anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 332 ODPOWIEDZI 1 332
PresidentJackson
#8 Zapaleniec#

Nie wiem jak inni, ja skorzystałem z Waszej propozycji. Ciekaw jestem w którym kierunku potoczy się sprawa i jak się ona zakończy.

oznacz moderatorów
assasin_zlotow
#11 Animator#

nie znalazłem formularza, daj link lub jak do niego dojść

oznacz moderatorów
piwko12
#9 Pomysłodawca#

A mógłbyś dodać po drugiej literce do O i E.

Chcialem się upewnić czy myślimy o tym samym. Ale jęli O to **piiip**, to z tego co wiem wlasciciel ten sam co Allegro

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@piwko12 o_l_x oraz e_r_l_i

oznacz moderatorów
pietryna123
#9 Pomysłodawca#

@domkar04dzięki. Myślałem że to co wszyscy piszą E to chodzi o amerykański eZatoka a tam to się odbiłem dawno temu (allegro wygrało ten pojedynek wiele lat temu), ale o e_r_l_i tak naprawdę nie słyszałem. Właśnie założyłem konto i będę sprawdzał. Na plus, to że jest na dzień dobry podobne do allegro w layoucie.

 

Widziałem artykuły że ofert mniej, ale jeśli nie ma tam setek tysięcy kopii od tych samych sprzedawców i milionów śmieci wrzucanych przez chińskie boty to ta mniejsza liczba ofert mnie nie przeraża.

Liczę że na fali niezadowolenia, wzrośnie.

oznacz moderatorów
piwko12
#9 Pomysłodawca#

A „Od 1 października będziemy wyświetlać wszystkim kupującym tylko listę produktów” i będzie 100% zalogowanych klientów z powodzeniem robić zakupy. Ciekawe czy sukces oddzwoniła na dzwoneczkami.

Tylko zastanawiam się po co wycinać możliwość rozgrupowania skoro i tak 70% się nie przełącza „To znaczy, że kupujący nie przełączą się już z listy produktów na listę ofert” ?

 

 

 

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

Wystarczy, że kliknie [porównaj x ofert]... Oczywiście osobno dla każdej dość randowej grupy ofert, a następnie dla każdej otwartej grupy kliknie znów wybrane sortowanie i przescrolluje poniżej reklamy. Prawda, jakie to proste? Jedynie trzy razy więcej klikania, jeśli nie chcesz brać tego co dają, a być świadomym konsumentem! 🥸

oznacz moderatorów
Ziemiol95
#8 Zapaleniec#

Proszę o wycofanie się ze zmiany katalogowania produktów, ponieważ w tym momencie z serwisu nie da się normalnie korzystać gdyż jeden produkt ma 1000 katalogów, np. dział Apple Watch Ultra. Korzystanie z serwisu stało się o wiele bardziej uciążliwe niż było, ze zmiany na zmianę serwis allegro jest coraz gorszy. Niestety czekam z niecierpliwością na konkurencję dla allegro, bo zamiast rozwijać serwis i zostawić funkcje i prostotę jakim był to robicie z niego drugiego upośledzonego **piiip**a gdzie wyszukiwanie czegokolwiek woła o pomstę do nieba. Jeśli już koniecznie musicie wprowadzić taką zmianę dla inwestorów z USA to chociaż zostawcie opcję rozłączania ofert.

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

Sprzedaż umarła. Obecnie to może 5% tego co było przez ostatnie 15 lat.

Niech ich ...izrael kupi.

 

polosiveco.jpg

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów
Szala89
#8 Zapaleniec#

Jak widać po screenach wyżej, oferta z małego sklepu w ogóle się nie wyświetla to sprzedaż musi spadać.

oznacz moderatorów
www-lapkom24-pl
#10 Popularyzator#

Zobacz sobie jaką zmianę przed chwilą zrobili, przynajmniej u mnie. Nie da się normalnie zobaczyć całego opisu aukcji, tylko jego część. Jak chcesz zobaczyć wszystko, musisz kliknąć ZOBACZ PEŁNY OPIS, wtedy otworzy się nowa karta z opisem. 

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

Chcecie wiedzieć skąd te drastyczne zmiany na Allegro - patrzcie jak ten gigant wygląda. IV kw. 2023 zarząd powinien polecieć na bruk. Podwyżki prowizji, katalog, dodatkowe opłaty i poprzez zmiany wyświetlania w wyszukiwarce wymuszenie wyróżnień i ads, wojna cenowa naszym kosztem - I kw. 2024 zysk. Perfidne amerykańskie korpo, gdzie człowiek i jego życie to pozycja w Excelu.wyniki.png

oznacz moderatorów
assasin_zlotow
#11 Animator#

o ile dobrze rozumiem to sprzedawcy
nie będą wykupować promocji/wyróżnień
bo straci to sens

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

"Partnerzy", sklep Allegro i strefa marek nigdy tego nie robiła, teraz to Allegro decyduje kto sprzedaje;) Inni ukryci, pochowani - zaprzeczenie całkowite idei konkurencyjności rynku. 

oznacz moderatorów
ja_Nitka
#10 Popularyzator#

@assasin_zlotow czytając maila o "dobrej zmianie" wydaje się, że Allegro liczy właśnie na to, że teraz to wszyscy ochoczo zaczną kupować promowania, żeby mieć Top ofertę...
3/4 maila to zachwalanie promowania...
oby się przeliczyli ... ale to już zależy od sprzedawców (gdyby tak wszyscy nagle przestali promować swoje oferty ... 😉)

oznacz moderatorów
assasin_zlotow
#11 Animator#

z mojego punktu widzenia, promowanie do tej pory pokazywało wiele ofert jako pierwszych

 

teraz będzie każda oferta osobno, a wejściem do ofert będzie najtańsza

a to że po wejściu jedna czy 2 będą promowane to nikt nie będzie patrzał

czyli promowanie straci całkowicie sens

oznacz moderatorów
piwko12
#9 Pomysłodawca#

No właśnie nie bardzo rozumiem sens promocji teraz, przecież wyświetlać ma się tylko 1 oferta. A jak 10 sprzedawców włączy promowanie to co się stanie z pozostałym 9 lub 10. A jak ktoś bez promocji przebije ich cena i Allegro da mu dopłatę i gwarancje najniższej ceny to która oferta będzie top?

ciekawe jak to będzie działać. Ja napewno nie zaryzykuje kasy, żeby to sprawdzić.

oznacz moderatorów
endejot
#10 Popularyzator#

Rozumiem, że to dla mojego dobra. Ale jak nie chce swojego dobra, tylko chce wyszukiwać produkty które potrzebuje zakupić a nie te które wy chcecie żebym zakupił. Czy wobec tego, zostanie przywrócona (może być skrzętnie ukryta) opcja rozłączanie dla masochistów mojego pokroju?

oznacz moderatorów
assasin_zlotow
#11 Animator#

w sumie wyszukiwanie ofert dodanych w ciągu ostatnich x dni nadal jest, tylko trzeba dodać do linku

oznacz moderatorów
rembol19925
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się , przecież teraz używanie allegro to jakaś masakra . Wyszukiwanie produktów zajmuje o wiele więcej czasu , jest utrudnione i ciężko coś znaleść od małych sprzedawców .

oznacz moderatorów