anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
natwilk1822
#7 Wielbiciel#

Ja p*....

Jaki syf, nie da się rozłączyć tych samych ofert. 

oznacz moderatorów
eKKoEZ
#8 Zapaleniec#

Ja muszę szukać ofert na incognito i potem wklejać link na normalnej karcie gdzie jestem zalogowany

oznacz moderatorów
kuszcz
#7 Wielbiciel#

U mnie to włączyli dzisiaj. Po tej zmianie allegro jest dla mnie nie do użycia. Katalog w retro elektronice po prostu nie działa. Widzę, że ofert jest 260, pokazuje mi może 20. Gdzie jest pozostałe 240? Nie wiadomo. Zwykle sortowałem sobie po najnowszych i patrzyłem czy pojawiło się coś ciekawego, teraz sortowanie nie ma żadnego sensu. Dobrze się złożyło, że akurat mi Smart teraz wygasł, bo nie będę go przedłużał. Będę przechodził na **piiip**.

oznacz moderatorów
thomasho
#8 Zapaleniec#

No niestety, nic się nie da wyszukać. A co dopiero kupić.

Myślałem że nie da się przebić **piiip**a. A jednak. 

COFNIJCIE TO ŁĄCZENIE OFERT! 

oznacz moderatorów
Zajchow1
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo znalezienie najańszych ofert jest teraz niemal niemozliwe. Wyszukiwarka to jakaś porażka, a katalog produktów to jeden wielki śmietnik. Niestety ale odechciewa się robić zakupy. Cofnijcie ta zmianę

oznacz moderatorów
maxlukasz
#8 Zapaleniec#

spróbujecie poszukać na konkurencyjnych portalach, naprawdę działa dobrze i wyszukiwarka i darmowe dostawy nie trzeba kupować smarta. ja się przeniosłem i już kilkanaście zakupów poszło i polecam. 

oznacz moderatorów
thomasho
#8 Zapaleniec#

Dlaczego po zalogowaniu nie mogę rozłączyć ofert? Kto wprowadza tak niepotrzebne opcje jak łączenie ofert, które tak naprawdę nie są takie same! Nie da się aktualnie robić zakupów u swoich ulubionych sprzedawców czy osób fizycznych. Dobre oferty giną w otchłani sponsorowanych linków i promowanych aukcji.

GDZIE OPCJA WYŁĄCZAJĄCA ŁĄCZENIE OFERT???

Allegro zalogowane (brak opcji)

thomasho_1-1724774308423.png

Allegro niezalogowane (jest opcja)

thomasho_2-1724774336213.png

 

 

oznacz moderatorów
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@thomasho zmieniliśmy widok listy wyszukiwania z ofertowego na produktowy. W widoku produktowym otrzymujesz listę produktów, z której możesz przejść, klikając w zakładkę "porównaj X ofert", do listy ofert połączonych z danym produktem.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

Żeby jeszcze te oferty połączone z "produktem" były jakoś logicznie...

A mówiąc, że "zmieniliście widok" macie na myśli, że zmieniliście, ale tylko zalogowanym usunęliscie opcje wyboru? Pierwszy raz widzę, żeby użytkownik niezalogowany miał w portalu dodatkowy ficzer, no to naprawdę pozazdrościć wizjonerstwa.

oznacz moderatorów
thomasho
#8 Zapaleniec#

Ok, a jak mogę w ustawieniach wrócić do trybu ofert zamiast produktów? Nie odnajduje na allegro ofert które znajduje na google/bing.

Drugie pytanie, czy jesteście świadomi że większość użytkowników nie jest zadowolona ze zmiany?

oznacz moderatorów
HarryKZ
#8 Zapaleniec#

Oto co się stało jak otworzyłem sobie parę zakłedek z porównaj X ofert. Super portal

HarryKZ_0-1724798651677.png

 

oznacz moderatorów
thomasho
#8 Zapaleniec#

Bardzo proszę o odpowiedź, jak wrócić do poprzedniej opcji. 

Nie mogę nic kupić, znaleźć, dopasować wyszukiwania pod odpowiednie wyniki. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@thomasho nie ma możliwości powrotu do poprzedniej wersji. 
Do 1 października można korzystać z widoku ofertowego, będąc niezalogowanym.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
HarryKZ
#8 Zapaleniec#

Ale nowy widok źle działa dalej wyświetla się 20 ofert tego samego produktu i przy każdym takim samym produkcie trzeba klikać Porównaj X ofert, dodatkowo jak otworzy się widok w paru kartach to serwis blokuje konto i uznaje za bota.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

@la_nika a od 1 października co? Już nawet niezalogowani nie będą mogli normalnie korzystać z Allegro? Rozumiem dla zalogowanych wprowadzacie to **piiip**o, żeby użytkownicy jak najwięcej czasu spędzali na Allegro próbując cokolwiek znaleźć, ale po co to robicie dla niezalogowanych? 

Tam gdzie **piiip** miało być słowo gó wno

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlexPopilevych  od 1 października będziemy wyświetlać na Allegro wyłącznie listę produktów. Tutaj więcej informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

@la_nika mam wrażenie, że tutejsze moderatory to są jakieś boty 😄

Umiem czytać. Ja się pytam po co to wprowadzać dla niezalogowanych? Czemu nie pójść na minimalny kompromis z użytkownikami i zostawić dla niezalogowanych widok ofertowy. Nic nie odpowiadaj, sam zgadnę - „DECYZJA BIZNESOWA” 😆

oznacz moderatorów
HarryKZ
#8 Zapaleniec#

Nie mogę rozłączyć ofert, przecież teraz szukanie produktów używanych jest całkowicie bezsensowne. Nic nie da się znaleźć

oznacz moderatorów
wojtkow
#8 Zapaleniec#

Allegro ewidentnie chce się pozbyć przedmiotów używanych. Wyrzucają co się da na allegro lokalnie, blokując jednocześnie opcję pokazywania produktów z AL na normalnym allegro.

Jak do tego dodać, że "oficjalny sklep allegro" przestał oferować towary ze smart to oznacza, że pora przemyśleć wydawanie własnych pieniędzy na portalu, który mnie nie chce.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@wojtkow 

Jak do tego dodać, że "oficjalny sklep allegro" przestał oferować towary ze smart to oznacza, że pora przemyśleć wydawanie własnych pieniędzy na portalu, który mnie nie chce.

A przepraszam, ta informacja skąd?

https://allegro.pl/uzytkownik/Allegro

oznacz moderatorów