anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 296 ODPOWIEDZI 1 296
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze kilka takich tępych pomysłów i w końcu inny znany portal na e będzie miał szansę się rozwinąć w Polsce 😄

oznacz moderatorów
teamoo
#8 Zapaleniec#

W moim przypadku po tej zmianie, około 30-40 procent zakupów jest już na znanym portalu zakupowym na e...

oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem co za **piiip**a uważa, że będę chętniej korzystać z serwisu jeśli przed każdym zakupem muszę się zalogować, a potem wylogować z powrotem do przeglądania ofert.

Przypomina mi to sytuację, gdy wystawienie komentarza było tylko możliwe po kliknięciu "przypomnij później" dziesięć razy pod dziesiątką zakupów, których na razie nie chciałem komentować. Po prostu od tego czasu wcale nie wystawiam komentarzy i tyle, a oni jeszcze się pewnie nadal dziwią dlaczego.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

Niby znalazłem rozwiązanie które na razie działa. Wchodzimy przez Microsoft Edge, nie logujemy się pod swoim kontem. Szukamy to co nas interesuje, kopiujemy linka i kupujemy przez Chroma (czy inną przeglądarką z której korzystamy normalnie).

oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Tak po prawdzie to nie trzeba innej przeglądarki, wystarczy się wylogować i w narzędziach deweloperskich pokasować wszystkie cookie, cache itd. A może nawet nie trzeba tego czyścić tylko wystarczy się wylogować, ale ja wyczyściłem na wszelki wypadek.

Jakiś tryb incognito też może pomóc. Ja na przykład loguję się tylko w incognito i tam mam problemy z rozłączaniem ofert, ale w normalnym oknie tej samej przeglądarki nie jestem zalogowany i wszystko działa dobrze.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

Gdyby mi rok temu ktoś powiedział, że żeby zrobić zakupy na allegro to będę musiał się wylogowywać i czyścić cooki, to bym pomyślał, że to jakiś wariat.

oznacz moderatorów
napirek
#9 Pomysłodawca#

Co dziwne, na niektórych kontach opcja rozłączenia działa. Na podstawowym koncie sprzedazowym jej nie ma, na 2 innych już jest. Może to jakaś kara dla sprzedawców handlujących tym samym co allegro lub zaprzyjaźnieni sprzedawcy (wielcy gracze z wielkimi cenami)? Problem zgłoszony, odpowiedź ta sama co zawsze - wyczyść dane przeglądania. Brak słów.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

Mi pomoc Allegro odpowiedziała, że testują rozwiązanie i trafiło na moje konto. Tylko nie rozumiem po co testować to co się nie sprawdza. 

oznacz moderatorów
napirek
#9 Pomysłodawca#

Jak to po co? Jak będą się wyświetlać tylko oferty nowe, droższe to część osób która sobie z wyszukiwaniem nie poradzi zapłaci więcej za towar. A lepiej przecież brać 15% od 70zl niż od 20, no i jeszcze więcej można zabrać za smarta. Jest to kolejny etap procesu eksterminacji mniejszych sprzedawców.

oznacz moderatorów
terehare
#7 Wielbiciel#

Jak to rozłączyć, przecież tak się nie da nic wyszukiwać po cenie. Czy ich **piiip**...o???

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tylko można oglądać bez logowania, nie da się rozłączyć.

oznacz moderatorów
Ciastofarsz
#9 Pomysłodawca#

Allegro prowadzi testy na użytkownikach bez ich wiedzy. Usuwa przydatne opcję też bez zgody i wiedzy. Usuwa możliwość rozłączenia ofert.Usuwa możliwość płatności kuponami za produkty cyfrowe. Allegro zalane chińszczyzną (wyszukiwania to kilkanaście tysięcy ofert, klikamy dostawą do 3 dni i robi się kilkaset ofert) do tego dochodzi spam jedną ofertą. Mnóstwo sprzedających botów. Usuwanie wątków jak się podoba i cenzura wygodna dla portalu. Ps. Skopiowałem ten tekst i będę go wrzucał jeśli będziecie to usuwać. Nie dam sobie zamknąć ust i będę walczył z tą administracją aż mi się nie znudzi. Czekam na wartościową odpowiedź ze strony allegro. A póki co robię zakupy na popularnym amerykańskim portalu którego nazwa zaczyna się "e" a kończy na "bay" bo też cenzurka innych portali wam się udziela. Taka mała Korea Północna robi się z allegro.

oznacz moderatorów
robcio646
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ 

Dokładnie tak jak napisał kolega @Ciastofarsz. Totalny debilizm ze strony allegro. Grupowanie ofert pod jedną super ofertę - co za **piiip** to wymyślił? Może wypowiedzą się moderatorzy bo to już istna paranoja. Oferty zgrupowane pod jedną - porównaj 98 ofert, pod drugą - porównaj 215 ofert a pod trzecią - porównaj 17 ofert - co to ma być. Do tego z automatu zwinięty opis produktu gdzie trzeba coś dodatkowo klikać. Ja się pytam kto to wymyśla? 

oznacz moderatorów
camela
#7 Wielbiciel#

Problem w tym, że tą "wizytówkową" ofertą częst wcale nie jest ta najtansza. Wiec nawet jak się posortujw o cenie to moża nie zobaczyć najtanszej oferty. Przerobiłem to 2 tyg temu, gdy google znalazł mi ofertę za 173zł a wyszukując na allegro najtansza była za 190zł. dopiero wklikując się w zgrupowane oferty nagle objawiła sie ta tańsza. A oczywiście przycisk "rozgrupuj" zniknął 😞

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Też im wielokrotnie zgłaszałem ten problem twierdzą że.... a pozwole sobie zacytować, bo jeszcze mi zarzucą że kłamie:

"Rozumiem, że łączenie ofert jest dla Pana niekomfortowe, przekazałam sugestie do odpowiedniego działu.

Na ten moment nie możemy nic więcej z tym zrobić.

Jeśli jest Pan nieusatysfakcjonowany z rozwiązania sprawy, może Pan zgłosić to do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
"

Czytając między wierszami mamy w dupie UOKiK bo i tak więcej zarobimy niż nam kary dopierdolą o ile w ogóle...

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
goralka3
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, a pisali mi że od 1.10 wszyscy już taki widok będą mieli. Tj chore…

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Powiem krótko "decyzja biznesowa"

Teraz zespół ma tak mówić... i wszyscy jak mantre zgodnie powtarzają 🤣

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
Cezarek57a
#1 Nowicjusz#

Kilka dni temu skorzystałem z zaproponowanej opcji i włączyłem tzw. łączenie przeglądanych ofert. Wydawało mi się, że mi to uprości życie, ale jednak bardziej mnie wkurza. jak to wyłączyć ?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Cezarek57a Na górze strony, tam gdzie miałeś " połącz oferty" masz teraz "rozłącz oferty" 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1655705886567.png

 

oznacz moderatorów