anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 507 ODPOWIEDZI 1 507
angelus3
#1 Nowicjusz#

Wyszukiwarka była słaba poprzednio, ale dało radę jeszcze coś znaleźć. Teraz to dopiero tragedia... Produkt, który chcę kupić i wiem, że jest na Allegro (dodałem do ulubionych przed tą zmianą) wcale nie pojawia się w wynikach wyszukiwania! Kto to wymyślił i po co? Za to dostaję całą masę ofert z Chin, a że szukam elektroniki, to z cłem i kosztem wysyłki sprawiającymi, że się wcale zakupów na Allegro robić nie chce! Ale to jeszcze nic! Posortuj od najniższej ceny i... sprzęt za 260 PLN nagle kosztuje 500 najmniej! Magia, jasna cholera! Jak mam takie zakupy robić, to po co tutaj a nie bezpośrednio u Chińczyka? 

 
 
oznacz moderatorów
cindercone
#9 Pomysłodawca#

Napisano tutaj 75 stron negatywnych opinii, powstało również wiele wątków pobocznych pokazujących niezadowolenie kupujących jak i sprzedających.

Niestety nie każdemu chce się pisać bo nie ma na to czasu, nie każdy wie, że istnieje takie coś jak allegro gadane. Wg allegro narzekających jest promil co niestety nie jest prawdą.

W każdym razie czytają tutaj co piszą użytkownicy (albo i nie), popijają kawę i czekają aż użytkownicy w końcu spuszczą z tonu.

Oni decyzję podjęli już dawno i czy tu przybędzie jeszcze 100 czy 200 stron niezadowolonych komentarzy to oni mają swój ukryty cel i się przed tym nie cofną.

 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nie ma znaczenia co napiszemy. prezes nie myśli o Polakach. On myśli o całej Europie. Czyli nie ma co płakać nad jednym odchodzącym polakiem jak za niego przyjdzie 10ciu Czechów, Rumunów itp.

Ciekawe tylko na jak długo, bo ze wszystkimi zmianami lecieli po kosztach. Tu nic nie działa prawidłowo. Do tej pory obrywali za to sprzedawcy, allegro jadąc na dawnej opinii było zawsze nie winne. Ale teraz i klienci to widzą. Tu sprzedaż to forma masochizmu. Przykład ostatnio wystawiłam książkę. Oczywiście katalog był ale z innym rokiem wydania musiałam podpiąć. Dobrze, ze chociaż w opisie i tak na wszelki wypadek wszystko podaje to chociaż z tego tytułu problemów nie było. Sprawdzenie zmian przed wystawieniem zajmuje allegro czas. Zajrzałam dosłownie za 2-3 godzinki, a jedna książka była 2x sprzedana. Poprawiłabym od razu ale trzeba czekać na wystawienie, teraz nawet nie ma maila o wystawieniu. Do tego wznawiają wszystko nawet sprzedane egzemplarze, dlaczego. Ktoś da radę stworzyć coś czego nie ma...? Wiadomości do klienta o zwrocie też jakieś mało widoczne. Drugiej klientce odesłałam kasę od razu, a ona dzwoni po tygodniu i pyta gdzie książka... Nie da się wystawić tylu egzemplarzy bez autowznawiania. Kiedyś to działało dobrze i nie wznawiało sprzedanych, dlaczego teraz jest inaczej? Czyżby część tych ofert była promowana...???? I dlaczego odbiera mi się możliwość poprawy płynnych parametrów zmienionych przez katalog od razu po wystawieniu? Ten mail był ważny. I tak tu ze wszystkim. Jak co do czego przychodzi to jąkając się tłumaczysz, że to wina allegro, bo znowu coś źle działa/nie działa wcale.

oznacz moderatorów
angelus3
#1 Nowicjusz#

Może i nasze narzekanie nie pomoże, ale jest coś, czego nie przeoczy nikt...

Opera Zrzut ekranu_2024-10-02_124713_www.google.com.png

 
 
oznacz moderatorów
danek33
#7 Wielbiciel#

Każde zmiany mają zazwyczaj tąpnięcia na giełdzie. Czas pokaże, ale na pewno też czas dla mnie na dersyfikację handlu i zakupów w siecie. Tak jak piszecie, działania na tym portalu robią się uciążliwe, trzeba szukać innych źródeł. Tutaj za dużo traci się już czasu.

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

Najśmieszniejsze jest to że oni twierdzą że tak jest szybciej wg ich słupków. Też nie bawi mnie marnowanie czasu na przekopywanie się przez kontenery czy tam katalogi z miksem różności bo się czuję trochę jak w markecie szukając nie wiadomo czego w koszach na promki. Okazuje się że przegapiłem jak bardzo rozrósł się portal na O i co jeszcze śmieszniejsze w 2 min znalazłem tam jedną rzecz której szukałem na Allegro od kilku dni ale z racji nowych "usprawnień" zwyczajnie nie znalazłem z braku cierpliwości.

oznacz moderatorów
danek33
#7 Wielbiciel#

O...X też jest już w ich rękach "i coraz bardziej go usprawniają", aż pewnie też stanie się nieużywalny jak allegro. Kwestia czasu.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

Był, odsprzedali.

oznacz moderatorów