anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A jak się do tego przyzwyczaić?

oznacz moderatorów
resistdj
#10 Popularyzator#

No nie da się, więc jeśli tak ma zostać to dla mnie ostateczny powód by się ulotnić z allegro, stąd pytanie i oczekiwanie na konkretną odpowiedź moderacji.

oznacz moderatorów
Lukasz-1-
#7 Wielbiciel#

Weźcie kurde przywróćcie to rozłączanie ofert bo tragedia jest. 

oznacz moderatorów
_chreo_
#7 Wielbiciel#

Możliwość wyboru zadowalała wszystkich.

Od 2 tygodni składam komputer przez ceneo, bo tam łatwiej znaleźć niższą cenę niż w pogrupowanych ofertach allegro.

Tego właśnie chcieliście?

Pogrupowane oferty całkiem ignorują wybrane filtry...

oznacz moderatorów
e-sona
#1 Nowicjusz#

Od pewnego czasu nie mam możliwości rozłaczenia tych samych produktów. Jest to beznadziejny widok.... jak mogę zrobić aby produkty znów były w liście a nie połączone. Przecież tak nie da się szukać tego co chce... Nie wiem kto taka innowacje wymyślił ale ten pomysł nie ułatwia a utrudnia życie....

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Zdaje się, że ostatnia teoria spiskowa głosiła, że wymyślił to wnuk prezesa. Nie da się tego wyłączyć, ludzie piszą same posty protestacyjne, a allegro twierdzi, że testy przebiegły pozytywnie i to dla naszego dobra. Tak jest z każdą zmianę na tym portalu, tyle że do tej pory uderzały głównie w sprzedających, a teraz zabrali się za dokuczanie kupującym.

Najprostsza opcja  ominięcia tego to wyloguj się nawrzucaj do koszyka i dopiero potem zaloguj. Zaznaczanie co dokładnie myślisz w ankiecie dawanej pod wynikiem wyszukiwania + nękanie supportu skargami też głupie nie jest.  Z czegoś chyba te swoje wyniki testów dla prezesów biorą, a normalnej ankiety nie było...

oznacz moderatorów
pawlaczka22
#7 Wielbiciel#

Ponadto wyszukiwarka działa następująco:
Znalazłem interesujący mnie produkt za 844,99 zł. Klikam w przycisk "PORÓWNAJ 127 OFERT". Otwiera mi się nowe okno, a tam jedna oferta w dwóch odsłonach ("TOP OFERTA" i "Oferta") za - uwaga - 759,99 zł.
GRATULACJE !!!!

oznacz moderatorów
ScrixU
#7 Wielbiciel#

Długo jeszcze będzie to żałosne grupowanie ofert? Już nie wiecie jak sprzedać ogłoszenie żeby sie jak najbardziej nachapać? Bo tylko po to to jest, żeby 1sza oferta zapłaciła... By to grupowanie działalo ale miesza przedmioty, 10x ten sam, wszystkie są promowane a takiej nie kupie nigdy. Żenada

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak oferty sa tak pogrupowane żeby mieszać kupującym.

oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

Tak, choć moim zdaniem sprawa jest poważniejsza: klient otrzymuje wynik wyszukiwania, na dodatek z podświetlonym napisem Top oferta i pomarańczowym, rzucającym się w oczy przyciskiem Dodaj do koszyka - obok, oczywiście dużo mniej wyróżniający się wizualnie przycisk Porównaj x ofert. Słabo zorientowany klient po prostu zgarnie Top ofertę - a gdyby chwilę (w najlepszym razie - chwilę - bo wziąwszy pod uwagę jaki bałagan panuje w katalogu, będzie potrzebował tych "chwil" kilkadziesiąt), a więc gdyby chwilę pogrzebał, okazałoby się, że Top oferta jest kilka razy droższa od innych, wcale nie wyróżnionych „top'em” ofert.

Sądzę że mamy tu do czynienia z wyjątkowo perfidną strukturą prezentacji produktów, obliczoną na zwiększenie zysków Allegro, ale z ewidentnym utrudnianiem klientowi poznania dziesiątek innych, dla niego być może korzystniejszych możliwości – jeżeli to nie jest łamanie praw konsumenta, to nie wiem, co mogłoby nim być; jeżeli taka zagrywka ze strony Allegro nie kwalifikuje się do interwencji UOKIK, to nie wiem co mogłoby się kwalifikować.

Nie chce mi się już nawet wspominać o podziale użytkowników Allegro na tych, którzy mają wyszukiwarkę z opcją umożliwiają dokładniejsze zapoznanie się z istniejącymi ofertami, a przez to ułatwiającą podjęcie korzystnego dla siebie wyboru – a tymi, którzy tej opcji nie mają, a więc, potencjalnie, są traktowanie gorzej, a więc – potencjalnie – są bardziej narażeni na straty itd. Bo to także wygląda mi na łamanie praw konsumenta!

 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Cytat stulecia mój młody właśnie powiedział "tam u nich w allegro serwery się trzymają na taśmie klejącej". Coś w tym chyba jest...xD To po tym jak mu powiedziałam, że psują jedną z ostatnich działających rzeczy czyli mój asortyment. Coś tu jeszcze działa?

oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

 

Ależ oczywiście, że tak! - działa innowacyjny, oparty na procedurach NCS-BPI (Nie-Całkiem-Sztuczna-Ale-Bardzo-Pazerna-Inteligencja) system utrudniania życia Sprzedającym i Kupującym - serwery mogą sobie być połatane taśmą klejącą, ale to! - doliniarze z doliny krzemowej spoglądają z zazdrością (pomyłka! - chciałem napisać "włodarze" a napisało mi się drogą jakichś dziwnych skojarzeń - "doliniarze"). 

 

oznacz moderatorów
Client:123485879
#7 Wielbiciel#

Czy allegro zamierza wrócić do starego wyszukiwania? To nowe jest jakimś dramatem, mało czytelne i nie mogę znaleźć interesujących mnie rzeczy. Wpisuje dywaniki do citroena a w zamian dostaje setki ogłoszeń nie wiadomo do jakiego auta. Jak już coś wybiorę i chce kupić od pewnego sprzedawcy czyli "super sprzedawca" klikam w aukcje oznaczona tym logo i nagle pokazuje się że sprzedający ma 96% pozytywnych komentarzy.. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie zamierza, zamierza podnieś zyski i to jest jeden z kluczy do sukcesu.

oznacz moderatorów
negocjator2
#7 Wielbiciel#

Jak mogę rozłączyć oferty. Ostatnio nam to w wersji na laptopie i mobile. Nie mam przycisku rozłączenia ofert. 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nie da się. Podobno to dla naszego dobra i mamy być zadowoleni i już, a jak nie to i tak nasza opinia znaczenia nie ma. Od groma tu takich postów. Jedyne co mogę doradzić to wyszukiwanie na wylogowanym koncie, tam ta opcja jest.

oznacz moderatorów
karl88
#1 Nowicjusz#

@negocjator2  napisał(a):

Jak mogę rozłączyć oferty. Ostatnio nam to w wersji na laptopie i mobile. Nie mam przycisku rozłączenia ofert. 


Co ciekawe, zauważyłem, że jak się jest wylogowanym, albo przegląda w trybie incognito, to śmiga. Potem skopiować link i otworzyć sobie ofertę w normalnym oknie z zalogowanym kontem.

A póki co uparcie codziennie wystawiam im 1/5 w tych ankietkach na dole. Bo te łączenie ofert to **piiip**yzm jakiś, a do tego źle łączy oferty...

oznacz moderatorów
juha2
#7 Wielbiciel#

* * * DO WSZYSTKICH * * *

Przypominam, że istnieje możliwość oceniania aplikacji Allegro w sklepach z aplikacjami, warto zweryfikować swoją poprzednią ocenę, jeśli już taką wcześniej wystawiliśmy.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

@juha2 Dziękuję za podpowiedź, nie wpadłem na to. Już wystawiam aplikacji ocenę 1 na 5 w AppStore 🙂

oznacz moderatorów