anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zakupu na "raty zero" od kilku sprzedawców

MAMY ROZWIĄZANIE!
jakob101
#7 Wielbiciel#

Próbuje dokonać zakupu produktów z oznaczeniem "raty zero" od kilku sprzedawców i we wniosku nie ma rat 0%. Gdy próbuję kupować przedmioty osobno to we wnioskach widoczne są raty 0%. Z informacji na stronie i warunkach jakie należy spełnić jest informacja, że można łączyć zakupy od kilku sprzedających.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
LEW433
#21 Demiurg#

Można któraś oferta nie spełnia wymogów rat zero!

oznacz moderatorów
jakob101
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
jakob101
#7 Wielbiciel#

Przejrzalem warunki i regulaminy i nic ich nie dyskwalifikuje.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A jakbyś dodawał po kolei?

oznacz moderatorów
jakob101
#7 Wielbiciel#

Co masz na mysli po kolei? Jak juz pisalem, kazdy produkt osobno raty zero wyswietla, wszystkie razem nie  Nie chce skladac kilku wnioskow o pozyczki 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Rozumiem ale ile przedmiotów kupujesz 2, 3 ? Jeden spełnia + 2 spełnia ? itd.

oznacz moderatorów
jakob101
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Prosze o pomoc, kazdy przedmiot spelnia warunki, lecz laczac przedmioty od roznych sprzedawcow nie ma rat zero.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wiesz musisz napisać o jakie oferty chodzi, bo ta którą tui podałeś link to nie ma problemu z wnioskiem o raty.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ja mogę bez problemów. 3 produkty , klikam dostawa i płatność, zaznaczam raty po lewej w tabeli metody płatności i przechodzę do wniosku i jest Ok

oznacz moderatorów
jakob101
#7 Wielbiciel#

We wniosku z wyborem rat nie mam raty zero.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jakob101 Widzę na Twoim koncie wiele prób zakupu na raty również w ofertach bez opcji promocyjnej. Jeśli problem nadal występuje, prześlij na adres: spolecznosc@allegro.pl zrzuty ekranu z widokiem kolejnych kroków podczas próby zakupu na raty aż do momentu, kiedy pojawia się problem. Pamiętaj, że wszystkie oferty w koszyku muszą być oznaczone ikoną "raty zero", żebyś mógł skorzystać z promocji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
jakob101
#7 Wielbiciel#

Zrzuty wyslalem na wskazany adres.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jakob101 Przesłałam już zgłoszenie do zespołu, który zajmie się weryfikacją problemu. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią najszybciej, jak to będzie możliwe. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
jakob101
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi jaki maja czas na odpowiedz?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jakob101 Już wracam do Ciebie z odpowiedzią. Przepraszam, że musiałeś czekać. 🙂 Otrzymałam informację, że nie ma błędu w opisywanej przez Ciebie sytuacji. Wartość zakupów przekracza 3000 tys. zł. Poniżej fragment regulaminu:

"1. Produkt udostępniany jest w ramach Ofert Sprzedających zgodnie z postanowieniami “Regulaminu Rat ZERO i Rat standardowych na Allegro”, który znajduje się na stronie https://allegro.pl/raty/regulamin, a także dodatkowo: a) w ramach Ofert Sprzedających (za wyjątkiem ofert wystawionych w działach Uroda i Supermarket), bez względu na to, czy zostały wystawione z dodatkową opcją promowania, o ile maksymalna wartość Towaru nie przekracza 3000 zł, lub
b) w Ofertach Sprzedających, którzy zawarli z Organizatorem odrębną umowę."

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

PayU i zielony ekran ?

oznacz moderatorów