anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 334 ODPOWIEDZI 1 334
Ciastofarsz
#9 Pomysłodawca#

Allegro prowadzi testy na użytkownikach bez ich wiedzy. Usuwa przydatne opcję też bez zgody i wiedzy. Usuwa możliwość rozłączenia ofert.Usuwa możliwość płatności kuponami za produkty cyfrowe. Allegro zalane chińszczyzną (wyszukiwania to kilkanaście tysięcy ofert, klikamy dostawą do 3 dni i robi się kilkaset ofert) do tego dochodzi spam jedną ofertą. Mnóstwo sprzedających botów. Usuwanie wątków jak się podoba i cenzura wygodna dla portalu. Ps. Skopiowałem ten tekst i będę go wrzucał jeśli będziecie to usuwać. Nie dam sobie zamknąć ust i będę walczył z tą administracją aż mi się nie znudzi. Czekam na wartościową odpowiedź ze strony allegro. A póki co robię zakupy na popularnym amerykańskim portalu którego nazwa zaczyna się "e" a kończy na "bay" bo też cenzurka innych portali wam się udziela. Taka mała Korea Północna robi się z allegro. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Ciastofarsz
#9 Pomysłodawca#

Posłuchacie użytkowników czy dalej ma się śmietnik tu dziać. Zapraszam z objaśnieniami do newsów codziennych. Tam gdzie się chwalicie zmianami na bieżąco..aaa!! No tak, chyba, że coś po cichu tam robicie o nie informujecie xd

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Ciastofarsz testy pozwalają nam poznać Wasze oczekiwania i na ich podstawie dostosować do nich przyszłe zmiany w serwisie. W związku z wewnętrznymi procedurami szczegółowe informacje nie są udostępniane, ale na pewno damy Wam znać, gdy będziemy wdrażać jakiekolwiek zmiany w tym zakresie. Dziękuję za szczerą opinię.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

Zgadzam się z panią. Testy pozwalają Wam poznać nasze oczekiwania i wdrażacie to, czego my nie chcemy lub jest to dla nas kłopotliwe. Wyłączacie to co chcemy, żeby nas zniechęcić.

 

Czy polityką zarządu jest zamienić portal dla tysięcy Polaków na platformę dla Chińczyków ?

Czy zarząd chce pozbyć się dziesiątek tysięcy kupujących i podobnie kilku tysięcy sprzedających ?

 

U mnie kiedyś miałem duuuuuuużo ofert. Wąska branża. Niektóre pozycje asortymentu jako jedyny w europie.

Sprzedaż klepnęła o mokrą podłogę podłączoną do 230V

 

Są dni, że wpada jedna oferta.

 

ZEPSULIŚCIE TEN PORTAL.

Zepsuliście.

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

To nie jest portal dla chińczyków, bo oni nie wysyłają zamówionego towaru. Jest inny świetny portal dla chińczyków i tam kilka razy zamawiałem i zawcze cóś przyjechało, nie zawsze to co chciałem ale 100% zamówień zrealizowanych.

oznacz moderatorów
Ciastofarsz
#9 Pomysłodawca#

Nieee. Właśnie macie burzę na forum, że coś zmieniliście i nie poinformowaliście to raz. A dwa już to gdzieś słyszałem... Wy poznajecie nasze potrzeby? To co z tymi wszystkimi wątkami, że nie można rozłączyć ofert? Dalej twierdzicie, że nic nie robicie i będziecie informować? Kłamiecie bez mrugnięcia. Pod tym korporacyjnym bełkotem można ukryć wszystko a szczególnie w tym przypadku: " W związku z wewnętrznymi procedurami szczegółowe informacje nie są udostępniane". Tu na forum macie opinię co ludzie o tym sądzą nie musicie robić testów i badań, wystarczy przeczytać. Jeden wątek z tego co widziałem miał ponad 700 odpowiedzi i 100% to hejt także zebranko we wtorek i ogarniać się tam! Płacę? Wymagam! Traktujecie nas jak jakiś żebraków albo dzieci... Już skończyła mi się cierpliwość do waszej polityki. 7 lat z allegro chyba wystarczy, nie ma co zostawać przez zasiedzenie tylko szukać dalej!

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

@ayo80  czy daliście znać użytkownikom   że będą te głupie testy , nie chcecie napisać prawdy że te testy się nigdy nie zakończą , popsuluscie ten portal , może wtedy byście zrozumieli swój błąd gdyby użytkownicy masowo wypowiadali umowę z kontem , doradcy by nic innego nie robili tylko by całymi dniami dzwonili do użytkowników i by ich namawiali do powrotu i może by tam coś zaczęli obiecać ,żeby firma nie splajtowała .

Sami do tego prowadzicie .

Kiedyś uważałem allegro za najlepszy portal zakupowy , niestety już tak nie uważam teraz jest to do niczego i beznadziejny portal 

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 pierwszy test, o którym tutaj rozmawiamy trwał do 30 kwietnia. Chcieliśmy nim przede wszystkim sprawdzić jak klienci zachowają się w sytuacjach, gdy domyślnie wyświetlimy im listę produktów. 1 lipca zwiększyliśmy % udziału tego testu dla kolejnej grupy klientów. Test nadal trwa i nie jestem w stanie teraz odpowiedzieć na pytanie, jaki będzie jego wynik. To się dopiero okaże. Dziękuję za każdy głos w tym temacie. Czytamy Wasze komentarze i nie zapominamy o tym, co jest dla Was ważne.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@ayo80 

Czyli mam rozumieć, że 12 sierpnia A.D. 2024 dostąpiłem wątpliwej przyjemności dołączenia do grona szczurów laboratoryjnych?

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów
ASGuitars
#8 Zapaleniec#

Dokładnie. I najfajniejsze jest to, że test jest przymusowy iksde xD

Pamiętacie, czy ktoś już kiedyś robił przymusowe testy na ludziach? 🤔

oznacz moderatorów
koval_r
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór, bardzo proszę moderatorów o umożliwienie mi wyłączenia opcji łączenia ofert na moim koncie. Proszę uwzględnić moje konto do zakończenia tych testów, nie chcę opcji łączenia ofert, na moim koncie może taka opcja nie istnieć. Z góry dziękuję, za pozytywne działania w tym kierunku.

Robert

Powtarzam się, aby nie "umknęło", prośbę będę kierował systematycznie, aż do powodzenia zakończenia testów.

oznacz moderatorów
WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

Ale czemu ten szajs tzn test jest przymusowy? Dlaczego utrudniacie zakupy?  Przecież jeżeli to taki wspaniały pomysł to każdy dobrowolnie kliknie połącz oferty prawda? Czy działacie z premedytacją na szkodę swoich użytkowników? 

oznacz moderatorów
adam_b96
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, bardzo proszę moderatorów o umożliwienie mi wyłączenia opcji łączenia ofert na moim koncie. Proszę uwzględnić moje konto do zakończenia tych testów, nie chcę opcji łączenia ofert, na moim koncie może taka opcja nie istnieć. Z góry dziękuję, za pozytywne działania w tym kierunku.

 

oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

Zadziwia mnie jak ładnie wszyscy przyjęli narrację o testach. Narzucając ją, allegro odniosło sukces propagandowy.

Zrozumcie ludzie - TO NIE SĄ TESTY, tylko stopniowe wdrażanie nowego rozwiązania kolejnym grupom użytkowników. Samo allegro przyznało to w mailingu dla sprzedawców jakiś czas temu. Tak już zostanie - na zawsze, dla wszystkich.

P.S. Też dziś zostałem dołączony do grupy korzystającej z tego badziewia...

oznacz moderatorów
WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

Niestety ale tak właśnie wygląda wykorzystywanie dominującej pozycji na rynku. Allegro jest najlepszym przykładem co się dzieje jak jakaś firma staje się monopolistą.cenzura, lichwiarskie prowizje (21% w niektórych kategoriach), nierówność w traktowaniu kupujących i sprzedających itd... Szkoda tylko iż niewiele z tym można zrobić. A teraz jeszcze zmuszanie do tego gó.... 

oznacz moderatorów
mic-spo
#7 Wielbiciel#

Skończycie jak ''Nasza klasa N-K'' też nie słuchali ludzi😢 i dziś n-k z nami nie ma. Allegro obudź się bo cierpliwość ludzi jest krótka i nie jesteście jedynym sprzedażowym na rynku

oznacz moderatorów
PresidentJackson
#8 Zapaleniec#

@ayo80 - po co proponujecie co chwilę jakieś niepoważne ankiety, skoro nie bierzecie pod uwagę tylu negatywnych opinii na temat połączonych ofert. Po co proponujecie wyrażenie opinii na temat funkcjonowania platformy, skoro sami najlepiej wiecie "co dla nas dobre".

Jak już wcześniej pisałem, powtórzę ponownie - jesteście żałośni w swoich pokrętnych tłumaczeniach, które mają tyle wspólnego z wiarygodnością, ile ma wspólnego ChRL z demokracją.

Po ponad dwudziestu latach korzystania czas opuścić tę niepoważną platformę - tak, zasługujecie na takie miano za sprawą traktowania Użytkowników. Wiem, że jeden użytkownik  nie robi na Was wrażenia, ale mam nadzieję, że znajdzie się więcej rozczarowanych, zawiedzionych osób, które walną tym, aż na serwerach Wam zadzwoni.

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

Oczywistym jest, że nikt nie jest w stanie powiedzieć, jaki będzie wynik trwającego testu. Na tym polega test, inaczej byłyby niepotrzebne (czasem się tak wydaje, ale nie polecam jako dev). Ale kiedy się skończy test to już chyba można powiedzieć?

oznacz moderatorów
InstantProzac
#7 Wielbiciel#

Tylko pani ma jakies zaburzenie psychiczne w tym calym allegro, czy wy wszyscy lecicie na psychotropach? Od pol roku nie moge wyszukiwac ofert na jednym koncie, a od kilku dni na kolejnych kontach, ale chcecie poznac opinie moja na ten temat? A nie widzicie komentarzy innych? Czy w tym kraju normalnosc to juz nienormalnosc? Od kiedy ta ruda gangrena zostala premierem nawet portale aukcyjne dzialaja przeciwko Polakom. Radze odstawic klej.

oznacz moderatorów
Fine5
#7 Wielbiciel#

Czy możecie wyłączyć to cholerne grupowanie ofert ?

Nic nie można należność oczywiście oprócz waszych ofert promowanych, jeden wielki śmietnik.

Ten pomysł z grupowaniem ofert jest tak genialny jak kiedyś wymyśliliście żeby zdjęcia w aukcji były tylko na białym tle i usuwaliście oferty.

Proszę o natychmiastowe usunięcie mojego loginu z listy testowej.

oznacz moderatorów