anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 332 ODPOWIEDZI 1 332
JohnnyKnoxville
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze tylko czery dni i żegnam się z tym dziadostwem

oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

Popieram. Używanie smarka stracilo sens, odkąd więcej produktów kupuję poza allegro. Wychodzi znacznie taniej, nawet z przesyłką.

Sprzedażowo też jest masakra. Szczęśliwie w porę zacząłem dywersyfikację na E r l i i Olixa, dzięki czemu utrzymuję się na powierzchni. Obecnie ok 40% przychodów mam z poza allegro.

oznacz moderatorów
JohnnyKnoxville
#9 Pomysłodawca#

Zrób z lollegro dziadostwo z którego nie da się korzystać.

Miej gdzieś głosy Kupujących i Sprzedających.

Skręć reklamy zachęcające do kupowania na lollegro.

 

Nie ze mną te numery Brunner

oznacz moderatorów
lejm
#7 Wielbiciel#

Dokładnie. Wpisuję teraz plyte gigabyte aero pod lga1700, spoko, 3 oferty wyskakują, gdzie obok po lewo jest tych ofert 150. Czyli 150 w teorii różnych płyt głównych jest wystawionych, gdzie obecnie widzę tylko 3 szt. Porażka.

oznacz moderatorów
piwko12
#9 Pomysłodawca#

Wg. @ Od Allegro 70% użytkowników idzie to lepiej i z powodzeniem robia zakupy i to nawet większe dlatego bez urazy ale wg. nich musisz być jakimś przygłupem skoro zajmuje Ci to więcej czasu. A dokładnie jednym z 30% przygłupów którzy korzystają z rozgrupowanej listy produktów. 

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

Bezczelny. Portal nie jest po to, żebyś mógł znaleźć i kupić to, co potrzebujesz. Bier i płać, Zarząd portalu ma swoje mercedesy do wyżywienia.

oznacz moderatorów
radekmale
#7 Wielbiciel#

Korzystam z allegro przez 16 lat i to co robili to zwykły dramat. Zawsze szukając produktu wpisywałem frazę i szukałem wg ceny a teraz nie mogę bo pojawiają mi się jakieś produkty których nie chce i ogólne zamieszanie. Muszę się nieźle napocić żeby znaleźć to czego potrzebuje a najlepsze jest to że tracą na tym sprzedawcy no i oczywiście ja swój cenny czas. AllegroPo co robić ludziom pod górę , po co utrudniacie na siłę ludziom u sprzedawcom życie. To ma być proste i intuicyjne a nie jest. Jeśli już tak mocno chcecie łączyć oferty to dajcie nam wybór czy chcemy je łączyć czy nie bo ja nie chcę ich łączyć, a widać po tu piszących nie jestem sam. 

oznacz moderatorów
cindercone
#8 Zapaleniec#

Użytkownicy - 44 strony niezadowolonych użytkowników krytykujących "dobrą zmianę"

Allegro - "nie cofniemy się na krok"

A wystarczy dać wybór i zostawić przycisk rozłącz/połącz.

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

Od wczoraj brak zamówień tak wygląda "nowość" z punktu widzenia Sprzedających (tych polskich, którzy budowali rozpoznawalność i wyniki Allegro - teraz to Allegro decyduje co i od kogo kupujesz, i dlaczego to będą ich "partnerzy", strefa marek i sklep Allegro). Przykre, nie to jest oburzające i pokazuje słabość państwa, które nie potrafi ustawić podmiotu dominującego. 

oznacz moderatorów
ROGIGOR
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie takie same odczucia. Po moim kontakcie z obsługą klienta otrzymałem odpowiedź, że nie da się tej opcji wyłączyć i generalnie jest to dla mojej wygody...

oznacz moderatorów
Agenerick
#7 Wielbiciel#

wczoraj też to trafiło na moje konto, tragedia..

oznacz moderatorów
satoorn
#8 Zapaleniec#

O nowych zmianach forsowanych przez Allegro zaczynają już pisać inne serwisy:

https://wykop.pl/link/7516477/od-pazdziernika-allegro-bedzie-wyswietlac-tylko-agregowane-listy-produ...

Tylko dziwne, większość użytowników tam zdaje sie nie podzielać zachwytów nad "ułatwieniami", które Allegro wprowadziło ponoć dla naszej wygody. Gdzie są więc Ci wszyscy zadowoleni, o których pisaliście w mailu? Tu ich nie ma, tam ich nie ma.. nieśmiali jacyś? 🙂

oznacz moderatorów
JohnnyKnoxville
#9 Pomysłodawca#

Dlatego mam nadzieję, że w końcu spadną z rowerka i rozwalą sobie ten gupi łeb i że ktoś ich wreszcie uwali.

oznacz moderatorów
Szala89
#8 Zapaleniec#

Zarząd i PM są zadowoleni. 🙂

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

Na szybko przeczytałam "agresywną" listę produktów 🙃

Nie mają czasu się rozpisywać z peanami na temat nowej wspaniałej funkcji, bo bez przerwy z powodzeniem dokonywują zakupów 🥸

oznacz moderatorów
Norbert89
#1 Nowicjusz#

Dla mnie to oznacza drastyczne ograniczenie zakupów na allegro. Nie chcę mi się przedzierać przez ten bałagan.

oznacz moderatorów
czarek10m
#1 Nowicjusz#

Pewnie chodzi o grupowanie tych samych ofert. Faktycznie odkąd jest to wprowadzone, to bardzo ciężko jest znaleźć to co chce sie kupić. 

oznacz moderatorów
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

Cześć, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem z 1637 aukcji widzę tylko 2 strony? Gdzie podziały się pozostałe strony?

Czy to ja gdzieś kliknąłem i robię coś źle, czy to kolejne "super ulepszenie", które ma na celu wyłącznie odpychać od tego serwisu, jakich ostatnio wiele?

 

Zrzut ekranu 2024-08-15 174209.png

 

Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1723737643998.png

tyle ich masz.

oznacz moderatorów