anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
143 ODPOWIEDZI 143
linux971
#9 Pomysłodawca#

A i najlepsze są odpowiedzi wsparcia że "niestety ale nie da się wypisać z tesów". TO JAK MAM UŻYWAĆ TEJ STRONY?

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

A "testy" nie miały się skończyć do końca kwietnia?

oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

Usuńcie ciasteczka z przeglądarki, to się wypiszecie. Są w tym wątku linki do poradnika, jak to zrobić.

Niestety, ta zmiana będzie kiedyś wprowadzona na stałe. 

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

Usunąłem i dalej niestety dalej taki sam wygląd.

OBY NIE 

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

Usunięcie nie pomoglo

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

Dostałem odpowiedź z wsparcia że są nowe testy i potrwają dwa miesiące.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ktoś to wyjaśni?

JA NIE CHCE BRAĆ UDZIAŁU W TYCH TESTACH

 

oznacz moderatorów
Goriall
#7 Wielbiciel#

znow wlaczyli te testy bez naszej wiedzy

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

a najlepsze jest to że wprowadzają nas do testów bez naszej wiedzy i zgody

oznacz moderatorów
najlepszynick
#7 Wielbiciel#

obraz_2024-05-11_200622775.png

 

 

Nie dam rady przeglądać allegro w tej formie. Jak to wyłączyć? Nie widzę nigdzie przełącznika który wcześniej był. 
Może załapałem się na testy A/B, ale ja tego nie chcę! Nic się nie da znaleźć. 

obraz_2024-05-11_200545509.png

 

oznacz moderatorów
agnikitten
#8 Zapaleniec#

Od kilku dni wyszukiwarka Allegro automatycznie pokazuje mi wyniki połączone w oferty, bez możliwości ich rozłączenia - przycisk zmieniający te ustawienia zniknął. Chciałabym się dowiedzieć, czy to kolejny etap prowadzonych testów - i w takim wypadku kiedy się zakończą, czy zmiana ta została wprowadzona na stałe?
Mogę podzielić się swoimi przemyśleniami już teraz - jest to koszmarna opcja, całkowicie zaburzająca funkcjonalność wyszukiwarki, która w 100% zniechęca do zakupów na Allegro. Mała podpowiedź: kupujący chętniej korzystają z serwisów, które nie wymuszają na nich nieintuicyjnych, utrudniających życie rozwiązań. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
FANSPORT79
#9 Pomysłodawca#

Od tygodnia walczę z obsługą klienta aby mi wyłączyli te grupowanie produktów i figa - TESTY rzecz święta i nie da się . Nic nie idzie znaleźć gdy chcesz coś kupić ani gdy szukasz swoich ofert bo są gdzieś pochowane !!! Straty rosną z godziny na godzinę - dobra zmiana  phiiiiiiii

oznacz moderatorów
Bjelolasica
#7 Wielbiciel#

Nikogo w Allegro nie obchodzą wasze straty. Allegro jest "ulepszane" od wielu lat, pracownicy po prostu przechodzą wiele kursów również w zagrancznych językach i musza się jakoś wykazać, więc ciągle coś "ulepszają", kiedyś wystarczyło jedno kliknięcie i można było łatwo porównac wiele ofert, teraz trzeba kliknąć 10 razy i dalej nic nie wiadomo. Allegro pracowało nad tym wiele lat, żeby osiągnąć taki poziom chaosu. Ale i tak najlepsze są chińskie oferty spamowane we wszystkich kategoriach, przez firmy krzaki czasem to nawet 90% ofert w błędnych kategoriach i wiecie co mi odpisało allegro jak im o tym napisałem? Żebym zgłaszał im wszystkie te aukcje ręcznie, pojedynczo to usuną XD a w tym czasie powstanie ich drugie tyle. Zaproponowali mi po prostu pracę za darmo XD Bardzo polecam ten serwis. Pozdrawiam wszystkich pracowników. Elo

oznacz moderatorów
satoorn
#8 Zapaleniec#

Allegro tym narzucaniem użytkownikom widoku połączonych ofert strzela sobie w kolano. Ten widok wygląda okropnie, jest nieergonomiczny, utrudnia i wydłuża wyszukanie właściwej oferty, a koniec końców w ogóle zniechęca do wyszukiwania czegokolwiek na tej platformie.. Kiedyś bywało, że przeglądałem sobie różne pier*oły na Allegro, mimo że niczego konkretnego nie potrzebowałem, i czasami coś ciekawego wpadło w oko, a potem do koszyka. A teraz unikam Allegro jak tylko mogę, jeśli coś bardzo potrzebuję to wylogowuję się z konta, żeby nie mieć tego połączonego widoku, wyszukuje szybko tylko to co chcę kupić, loguje się, płacę i nara. Nie wiem czy na tym zależało Allegro, ale dzięki zmianie z usunięciem przycisku kupuję u nich rzadziej i mniej, no i koniec z zakupami z nudów czy pod wpływem impulsu.. także może to nie taka zła zmiana? Dzięki Allegro! Wiecie jak zniechęcać do siebie klientów!

oznacz moderatorów
nihil1
#1 Nowicjusz#

Kiedy w końcu rozlaczycie mi porownywanie ofert, chce samodzielnie szukać. Ileż to może trwać?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

To tak ma działać !! w pierwszej kolejności masz zobaczyć oferty , które chce Ci pokazać allegro, Twoje preferencje nie mają żadnego znaczenia .

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Allegro ponoć wie najlepiej co ,od kogo i za ile tobie się najlepiej opłaci kupić ,a nawet potrafi wybrać dla Ciebie najlepsza i najszybsza dostawę .

oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

Hahaha, mail z dzis:

"Włączamy domyślny widok listy produktów coraz większej liczbie kupujących na Allegro. Obecnie prawie połowa kupujących korzysta ze zgrupowanej listy produktów podczas zakupów na Allegro."

Oto, gdzie allegro ma Wasze opinie. To nie testy, tylko stopniowe wdrażanie nowej wyszukiwarki. Stary widok nie wróci. 

oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

No proszę, a przecież to tylko testy, w dodatku ograniczone czasowo do końca kwietnia! - chciałoby się powiedzieć: jakże to typowe! - przejrzystość, komunikacja, a nade wszystko profesjonalizm - oto zasady przyświecające Allegro! - tyle że ktoś zgasił światło i zasady poszły się...poszły na spacer...Fajnie by było, gdyby któryś z moderatorów był łaskaw ustosunkować się do powyższej odpowiedzi - i uzgodnił ją nam z tymi, które mówiły nam, że to tylko testy itd.

oznacz moderatorów
Client:72553203
#1 Nowicjusz#

Dlaczego nie mogę WYŁĄCZYĆ opcji łączenie ofert? Jest to bardzo źle zrobione, widać, że sztucznie algorytmami, kategorie nijak mają się do rzeczywistości. Chcę widzieć pojedyncze oferty a nie jakieś "grupy" pomieszanych produktów

 

Ktoś wie jak to wyłączyć (nie widzę opcji rozłączenia ofert na pasku). Będę wdzięczny za pomoc!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:72553203 Nie masz,

 

to Allegro wyłączyło Ci, testują.

oznacz moderatorów