anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
serwis-texas
#21 Demiurg#

@wojtkow 

Ok. Najprawdopodobniej, dropowiec nie ma dostępu do usług transportowych w ramach SMART.

W sumie sprawdziłem dokładnie.

Wszystkich ofert jest na ten moment: 58459

Ofert w ramach SMART: 51180

Nie będę się spierał co do tych cyfr, nie ma sensu.

 

oznacz moderatorów
eKKoEZ
#8 Zapaleniec#

Cześć,

 

Czy wam też zniknęła opcja rozdzielania tych samych ofert? Łączenie ofert to najgorsze co wymyśliło Allegro, jak ten syf wyłączyć?

oznacz moderatorów
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@eKKoEZ zmieniliśmy widok listy wyszukiwania z ofertowego na produktowy. W widoku produktowym otrzymujesz listę produktów, z której możesz przejść, klikając w zakładkę "porównaj X ofert", do listy ofert połączonych z danym produktem.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MlodyGracz
#2 Obserwator#

No tak, tylko najwidoczniej osobie wyżej jak i mnie absolutnie nie podoba się to, nie wyraziliśmy na to zgody również, była opcja łączenia manualnie i było ok, proszę przywrócić to jak nie globalnie to dla mnie, osoby wyżej i najpewniej każdego kto będzie chciał. Nie wiem kto w ogóle wpadł na taki pomysł.

oznacz moderatorów
eKKoEZ
#8 Zapaleniec#

Beznadziejne rozwiązanie, dlatego musieliśmy zwrócić masę produktów ponieważ były podpięte z jednym i przyszły zupełnie innego, bo sprzedający nie potrafią odpowiednio dodać oferty. Wciskają wszyscy na jedno kopyto takie same. Masakra, kiedy wycofacie się z tego tragicznego pomysłu?

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

.

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Rozwiązanie jest takie a nie inne, jednak użytkownicy zgłaszają to że katalogi produktów są niespójne, są w nich błędy, braki oraz produkty się dublują. Wprowadzacie to rozwiązanie bez poprawienia bazy na której się ono opiera. Brzmi to jak nieśmieszny żart. Mimo wylania się opinii kupujących co o tym myślą, sprzedających że spadają im obroty oraz zapewne własnej wiedzy że to uruchamiacie coś co wygląda jak wygląda i odpycha. Skąd ten upór w niszczeniu własnej opinii niezawodnego miejsca, wiele osób ze mną włącznie traktowało Allegro jako pierwsze miejsce zakupów a teraz się nie da tak tego nazwać, wiem że to wasza praca i nie napiszecie niczego sensownego a środki które macie zachomikowane na czas ratowanie tego pomysłu na pewno macie, to raz.
Dwa:
Zakładając że katalogi zostaną ogarnięte, mimo że do tej pory nie przykładaliście się do ich zawartości, a tłumaczenie osób które weryfikowało zmiany często je irracjonalnie odrzucało argumentując że "ta zmiana dla tego produktu jest nie prawidłowa", co swoją drogą na jednym z webinarów zostało ujęta jakoby każda odmowa jest merytorycznie uargumentowana...
Wracając do brzegu jak katalogi zostaną poprawione to system w tej postaci pasuje do sprzedaży nowych rzeczy które w zasadzie różnią się ceną, rzeczy używane, uszkodzone są w ten sposób na gorszej pozycji, a licytacje wydaję mi się nieporozumieniem. Zakładam że liczycie się z tym że sprzedawcy rzeczy nie nowych odejdą z różnych powodów, rozumiem decyzja biznesowa. Jednak porusza mnie fakt że przełomu gdzie Allegro zmienia koncepcję tak drastycznie że świadomość że na allegro siłą rozpędu nie znajdzie się używanych rzeczy jest czymś nie pojętym dla kogoś kto zna je chociaż od paru lat, a przecież kiedyś było jeszcze inaczej.
Czy to będzie koniec allegro, wątpię, jesteście monopolistami więc żeby się wywrócić trochę czasu potrzeba. A jak to mówią za nim gruby schudnie, szczupły zginie.

oznacz moderatorów
jnach
#7 Wielbiciel#

Bardzo zła zmiana. Mam nadzieję, że ktoś będzie miał odwagę aby się z tego wycofać.
Pierwszy przykład z brzegu, wyszukiwanie "ludwik 120*" w kat. supermarket, wynik kilkanaście grup z tym samym, proszę dla mnie przejrzeć wszystkie grupy i znaleźć najlepszą ofertę, skoro to takie wygodne. Tragedia!!

oznacz moderatorów
pietryna123
#9 Pomysłodawca#

Masz kupić pierwsze lepsze jakie ci podsunie a nie najtańsze. Akcjonariatowi allegro od ust chcesz chleb odebrać?

oznacz moderatorów
Arkadia_OK
#11 Animator#

@RaBarbar_ka 

Najgorszy pomysł z ostatnich miesięcy, a pewnie i lat....

Niezależnie od "...decyzji biznesowych..." wk..rw Kupujących i Sprzedawców pozostanie z Wami na długo.

Chcecie się upodabniać do międzynarodowej konkurencji, zamiast wykorzystywać swoje przewagi. Może od razu sprzedajcie się Al.Expr.s-owi i będzie po krzyku.

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Nie no bez przesady na Аliexpress to można dużo szybciej coś znaleźć. Tam filtrowanie i sortowanie działa bez problemu... a zapomniałem przecież oni mają na pewno mniej ofert niż Аllegówno.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
marekstudent
#7 Wielbiciel#

Wiecie może jak wyłączyć posegregowane połączone oferty dla danego produktu/towaru? Kiedyś miałem opcję rozłącz a teraz nie ma takiej opcji i wyszukiwanie to tragedia. Chciałbym każdą aukcję widzieć zgodnie ze swoimi preferencjami, a nie połączone w grupy, gdzie w każdą grupę trzeba wejść i od nowa ustawiać preferencje wyszukiwania

oznacz moderatorów
fox_paws
#12 Orędownik#

Nie można. Masz przeglądać tak jak chce Allegro a nie tak jak ty chczesz.

oznacz moderatorów
HarryKZ
#8 Zapaleniec#

Tak samo chciałem to zrobić ale się już nie da, zostaje tylko przenieść się na inny portal bo aktualnie prawie nic nie da się znaleźć.

oznacz moderatorów
marekstudent
#7 Wielbiciel#

Na chwilę obecną robię tak, że wylogowuję się i wtedy można szukać jak dawniej. Jak coś znajdę to dopiero koszyk i loguję się. Tylko, że to w...a strasznie

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Nie musisz się wylogowywać, otwórz drugie okno w trybie prywatnym i masz na to samo, skopiujesz link tam gdzie jesteś zalogowany i po temacie, ale tylko do 1 października...

oznacz moderatorów
Tido__
#7 Wielbiciel#

Proszę przywrócić rozłączenie ofert, bo się nic nie da wyszukać! Robicie to po złości czy co? Muszę się wylogować by coś normalnie wyszukać, bo jako gość mogę rozłączyć oferty. Przestańcie testować na użytkownikach jakieś kopalnie ofert, bo to jest uciążliwe. 

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

Ja dziś miałem robić zakupy i nie jestem w stanie, nic nie znajduję, tracę czas. Przedzieram się przez oferty niepowiązane, klikam, klikam, tracę czas i nic z tego nie wynika.

 

Na co dzień sobie obserwowałem dział "Radiokomunikacja" i często coś fajnego, używanego kupiłem, teraz tam jest jakaś masakra, trzeba przeklikiwać, kombinować. Nie wiem kto wymyślił, to co wprowadzono, i nawet nie chcę wiedzieć, boję się dziwnych ludzi.

oznacz moderatorów
q3qPL
#13 Ambasador#

Poszukaj może na innym portalu, jeśli chodzi o zakupy w internecie, można je zrobić nie tylko na Allegro.

oznacz moderatorów