anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
143 ODPOWIEDZI 143
sajmon1100
#1 Nowicjusz#

Nie mam opcji wyłączenia łączenia ofert .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma, allegro wyłączyło.

oznacz moderatorów
ohayo_pl
#11 Animator#

Wygląda na to że ten nowy standard jest już w aplikacji też, nie można rozłączyć ofert przez nie cały wachlarz produktów jest dostępny na pierwszym widoku.

oznacz moderatorów
daniel0x64
#8 Zapaleniec#

To celowe działanie Allegro, co dzisiaj zostało mi potwierdzone. Testy na konkretnych użytkownikach, nie ma znaczenia jak długo są Allegro czy jak bardzo się oburzają. Poniżej odpowiedź od supportu:

Niestety nie mamy możliwości, aby tę opcję wyłączyć z Pana konta.

Zgodnie z punktem 8.12 Regulaminu Allegro:
 
Spółka może prowadzić testy nowych usług, procesów lub funkcjonalności na Allegro lub testy dotyczące zmian obecnych usług, procesów lub funkcjonalności na Allegro. Testy mogą mieć wpływ na korzystanie z Allegro przez Użytkowników, w tym na sposób wyświetlania Ofert w wynikach wyszukiwania. Testy mogą być prowadzone wyłącznie przez czas i w zakresie niezbędnym i proporcjonalnym do osiągnięcia celu testu. Spółka prowadzi testy wyłącznie w celu rozwoju Allegro, dostosowywania się do zmian rynkowych, dostosowania się do zmian w przepisach prawa lub ulepszania świadczonych usług.


Ale póki co są dwa obejścia:

1) osobny profil przeglądarki/tryb Incognito i szukanie w taki sposób (gratis zabieramy Allegro możliwość śledzenia naszych wzorców zakupowych)

2) wymaga aplikacji mobilnej i jest połowiczny - należy się wylogować, wrócić do wyszukiwania jak użytkownik niezalogowany, kliknąć rozłącz i od razu zalogować z powrotem - przycisk rozłącz/połącz znika, ale oferty są rozłączone na sztywno - w aplikacji i na komputerze; w drugą stronę też działa (czyli wylogowanie - połączenie jako wylogowany - zalogowanie z powrotem)

oznacz moderatorów