anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 405 ODPOWIEDZI 1 405
DELPHI_1
#7 Wielbiciel#

Jest to spora niedogodność. Kopiowanie numeru oferty, logowanie i zakup. Jednak skoro nie mam innej możliwości to nie wiem co innego mógłbym zrobić.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@DELPHI_1 "Nowe sugeruje lepsze" - Allegro rządzi się swoją "logiką" toteż tutaj nowe przeważnie oznacza głupsze, gorsze, bardziej skomplikowane i trudniejsze w obsłudze

oznacz moderatorów
wacek137
#7 Wielbiciel#

Zgadza się. U mnie też tego nie ma. W rezultacie korzystam z allegro bez zalogowania i potem dopiero kopiuję ofertę bo inaczej to jakaś tragedia ;| . Bezsens. Całkowity. Ciekawe ile kasy za to dostaną od sponsorowanych ofert.

oznacz moderatorów
natty_91
#8 Zapaleniec#

Teraz jest taki śmietnik, że nie da się z wyszukiwarki korzystać. Łączy po dwie oferty, randomowo. Znalezienie części do auta graniczy z CUDEM! Telefony - to samo.... Pomysł cholernie nietrafiony.

I co robię? Szukam w incognito, a potem przeklejam aukcję, żeby kupić w oknie zalogowanym. Chore i bezsensowne.

 

A wystarczyło dać wybór ludziom. Ale nie, lepiej rozwalić wyszukiwanie na maksa.

 

Zobaczcie jak ovoko ma szukanie części do aut dopracowane do perfekcji, wy poszliście w kierunku otomoto.

oznacz moderatorów
maciekprus
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Nie potrafię wyłączyć scalania ofert. Jeszcze parę tygodni temu można było włączyć/ wyłączyć scalanie, teraz tego nie widzę.

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale scalanie nie działa prawidłowo, scala często zupełnie inne przedmioty i wprowadza straszny bałagan podczas próby sortowania. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Połącz rozłącz nie działa od dawna, tu jest wielki bałagan, oglądać bez logowania.

oznacz moderatorów