anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 296 ODPOWIEDZI 1 296
hutnik_09
#7 Wielbiciel#

Mam was głęboko w rzyci. Na ten moment allegro stało się dla mnie nieużywalne, wracam do zwykłych sklepów internetowych nawet kosztem wyższej ceny.

oznacz moderatorów
d1kotok
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry
Jestem użytkownikiem Allegro - po prostu nie mogę wyłączyć grupowania ofert - jak to wyłączyć, dzięki!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wyłączysz, allegro to zrobiło, możesz przeglądać bez logowania wówczas tego nie będzie.

oznacz moderatorów
teamoo
#8 Zapaleniec#

Masakra, tak utrudnić przeglądanie ofert... Kompletnie chory pomysł

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

cóż "testerzy" będą wyszukiwać przedmioty będąc wylogowanym z konta i jedyne co zyskają to wkurzonych klientów serwisu i sprzedawców notujących straty. Nie wiem co oni chcą testować wywalając podstawową funkcję wyszukiwania "dla wybranych" ale chyba naszą cierpliwość w ciągłym logowaniu i wylogowywaniu się z konta 🙂

oznacz moderatorów
Bzylek123
#7 Wielbiciel#

Przecież to jest istna padaczka. Paranoja wręcz. Nie mogę się w ogóle odnaleźć w tym "łączeniu ofert". Mam problem z tym żeby znaleźć to, czego szukam w zasadzie. Oferty frazy, której wyszukuje nie są prezentowane w czytelny sposób. A żeby dokopać się do oferty stricte najtańszej a już w ogóle używanej to tragedia. Wylogowywanie się co chwilę w aplikacji aby móc korzystać z Allegro w normalny sposob to też jakieś nieporozumienie. Niestety na ten moment nie widzę innego rozwiązania jeśli chce korzystać z apki. Mam nadzieję, że opcją "rozłączania ofert" zostanie w miarę szybko uruchomiona ponownie dla "poszkodowanych" użytkowników. Niepotrzebne utrudnianie życia- nic poza tym. Inaczej nie da się tego nazwać.

oznacz moderatorów
Bjelolasica
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiecie, że allegro ma was w dupie, jesteście w fazie testów czy tego chcecie czy nie. To jest hardcorowo wdrażane tzw "en sh it ti fi ca ti on" (cenzura allegro) lu "platform decay"

https://tinyurl.com/2kfs6nun

Po prostu przymusowo bierzecie udział w testach za darmo w celu maksymalizacji zysków Allegro. Polecam tego allegrowicza

oznacz moderatorów
TWM73
#7 Wielbiciel#

Jak wyłączyć grupowanie ofert?

Zniknął przycisk. W takiej postaci platforma jest bezużyteczna dla ofert używanych, gdzie każdy detal ma znaczenie.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@TWM73 

Pewna grupa jest na testach i nie ma możliwości wrócić do widoku ofert. Zapewne jesteś w tej grupie. Docelowo, Allegro ma tak wyglądać.

oznacz moderatorów
TWM73
#7 Wielbiciel#

Jeżeli jestem grupą na testach, to dlaczego nie ma możliwości wyrażenia opinii w aplikacji? 

Czy zdanie użytkowników ma dla Was jakieś znaczenie???

Czy zdajecie sobie sprawę, że ta funkcjonalność jest dobra dla NOWYCH przedmiotów, ale niszczy filtrowanie AUKCJI/UŻYWANYCH?

Czy ktoś z zespołu IT próbował korzystać z tej funkcjonalności w działach z przedmiotami używanymi? 

Mam wrażenie, że próbujecie wprowadzić na siłę rozwiązanie i manipulujecie formularzami, tak, żeby szersza grupa użytkowników nie mogła przedstawić negatywnej opinii.

oznacz moderatorów
vincemasuka
#1 Nowicjusz#

Jedna z głupszych zmian w historii tego serwisu.

oznacz moderatorów
MQuiet
#7 Wielbiciel#

Beznadziejna zmiana, która wymusiła na mnie porzucenie korzystania z aplikacji mobilnej na rzecz desktopa (wyszukiwanie jako niezalogowany). Jeśli tak ma wyglądać w przyszłości korzystanie z serwisu to warto rozważyć zmianę platformy.

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

Typowe działanie monopolisty niestety, warto oceniać aplikację w sklepie Google "w odpowiedni sposób", może w końcu do kogoś tam na samej górze dotrze że ta zmiana to strzał w kolano i że wyszukiwarka w tej formie jest nieużywalna.

oznacz moderatorów
Zin297
#9 Pomysłodawca#

To nie tylko w aplikacji mobilnej tak jest ale tak samo nie da się rozłączyć produktów na firefox jeśli jestem zalogowany . Normalnie jest tylko jak jestem nie zalogowany to wtedy jest OK . No cóż od wielu lat robią co mogą żeby kupujących i sprzedających maksymalnie zniechęcić do kupowania i sprzedawania na Allegro  😄

oznacz moderatorów
Farcikovsky
#8 Zapaleniec#

Witam, czy w jakiś sposób mogę wrócić do wyglądu wyszukiwania który był jakiś czas temu ? Teraz wygląda to zupełnie inaczej, i totalnie obrzydza mi to jakiekolwiek wyszukiwanie czegokolwiek.

oznacz moderatorów
morskin
#2 Obserwator#

Najsmutniejsze jest to że te testy ch!@# im dadzą bo jak ktoś musi skorzystać z tego serwisu to się wyloguje, poszuka i tylko kupi na swoim loginie, więc tyle statystyk zbiorą że głowa mała.

Też idę szukać szczęścia u konkurencji...

oznacz moderatorów
teamoo
#8 Zapaleniec#

Tu chodzi tylko i wyłącznie o kasę a nie statystyki, jak więcej zostanie dziadą w kabzie to po co im statystyki 🙂

oznacz moderatorów
jakubfbg
#7 Wielbiciel#

Jak moge wyłączyc grupowanie podobnych przedmiotów. Wkurza mnie to, że za każdym razem musze klikać porównaj x przedmiotów

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Tylko wylogować się. Allegro niestety uważa, ze ich klienci są niezdolni do podejmowania samodzielnych decyzji i ubezwłasnowalnia wszystkich, zarówno sprzedających jak i kupujących gdzie się tylko da. Potem zrzucają odpowiedzialność za negatywy spowodowane ich działaniami na sprzedających, zasłaniają się jakąś śmieszna formułką z regulaminu i interes się kręci. Co z tego, ze każda najdrobniejsza zmiana jest tak schrzaniona, ze wywołuje setki postów z protestami...

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @jakubfbg. Sprawdzamy różne wersje listy ofert i produktów, a obecny stan jest wynikiem testu. Nie ma możliwości wypisania się z testu, ale widok wyników wyszukiwania może zmienić się po wyczyszczeniu danych przeglądania oraz plików cookie. 

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów