anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 334 ODPOWIEDZI 1 334
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

Czyli wczoraj konsultant na czacie wprowadził mnie w błąd pisząc, że jest to błąd i wkrótce go naprawicie. No cóż

oznacz moderatorów
Ciastofarsz
#9 Pomysłodawca#

Oni serio mówią każdemu to samo 😮 a jak zaczniesz dociskać to piszą o testach.. ale blamaż allegro, wstyd!

oznacz moderatorów
rudybart
#10 Popularyzator#

@la_nika  czy allegro przewiduje jakieś finansowe wsparcie dla sprzedawców których sprzedaż spada do prawie zero w związku z trwającymi eksperymentami?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@rudybart nie licz na to i szukaj innego kanału, bo jak podczas testów masz 0 sprzedaż to jak zostanie to na stałe to dalej nic tu nie sprzedasz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
rudybart
#10 Popularyzator#

@kostas11  spoko, to było bardziej pytanie o charakterze retorycznym, na szczęście allegro to tylko moje hobby, ponieważ bardzo lubię czytać książki i komiksy to wpadłem na pomysł że sprzedając używane książki i komiksy zarobię trochę na zakup nowych. Jak na razie idzie mi całkiem fajnie, szkoda tylko że od kilku dni nagle zniknęła sprzedaż, ale teraz już wiem co się stało. Mnie samemu także trudno było wyszukać książki które chciałem kupić na allegro. Patrząc na tą sprawę pozytywnie możemy być dumni że bierzemy udział w  eksperymentach.  Wszyscy tworzymy historię 🙂 Powodzenia dla wszystkich sprzedających na allegro!

ps. w przeglądarce Microsoft Edge wyszukiwania wyświetlają się normalnie, trochę to dziwne bo teoretycznie powinno byc wszedzie identycznie ale jest tak jak opisywane było to kilka postów powyżej w chrome i firefox nie ma opcji wyłączenia grupowania a w Edge jest i można normalnie wyszukiwać.

oznacz moderatorów
marcelab8
#7 Wielbiciel#

witam, ostatnio zmienił mi sie troche widok ofert, czy da sie jakoś przywrócić dawny?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@marcelab8 a co trudniej szukać, wpadłeś w testy które potrwają do 30 kwietnia 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Ciastofarsz
#9 Pomysłodawca#

Mamy 12 sierpnia i wciąż trwają....

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@marcelab8 Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki powinno przywrócić poprzedni widok. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

proszę mnie wypisać z tego testu, jeśli się da 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Agent555 lepiej się przyzwyczajaj bo jak znam życie zostanie na stałe 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Tak, jak napisałam wyżej, możesz wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. Nie mamy możliwości wypisać konkretnych uczestników testu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

No tak, po prostu sobie na nas eksperymentujecie - to ładnie! Rozumiem, że po wyliczeniu ewentualnych strat spowodowanych waszym eksperymentem, pod koniec kwietnia, zajmiecie się odszkodowaniami dla nas, prawda? Wie już może Pani coś konkretnego w tej sprawie - jak będzie to wyglądać?

No i a propos sposobu przywrócenia dawnego wyglądu za pomocą wyczyszczenia pamięci podręcznej przeglądarki - u mnie akurat to nie działa! Ale to nie takie ważne. Bo chyba nie rozumie Pani, że straty nie będą wynikały z tego, że sprzedający mają skopany widok, tylko klienci - no więc: poinformowaliście klientów Allegro, jak przywrócić dawny widok? Jest jakiś baner z informacją jak sobie poradzić z efektami ubocznymi eksperymentu?

oznacz moderatorów
smerfy1989
#7 Wielbiciel#

Zainstalowałem 4 przeglądarki oraz aplikację Allegro. Te łączenie ofert jest okropne, nie mam pojęcia jaki bezmózgi tryglodryta to wymyślił oraz wprowadził. Taka porażka. Dałem 1* gwiazdkę na sklepie Play google. Mam nadzieję,  że to zmienią inaczej będę musiał usunąć konto. Te wyszukiwanie utrudnia szukanie. Bardzo słabe. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
marcelab8
#7 Wielbiciel#

nic nie pomaga, trudni będę musiała zmienić platforme, nie będę ryzykować utraty danych.

 

oznacz moderatorów
raleek
#1 Nowicjusz#

Zniknęłą mi opcja rozłączania ofert- nic nie zmieniałam w ustawieniach a teraz nie mam możliwości wyboru jak chcę przeglądać oferty. Komu to zgłosić żeby ponownie można było rozłączać oferty- przeszukiwanie ofert to teraz masakra. 

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

udział w eksperymencie nie może odbywać się bez pisemnej zgody szczura doświadczalnego !

 

Halo policja - proszę przyjechać na Allegro ! Stało się przestępstwo 😉

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

Proszę nam jeszcze z łaski swojej powiedzieć, czy klienci mają świadomość tego stanu rzeczy - tj. czy zostali poinformowani, że do końca kwietnia Allegro nie ma pełnej funkcjonalności i jedna z kluczowych opcji działa tylko na niektórych przeglądarkach?

Jest to poważna usterka, więc byłoby bardzo dziwne, gdybyście nie udostępniali tej informacji każdemu użytkownikowi!

oznacz moderatorów
rembol19925
#8 Zapaleniec#

oczywiście że nie mają i w sumie tym powinien się zająć UOKIK i rzecznik praw konsumenta .

 

oznacz moderatorów
slawek2000
#9 Pomysłodawca#

Nadal nie mam pomocy z odpowiedzią na moje pytanie - kogo mogę ścigać aby Go bardzo uprzejmie prosić o  WYPISANIE MNIE z tych testów. Z testowanej wersji nie da się efektywnie korzystać.

Przeżyłem nie jedno 'modernizację' serwisu... ale 'coś' tak nieergonomicznego jeszcze nie było.

Krzykliwość formy (za dużo ramek i przycisków) z utrudnionym dostępem do danych (np. cena była pod opisem a teraz trzeba jej szukać)

oznacz moderatorów