anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
Cmyk69
#9 Pomysłodawca#

@ayo80 czy po 1 października, będzie jakakolwiek furtka do podglądu ofert niepołączonych? (tak jak teraz np. tryb incognito). 

oznacz moderatorów
Madoniowie
#8 Zapaleniec#

@AlexPopilevych No oczywiście, że tak. Wyszło im, że tak zarobią więcej. Czego nie rozumiesz? W korporacjach liczy się wyłącznie zysk. Jeśli zwiększenie zysku ma być okupione niechęcią, krytyką, katastrofą ekologiczną, śmiercią dzieci w Afryce albo globalnym ociepleniem, to są to poświęcenia, na jakie są dla zysku gotowi.

To naprawdę bardzo naiwne wierzyć, że korpo jest nastawione na klientów. Nie, nie jest. Jest nastawione na pieniądze klientów.

oznacz moderatorów
Arkadia_OK
#11 Animator#

Warto dodać, że przy takich decyzjach "biznesowych" liczy się najbliższy miesiąc / kwartał.
To, że w dłuższym okresie Allegro traci swoją indywidualność i wypracowane przewagi biznesowe upodabniając się do innych tego typy platform jest już kompletnie nie istotne....
Parę lat temu Allegro praktycznie wypadło z polskiego rynku eB.y-a ponieważ działało inaczej, nieszablonowo. Teraz upodabnia się do pozostałem konkurencji i traci swoje przewagi (i nie chodzi tylko o łączenie ofert)....
Ale za nim się to stanie, to już aktualny zarząd weźnie premie i znajdzie sobie lepsze zajęcie, a  nowy zarząd zostanie z ręka w nocniku... 😞😧☹️

Jak to leciało:...Sprzedawca jest tak dobry jak jego ostatni kwartał...a potem to już tylko potop..

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

O zmieniliście stanowisko. Patrzcie drodzy państwo jaki zgrany zespół ktos u góry krzyknie "robimy to dla użytkowników" i powtarzają jak echo, ale że się nie da już ciemnoty wciskać to teraz "decyzja biznesowa" powtarzają jak mantrę....

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

91leuk.jpg

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

W tym, że więcej hajsu płynie do zarządu jak go nie ma, proste.

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Konsultanci też zlewają. Odpisują wszystkim to samo, czyli że twoje zdanie jest dla nas najważniejsze na świecie, przekażemy do działu takiego i takiego, naura.

Chyba tylko uokik zostaje.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

Aaaa czyli już nie ,,cenimy wasze zdanie'' tylko DECYZJA BIZNESOWA . Ok miło że szanujecie swoich użytkowników. Bardzo.

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

Kolejny dzień na minusie - trafna ta "decyzja biznesowa". Wasz zarząd nawet sklep z wodą na Saharze doprowadziłby do bankructwa

wyniki.png

oznacz moderatorów
lopes1990
#12 Orędownik#

Dziś hit klient dzwoni, że prosi o szybką wysyłkę towaru. Jak się okazało klient kupił u innego sprzedawcy, a był pewny, że dokonał zakupu w naszej firmie. Sugerował się "miniaturkami" bo kupuje u nas regularnie. Niestety dosyć , że mamy katalog to jeszcze inni sprzedający kopiują całe opisy słowo w słowo. Na to własnie pozwala allegro. 

Pomijam już fakt, że produkty, które u nas bardzo dobrze się sprzedawały, nagle po prostu przestały rotować. W "starej" wyszukiwarce są bardzo wysoko pozycjonowane w nowej natomiast sam nie mogę znaleźć własnych ofert. Dodatkowo większość produktów o róznych parametrach jest wrzucane w jeden katalog. To jest niewyobrażalne. Czasami przedrostki i przyrostki mają znaczenie szanowne allegro, wy wje.....e wszystko w jedno. Klienci dzwonia, gubią się, nic nie mogą znaleźć. Sprzedaż siada, bo Wasza nowa wyszukiwarka sortuje po Bóg jeden wie jakich kryteriach. Najtańsza oferta, z szybszym czasem realizacji potrafi być niżej pozycjonowana. Nic z tego nie rozumiem. 2 miesiące temu spławiliśmy marketingowca z innej konkurencyjnej platformy handlowej, ale dziś postanowiliśmy, że wrzucamy tam nasz asortyment, a w zasadzie to pracownicy tej platformy to zrobią. Dla nas żadny koszt, a jak zdecyduję się na taki krok więcej sprzedawców i chociaż minimalnie zysk Wam zacznie uciekać, może pójdziecie po rozum do głowy. Nie znam osobiście nikogo kto z tej zmiany jest zadowolony. Nawet promowanie ofert traci sens , bo to przepalanie pieniędzy, i tak widoczne jest to co algorytm sobie wybierze. Jestem ciekawy tych dodatkowych 6 mln transakcji. Jeżeli wg. Waszych wyliczeń 70% klientów jest zadowolonych to super. Mam nadzieję, że zwiększą koszyki zakupowe na tyle, aby się Wam cofnęło za te 30% podirytowanych. Ja już zrezygnowałem z zakupów tutaj, nie będę tracić pół godziny aby cokolwiek znaleźć. Wolę dorobić Waszą konkurencję czy to tą polską czy też zagraniczną. Wysyłkę też mam darmową i to bez wykupowania jakichkolwiek dodatkowych abonamentów. Ceny są również niższe średnio 10% . Nie można kruczowo trzymać się jednego, jeżeli druga strona ma Cię w pupie 🙂

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

Nowy widok (łączenie po EAN), katalog (który daje im prawo przejąć zdjęcia i opisy, ale za niego nie chcą odpowiadać - setki tysięcy kretyńskich zapisów) oraz domyślne sortowanie (na dole listy ofertowej) którego działanie polega na wywalaniu na tył listy wszystkich małych i niechcianych. TO JEST **piiip**ERKA, a nie portal.  

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

A kto zatrudnia człowieka, którego "decyzje biznesowe" powodują falę negatywu i bunt klientów:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.allegro&hl=pl&pli=1

Ten "ktoś" czyj biznes reprezentuje? Bo na pewno nie Allegro

oznacz moderatorów
justin146
#8 Zapaleniec#

Do meritum wciskam sobie szukaj po popularności i nie widzę kiedy oferta się kończy i ile osób licytuje(dopóki nie kliknę w oferte). Fatalna zmiana ?? Czy może ja przeoczyłem funkcję która pozwoli przełączyć na normalny widok ?? 

oznacz moderatorów
justin146
#8 Zapaleniec#

justin146_0-1724682801371.png

 

oznacz moderatorów
justin146
#8 Zapaleniec#

justin146_1-1724682871901.png

a to drugi widok 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To wynik działań Allegro, dla naszego dobra- tak ma być.

oznacz moderatorów
justin146
#8 Zapaleniec#

Świetnie to będę jednym z tych który na razie odpuści sobie allegro bo czas wyszukiwania ofert które mnie interesują wydłuża się znacznie. Brawo Allegro !!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów
Krzysiek_14
#8 Zapaleniec#

ja podobnie, kase mogę wydać wszędzie a smart mi sie kończy wiec jest ok 🙂

 

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Zacznij się przyzwyczajać, albo odejdź. Taka jest polityka allegro i mają cie w dupie, mnie też i każdego kto uważa to za nieczytelne beznadziejne itd.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów