anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 296 ODPOWIEDZI 1 296
alleloombard120
#8 Zapaleniec#

Coś się pozmieniało i albo ja nie umiem albo nie da się normalnie przeglądać wszystkich ofert. Przeglądam oferty na konsole PSP SLIM 3004.

Na pierwszej ofercie widzę model który mnie interesuje ale szukam czegoś tanszego więc wciskam porównaj 63 oferty: 

alleloombard120_1-1722068296166.png

 

Po wciśnieciu wyskakuje tylko ta jedna aukcja, gdzie reszta 62 ofert? 

alleloombard120_2-1722068329859.png

Nie mam wciśniętych filtrów ani nic takiego. Po tych ostatnich zmianach przeglądanie ofert na allegro jest istną porażką , czy faktycznie jest tylko pod tym katalogiem jedna oferta i ta liczba jest błędem czy może allegro z jakiegoś powodu ukrywa inne aukcje? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To efekt działań Allegro, musisz przeglądać bez zalogowania.

oznacz moderatorów
Ciastofarsz
#9 Pomysłodawca#

Allegro prowadzi testy na użytkownikach bez ich wiedzy. Usuwa przydatne opcję też bez zgody i wiedzy. Usuwa możliwość rozłączenia ofert.Usuwa możliwość płatności kuponami za produkty cyfrowe. Allegro zalane chińszczyzną (wyszukiwania to kilkanaście tysięcy ofert, klikamy dostawą do 3 dni i robi się kilkaset ofert) do tego dochodzi spam jedną ofertą. Mnóstwo sprzedających botów. Usuwanie wątków jak się podoba i cenzura wygodna dla portalu. Ps. Skopiowałem ten tekst i będę go wrzucał jeśli będziecie to usuwać. Nie dam sobie zamknąć ust i będę walczył z tą administracją aż mi się nie znudzi. Czekam na wartościową odpowiedź ze strony allegro. A póki co robię zakupy na popularnym amerykańskim portalu którego nazwa zaczyna się "e" a kończy na "bay" bo też cenzurka innych portali wam się udziela. Taka mała Korea Północna robi się z allegro.

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

To pewnie te słynne "testy różnych widoków ofert" 🥴😵💫🥵🤢🤮

oznacz moderatorów
AlfredGpro
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2024-07-28-10-51-17-038_pl.allegro-edit.jpg

Kiedy zakończą się te testy w wyszukiwarce przez to nieda się normalnie szukać a schodzi dwa razy dłużej przeglądając te oferty 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Z wypowiedzi można wywnioskować że nigdy.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

A w ogóle mają się skończyć? Na pewno to tu nie chcą nic powiedzieć ale wygląda jakby mieli załatwić to tak jak z testami z wyborem kuriera czyli pozbywać ludzi lipnym terminem i nigdy nie skończyć...

oznacz moderatorów
AlfredGpro
#8 Zapaleniec#

Ten kto dał taki pomysł powinien się zwolnić i kopa dostać na dowodzenia najpierw skonsultować to z użytkownikami lub dać możliwość tego wyłączenia 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wszystkim nam się to nie podoba więc są duże szanse że to co jest testowane zostanie uznane za kolejny "genialny" pomysł i zostanie wdrożone.

oznacz moderatorów
Cmyk69
#9 Pomysłodawca#

Katalogowanie nie jest dobre! Dziś pierwszy raz się spotykam, że nie mogę rozłączyć ofert. Absurd -to cholernie utrudnia poszukiwania. Jedyne miejsce, gdzie uważam, że takie rozwiązanie może mieć sens, to duże AGD/RTV -choć i tutaj wątpliwe -ZAWSZE POWINIEN BYĆ WYBÓR! Allegro ostatnie lata na siłę cięgnie od **piiip**a rozwiązania, które absolutnie nie są dobre (tamten serwis w zasadzie od startu powstał od katalogu właśnie), a to właśnie dzięki temu, że allegro jest (a niedługo "było") tak "inne" od tego serwisu, to po dziś dzień jeszcze je miażdży w każdym starciu na polskim rynku, ale im bliżej idą w stronę ich platformy, tym bliżej im do porażki, chyba, że już się po prostu przygotowują pod wciągnięcie ich w całości stąd katalogowanie ofert? 

oznacz moderatorów
Ciastofarsz
#9 Pomysłodawca#

Już robili testy. Opcję wyłączono a teraz co? Znowu? Może teraz się uda? Na uj oni to próbują wcisnąć?

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ogólnie to wszystko wygląda jakby młode pokolenie przejęło władzę i na siłę próbowało udowodnić, że potrafi lepiej. Naoglądali się wypocin speców od marketingów i wiedzą wszystko najlepiej, a jak ktoś się nie zgadza to stosują przymus. Najlepiej to widać po ilości powiadomień o różnych dziwnych kursach. Specjalistów od ściemy marketingowej maja niezłych ale co z tego. Po kiego mam marnować czas na jakieś allegro delivery, żeby potem przyjmować żale nie zadowolonych klientów??? Reklama reklamą, piękne bajeczki bajeczkami, ale każdy kto się z tym styknie i tak szybko ucieknie. A odbudowa zaufania potem trwa, ale co tam pokolenie wychowane na grach może wiedzieć....

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

Jak rozłączyć te same produkty? Rozumiem, jeśli szukam nowej sztuki, to jest sens łączenia, ale wybrałem produkt używany. Chcę mieć całą listę 300 używanych konsol i sobie wybrać najkorzystniejszą opcję. Po co Allegro utrudnia zakupy? 

 123.png

oznacz moderatorów
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Dziś nastąpiła jakaś zmiana produkty są zgrupowana stałe zniknął przycisk "rozłącz te same oferty" Moim zdaniem beznadziejna zmiana, utrudni wyszukiwanie jak i wycenę rzeczy do sprzedaży. Mam nadzieje że to jedynie błąd, jednak sam widok listy przedmiotów  ze zgrupowanymi ofertami jest mega nieczytelny z wielkimi pomarańczowymi przyciskami "Dodaj do koszyka" Trudno mi nawet ocenić gdzie znajduje się najtańsza oferta.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dzisiaj znikł przycisk"Rozłącz te same oferty", dawno znikł.

oznacz moderatorów
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

U mnie jeszcze rano był guzik:)

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ci którym wcześniej znikł mieli testy. A teraz znikło wszystkim.

oznacz moderatorów
Kuba0521t
#8 Zapaleniec#

Po wylogowaniu nadal widać normalnie.
Jak zawsze beznadziejne zmiany

oznacz moderatorów
dominn1622
#8 Zapaleniec#

mam to samo. Jak przywrócić rozłączanie ofert po zalogowaniu?

oznacz moderatorów
dominn1622
#8 Zapaleniec#

wyczyszczenie pamięci podręcznej nie działa. Na innej przeglądarce to samo. 

oznacz moderatorów