anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 332 ODPOWIEDZI 1 332
dkosznicka
#7 Wielbiciel#

Szczerze? 

Podnosilem temat nie raz nie dwa... katalog produktów Allegro to dno i 3 metry mułu!!! Nie działa. To utopia... 

Produkty są mieszane ze sobą... jako kupujący nic sensownego znalezc nie mogę i jak tak ma to wyglądać to nie chce mi sie nic kupować na allegro... wolę patrzeć na setki powtarzających się produktów niż szukać konkretu  przebijając sie przez "produkty" ....

Jako sprzedawca? Stwierdzam że jest to koszmar... jest masa syfu i błędów... 

Zwróćcie stare dobre allegro A ten nowy szit  za przeproszeniem wyrzućcie do kosza.... 

Korzystanie z aplikacji mobilnej to katorga...

Na pierwszy rzut pada "tytuł produktu z katalogu Allegro" A dopiero nizej małym druczkiem to co sprzedawca ustawił jako tytuł... 

Tragedia... dno... 

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

Całkowicie się zgadzam. Tylko, że Allegro ppomimo wielu zgłoszeń różnych sprzedawców i kupujących ma wszystko w d... bo ktoś tam cos wymyślił, bo musiał się wykazać aby kasę dostać

oznacz moderatorów
SeekerKuba
#8 Zapaleniec#

Proponowana zmiana jest fatalna. Allegro od dawna można było podawać za wzór do naśladowania jeśli chodzi o wyszukiwanie produktów i wybór odpowiedniego sprzedawcy lecz  niemożność wyłączenia grupowania to jakiś nieśmieszny żart.

Proponowana zmiana zbliża ten serwis bardzo blisko do innego, również zaczynającego się na literę A, który pod względem funkcjonalności wyszukiwania to absolutne dno.

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

To czemu nie testujecie tego w zamknietym oddzielnym środowisku i my kupujący mamy cierpieć nie mogąć jakkolwiek użytkować tą stronę? 

oznacz moderatorów
Bastekxyz
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Jest 9 maja, a ja nadal mam wasz ZRĄBANY WIDOK połączonych produktów, zamiast starej listy. Puknijcie się wszyscy w czoło w tym Allegro.

oznacz moderatorów
pete1st
#7 Wielbiciel#

Widok połączonych ofert jest dla mnie niewygodny i zniechęca mnie do ich przeglądania - MASAKRA.

Testowanie różnych rozwiązań powinno być świadomie zaakceptowane przez użytkownika a nie obligatoryjne bez możliwości wyłączenia!

oznacz moderatorów
d-avid
#2 Obserwator#

To wasze nowe allegro to straszne dziadostwo. Nic nie idzie znaleźć. Fajnie wam się to wymarzyło z tym katalogiem ale to jest nie realne. Nie da się zrobić jednego wielkiego katalogu dla wszystkich produktów świata... Owszem może on istnieć równolegle tak jak do tej pory... czasem ułatwiał znalezienie niższej ceny tego samego produktu ale... ALE! Nie można zamknąć całego portalu w nim. Weźcie lekcje np z wykopu. Oni też nie słuchali użytkowników przy stosowaniu zmian. Z opiniotwórczego giganta są teraz małym serwisikiem ze śmiesznymi obrazkami i trollami.

oznacz moderatorów
napirek
#9 Pomysłodawca#

29/7, znowu to samo, brak możliwości rozdzielenia ofert. I tylko dla wybranych. Na podstawowym koncie brak, na 2 innych jest opcja rozdzielenia. Co to jest? Test, błąd, kolejne doskonale udoskonalenie? A może krok w kierunku pobierania opłat za tą opcję? Bo póki co jest za darmo, a zawsze ktoś pewnie znajdzie kto za to zapłaci.

 

 

oznacz moderatorów
introligator76
#8 Zapaleniec#

W samsungu po zalogowaniu nie mogę rozłączyć tych samych ofert.... Brak opcji. 

oznacz moderatorów
Jerion
#8 Zapaleniec#

z jakiej przeglądarki należy obecnie korzystać by nie widzieć tego **piiip**nego łączenia produktów ? 

oznacz moderatorów
daniel0x64
#9 Pomysłodawca#

tryb incognito albo konkurencja 

oznacz moderatorów
Janklowoda
#7 Wielbiciel#

Ta opcja pokazywania produktów działa przeciwko sprzedaży jeżeli tego nie usuniecie i nie przywrócicie dawnych ustawień przeglądarki przestaniemy po prostu u was kupować aż do skutku skoro nie liczycie się z licznymi sugestiami użytkowników. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
pawlaczka22
#7 Wielbiciel#

To jest skandal. Rozłączanie ofert raz działa, raz nie działa. Wyszukiwanie ofert rozłączonych jest szczególnie ważne dla mnie, ponieważ kupuję produkty na licytacjach, gdzie sprzedawcy często wystawiają różne produkty na tym samym szablonie, nie łącząc ich z katalogiem. Doprowadza to do tego, że nie mogę odpowiednio odfiltrować wyników.
Allegro!!! Czy wy jesteście głusi na to, co ludzie tutaj piszą? 28 stron - wszyscy na nie, a wy brniecie dalej w swoje wyimaginowane pomysły. Zejdźcie na ziemię, już czas. Ludzie nie mają cierpliwości na Wasze testy, które trwają od początku kwietnia i miały skończyć się 30 kwietnia. Ręce opadają.

oznacz moderatorów
craig
#7 Wielbiciel#

Czy Wy możecie roztoczyć wizję bezrobocia nad tym retardem umysłowym, co to wymyślił? I tym co to wymyślił i tym co to zaakceptował!!! Jakim dzbanem trzeba być, żeby być przekonanym, że takie wyświetlanie jest lepsze dla klientów, jeszcze nie dając możliwości wyłączenia tego gó.na. Ogarnijcie się, ile można wałkować ten sam temat...

oznacz moderatorów
dziki_lopez
#7 Wielbiciel#

Nie wiem co kto skopał, ale jak coś jest dobre to nie poprawiajcie. Było dobrze wy chcecie lepiej a wychodzi kaszana. 

Wyszukiwarka wyszukuje jak chce, grupuje jak chce a brak rozłączenia ofert prowadzi do tego że człowiek nie ma ochoty kupować. 

Proszę wyłączyć moje konto z jakichkolwiek testów, na innych platformach jest przynajmniej taka opcja.

 

oznacz moderatorów
Swisshemp_pl
#7 Wielbiciel#

Na jakiej podstawie odbywa się grupowanie ofert ? Po rozłączeniu moje ofert jakoś sprzedawcy są wysoko na 1 stronie . Po połączeniu wypadam na dalekie strony . Jaki jest powód ? 

oznacz moderatorów
maxlukasz
#8 Zapaleniec#

tragedia! jako kupujący miałem możliwość szukać jak ja chce i znaleźć interesującą ofertę, teraz znaleźć nic nie idzie, gigantyczny bałagan w katalogu, to jest KPINA. Za to jako sprzedający już widzę spadek sprzedaży, bo sprzedaję rzeczy których nie da się sklasyfikować z tym katalogiem bo są robione na zamówienie i już nie mają przebicia ani widoczności i nie można ich znaleźć. OGROMNE OBUŻENIE. aha i jeszcze CHIŃSZCZYZNA króluje, po 500 ofert tego samego z tysiąca kont i tam nie obowiązuje zakaz tekstów na obrazkach zakaz złego opisu i zakaz tego zakaz tamtego czym ja jako sprzedawca jestem na każdym kroku upominany! KPINA!

oznacz moderatorów
maxlukasz
#8 Zapaleniec#

żądamy zwrócenia na stałe przycisku ROZŁĄCZ OFERTY! 

jest taki syfilis w katalogu, że głowa mała!

oznacz moderatorów
tomkiew79
#7 Wielbiciel#

Proszę o informację jak mogę wyłączyć opcję połączonych produktów przy wyszukiwaniu. Jeszcze do niedawna była taka opcja. Teraz jej nie widzę i wszystkie oferty są połączone. Co najgorsze, jeżeli chcę znaleźć produkt z najniższą ceną (nie zależy mi na konkretnej marce) to muszę wchodzić w każdy z osobna i znowu segregować oferty po cenie. I tak do każdej gruby ofert. Dużo kupuję na Allegro, część drobniejszych rzeczy do firmy i jest to bardzo męczące.

oznacz moderatorów
cindercone
#8 Zapaleniec#

Niestety nie można. Mimo 50 stron negatywnych opinii o braku przycisku połącz/rozłącz allegro nie zamierza się wycofać ze swoich "udoskonaleń" dla dobra użytkowników.

oznacz moderatorów