłki. 
Sytuacje, że nic nie wysyłają też się zdarzają. 

oznacz moderatorów

pepek_14
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@pepek_14 Ja bym się nie martwił czy wyślą paczkę, ja bym się martwił co będzie w paczce.

Ogólnie większość tych tanich rzeczy to podróbki, odpady poserwisowe, produkty podobne - proporcjonalnie do ceny.

Allegro o tym wie, więc Twój przykładowy Chińczyk już ma zawieszone konto.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pepek_14 Ten link nie działa, każdy kto kupuje u takich ponosi ryzyko i czy dojdzie czy nie- nikt nie wie, nie wiadomo także co dojdzie.

LEW433_0-1720081272410.png

 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@pepek_14  ten przykładowy sprzedawca już jest zawieszony, więc pewnie nic nie wysyła 🤣

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Osobiście takie "okazje" mijam szerokim łukiem . Coraz więcej wpisów że takie pseudo firmy po miesiącu znikają i rodzą się w nowym wcieleniu a o kasę trzeba się dochodzić tracąc czas i nerwy.

oznacz moderatorów