anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet na koncie

MAMY ROZWIĄZANIE!
jacek47b
#7 Wielbiciel#

29 czerwca kupiłem wentylator. Za zakup zgodnie z promocją otrzymałem 20 monet. Chyba po 4 dniach odwiedziłem konto i ślad po nich zaginął. Nie miałem wcześniej czasu żeby wyjaśnić sprawę. Jaki był powód zniknięcia tych monet?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

@jacek47b może nie odebrałeś lub je wymieniłeś wymieniłeś na kupon, który jest ważny 14 dni

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@jacek47b Miałeś je tutaj :https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety

a nie zamieniłeś na kupony: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony sprawdź, tak same nie znikają.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jacek47b Sprawdzimy dokładnie Twoje konto i wrócę do Ciebie z infomacjami, gdy tylko dostanę szczegóły w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jacek47b Dostałam już potwierdzenie, że okres na odbiór monet na Twoim koncie trwał od 29.06. do 2.07. Nie zrobiłeś tego w tym terminie, stąd teraz monety nie są już dostępne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
jacek47b
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za wyjaśnienie mojej sprawy myślałem że gdy monety wpłynęły to czas jest taki jak zawsze Nie zwróciłem uwagi na te 3 dni Uważam jednak że powinna być  jakaś informacja że monety przepadły i wtedy nikt by się nie zastanawiał gdzie są. Mój błąd przepraszam za fatygę i jeszcze raz dziękuje.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@jacek47b Ale  w regulaminie promocji z pewnością jest taka informacja, no tak a kto czyta regulamin!🙂

oznacz moderatorów
jacek47b
#7 Wielbiciel#

Czyli jednak same znikają 🙂 a jeśli chodzi o regulaminy to czyta się ale nie zawsze ze zrozumieniem (za dużo stron) 🙂

oznacz moderatorów