anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 394 ODPOWIEDZI 1 394
LEW433
#21 Demiurg#

Allegro nie wysłucha twoich żądań, nie czytasz wpisów?😡

oznacz moderatorów
plonacy_zyraf
#7 Wielbiciel#

Cześć, jak tą paskudną opcję wyłączyć? Jak nie można, to jest już jakaś wtyczka do 'tłustej małpy' lub jakiś inny dodatek do przeglądarki?

Nie chce grupowania, bardzo mnie irytuje!

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

W pasku przeglądarki dodaj &description=1, powinno rozłączyć.

oznacz moderatorów
qubick
#8 Zapaleniec#

Zwróćcie uwagę że pracownicy allegro, administratorzy, moderatorzy czy jak to się tam zwie, są do tego stopnia bezczelni, a to znaczy że allegro jest do tego stopnia bezczelne, że nawet już nie odpowiada na TYSIĄCE komentarzy, gdzie 100% komentujących uważa to za złe, głupie, beznadziejne rozwiązanie. Tak moi drodzy wygląda realny MONOPOL! Allegro tak bardzo dominuje na rynku polskim, że może tak bezczelnie olewać postulaty konsumentów, bo co zrobicie? Na tym polega monopol. 

 

Mam jednak nadzieję, że wściekłość ludzi doprowadzi jednak do powstania REALNEJ konkurencji dla allegro, bo obecnie ten serwis NIE NADAJE SIĘ DO UŻYTKU! 

Jakiś polskojęzyczny menago teraz decyduje, że Polacy nie będą mogli sobie wygodnie wyszukiwać, bo zobaczył jakieś "słupki". Musi powstać Polska firma, zarządzana przez Polaków, wtedy polscy konsumenci będą mieli coś do powiedzenia, bo te globalne korporacje, takie jak allegro - zarządzane przez jakieś międzynarodowe fundusze inwestycyjne, są za bardzo oderwane od rzeczywistości polskiej.

oznacz moderatorów
karmel1978
#7 Wielbiciel#

Ciekawe jak będzie działać opcja sortowania według czasu dodania.

Załóżmy, że istnieje produkt z jedną ofertą sprzed miesiąca. Dziś dodaję swoją ofertę i jest połączona z tym produktem. Widzimy więc 2 oferty tego produktu. Co będzie kluczem sortowania według czasu dodania?:)

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

Będziesz musiał dla swojej wygody i komfortu rzecz jasna wkliknąć się w kupkę innych takich samych ofert z cudownego katalogu produktów, które po wkliknięciu segregują się od "najtrafniejszej" z automatu, więc ręcznie raz jeszcze będziesz musiał segregować od najnowszej oferty. Także zamiast jednego sortowania będzie trzeba wchodzić w kupkę ofert kilkanaście razy bo jakiś średnio ogarnięty koleś na stołku uważa że tak jest szybciej. To tak w skrócie i pamiętajmy że to ma ułatwić wszystkim kupowanie i przyspieszyć wyszukiwanie bo przycisk z wyborem wyświetlania jak do tej pory należy wywalić bo tak powiedział monopolista. Ostatnią sprawą jest fakt że nie wszystkie oferty w ogóle się wyświetlają bo katalog nie działa tak jak powinien, więc będą tylko te droższe oferty tych co zapłacili odpowiedni haracz. 

oznacz moderatorów
karmel1978
#7 Wielbiciel#

To w sumie było pytanie retoryczne, bo wiemy, że uniwersalnie tego się nie da rozwiązać przy takim widoku.

Zresztą podobnie jest z polubieniem. Następuje polubienie danej oferty?, a w Ulubione widzimy opcję "Zobacz X pozostałych".

oznacz moderatorów
wojtkow
#8 Zapaleniec#

Wywalą sortowanie wg czasu dodania - w katalogu produktów, do którego dążą to zbędna funkcjonalność. A w sortowaniu już teraz kantują, więc to nie będzie wielka różnica.

oznacz moderatorów
karmel1978
#7 Wielbiciel#

Jeśli tak, to wszystkie opcje sortowania będą musiał być usunięte, bo żadna z nich nie ma racji bytu przy połączonych ofertach.

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Jak nie ma jak ma. Wybierasz sortowanie po cenie, i Allegro Ci pokazuje co według ICH zdania jest dla Ciebie "najlepsze" 🤣

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
Client:41618410
#7 Wielbiciel#

Znowu po zalogowaniu na konto wyszukiwanie działa w taki sposób, że łączy mi oferty w grupy, jakieś porównywarki. Nie chce tego badziewia. Nie ma już nawet przycisku do wyłączenia tego (a wcześniej był). Na litość boską dajcie mi spokój z tym syfem i mi to wyłączcie. Nie kupie nic na tym portalu dopóki mi tego syfu z konta nie wyłączycie

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To dar od Allegro nie da się wyłączyć, jedynie przeglądać nie będąc zalogowanym.

oznacz moderatorów
KM_Poznan
#7 Wielbiciel#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Irytująca zmiana uniemożliwiająca skuteczny wyszukanie towaru. Jaki jest cel tej zmiany ?
Jedyne rozwiązanie na dziś to wylogowanie, wyszukanie, stworzenie linka do produktu, zalogowanie, zakup. Czy o to chodziło twórcom ?  

oznacz moderatorów
Fulleks
#1 Nowicjusz#

Dokładnie tak, nie masz znaleźć najtańszej oferty tylko tą, z której allegro ma największą marżę. **piiip** robi dokładnie to samo. Od dłuższego czasu szukanie na allegro nie działa. Mam szczerą nadzieję, że jak nie UOKiK to klienci pokażą gdzie mają takie praktyki.

oznacz moderatorów