anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 491 ODPOWIEDZI 1 491
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Niestety "szukaj w opisach ofert" juz wczoraj usunęli. 

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Dzięki za podpowiedź. Na razie to działa ale jak długo? Pewnie też się tym zajmą. To naprawdę paranoja żeby ludzie musieli szukać jakichś obejść aby móc normalnie funkcjonować. 

oznacz moderatorów
surmi
#7 Wielbiciel#

U mnie też. Do tej pory szukałem rzeczy bez logowania. A teraz to już i tak się nie da. Chamskie korporacyjne zagranie. Dziesiątki tysięcy chińskich ofert bez ładu i składu w złych kategoriach jest OK, ale schludna prezentacja ofert, gdzie łatwo coś znaleźć, zwłaszcza unikatowe przedmioty to już nie. 

oznacz moderatorów
Atomex_51
#7 Wielbiciel#

Chciałbym wyłączyć łączenie produktów podczas wyszukiwania, obecnie całkowicie nie jestem w stanie kupować na allegro. Robię zakupy u konkurencji i w sklepach internetowych oraz stacjonarnych już bez względu na cenę.

Ma ktoś jakiś patent jak to obejść? Dodam że wylogowanie też ma przestać działać 

oznacz moderatorów
fox_paws
#12 Orędownik#

Nie da się. Tak już zostanie, bo Allegro wprowadziło to dla Twojej wygody.

oznacz moderatorów
Atomex_51
#7 Wielbiciel#

Dla wygody... 🤣🤣🤣 To jest tak jakby dla wygody zamiast lecieć samolotem ktoś ci kazał jechać dorożką tą samą drogę... 

oznacz moderatorów
Client:35666053
#8 Zapaleniec#

Możliwość przeglądania ofert będąc wylogowanym niestety również dzisiaj zepsuto 😕

oznacz moderatorów
Ayushiteru
#1 Nowicjusz#

Już po ptokach... zepsuli wyświetlanie ofert i nic nie da się znaleść...

oznacz moderatorów
Pawllos3
#1 Nowicjusz#

Co za **piiip**o. Dokładnie nic nie da się znaleźć. Papa allegro moich pieniędzy już nie zobaczycie. Życzę upadku.

oznacz moderatorów
LugoMorti
#7 Wielbiciel#

wystarczy użyć skryptu na rozłączenie ofert.

oznacz moderatorów
danek33
#1 Nowicjusz#

możesz powiedzieć coś więcej?

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

podzielisz się tą informacją? Czy wymaga ona zdolności programisty i nie jest to dla ludzi bez wiedzy specjalistycznej ?

oznacz moderatorów
Necromancer1981
#8 Zapaleniec#

Wyszukaj cokolwiek co Cię interesuje i w pasku adresu wyszukiwarki dodaj frazę &description=1

np. Adidas buty męskie sportowe HP2255 rozmiar 41 1/3 16109274431

i dodajesz to co powyżej żeby wygladało tak

Adidas buty męskie sportowe HP2255 rozmiar 41 1/3 16109274431&description=1

oznacz moderatorów
karmel1978
#8 Zapaleniec#

W przypadku kiedy nie ma innego parametru, czyli krótko mówiąc nie ma innego & w adresie, należy dodać ?, czyli: https://allegro.pl/oferta/adidas-buty-meskie-sportowe-hp2255-rozmiar-41-1-3-16109274431?description=...
Kolejne parametry należy dodawać stosując &.

oznacz moderatorów
danek33
#1 Nowicjusz#

dzięki za pomoc 😉

oznacz moderatorów
karmel1978
#8 Zapaleniec#

Ciekawe czy skrypty do rozłączania ofert pojawia się w sprzedaży jako oferty na Allegro 😄

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Działający (póki co) userscript, który z automatu rozłącza oferty:

https://greasyfork.org/pl/scripts/503580-allegro-roz%C5%82%C4%85cz-oferty

 

Wystarczy którakolwiek przeglądarka z dodatkiem pozwalającym na używanie userscriptów. Ja używam Firefoksa i dodatku Violentmonkey.

Na greasyforku można znaleźć więcej skryptów zrobionych, by naprawić Allegro. 🙂

 

Ktoś też na githubie zrobił swoją wersję, gdzie pojawia się przycisk do rozłączania, ale jest to zrobione z wykorzystaniem webscrapingu i od razu jest wykrywane i blokowane z powodu liczby zapytań. Trzeba czekać na kolejne skrypty i dodatki do przeglądarek. 🙂

 

PS: Dla ciekawskich, ten skrypt nie robi nic więcej, prócz dodania &description=1 na końcu URLa, więc pewnie przestanie działać, kiedy zlikwidują możliwość szukania w opisach. 😉

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
karmel1978
#8 Zapaleniec#

Skrypt spoko, ale nie robi nic innego oprócz dopisania do URL parametru description z wartością 1.
Widać to w źródle. Ale przynajmniej nie trzeba ręcznie podmieniać.

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Ostatnia deska ratunku to dopisanie do linku (w pasku adresu) &description=1 na razie to działa ale jak długo...

oznacz moderatorów
judis
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób mogę rozdzielić połączone oferty? Kliknęłam z ciekawości przycisk "połącz oferty" i okazało się to kataklizmem:

- w polu wyszukiwania zabrakło checkboxa "szukaj w opisach ofert" (w trybie incognito bez logowania oczywiście jest);

- w znalezionych wynikach brak podglądu, które oferty mają Monety;

- nie da się podejrzeć aukcji po najechaniu kursorem myszki.

Przez chwilę był przycisk "rozdziel oferty", ale obecnie go nie ma.

Jeśli się nie da tego zrobić przeze mnie, to uprzejmie proszę o wyłączenie tej opcji na sztywno dla mojego konta przez zespół administracyjny. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów