anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 626 ODPOWIEDZI 1 626
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

PS. Nie zdążyłem edytować posta a mam dodatkowe pytanie:
Udostępniacie wiele narzędzi analitycznych, stąd czy jest jakiś sposób żeby zobaczyć ile moich ofert wyświetla się a ile nie w ramach standardowego wyszukiwania??

oznacz moderatorów
wayne55
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie tak, nie masz tu już czego szukać z używanymi rzeczami. Lepiej zacznij się ewakuować powoli na konkurencyjny portal. Zapewne zauważyłeś, że kisisz się już od co najmniej miesiąca ze znacznie mniejszym zainteresowaniem i sprzedażą, to jest właśnie ich wspaniała wyszukiwarka, która pokazuje tak że odnalezienie czegoś graniczy z cudem, niedługo oferty z Allegrolokalnie też nie będą dostępne w widoku Allegro (w zasadzie już teraz). Sortowanie nie działa dobrze itd itd. Zniszczyli wszystko.

oznacz moderatorów
rudybart
#10 Popularyzator#

Proszę o informację administratorów allegro jak firma chce rozwiązać problem z nieprawidłowymi danymi w katalogu oraz wielokrotnymi ofertami tego samego produktu z nieprawdziwymi danymi które pojawiają się w katalogu.
Ponieważ zgodnie z informacjami od allegro grupowanie takich samych produktów ma być domyślnym sposobem wyświetlania proszę o info dlaczego jedno wydanie książki ma kilka dostępnych wersji produktów. Sprawdzałem teraz książkę Raz w roku w Skiroławkach i to samo wydanie wystepuję w kilunastu wersjach.
Z ciekawszych: w katalogu była książka Raz w roku w Skiroławkach w języku perskim, wydana przez wydawnictwo "A", wydana przez wydawnictwo "Inny Świat" (powstałe w 1997 roku gdy książka ma podaną date wydania 1984), tytuł pisany z małych liter, nazwisko autora pisane z małych liter itd. W katalogu allegro jest 39 wpisów z produktem podczas gdy wydań było kilka. Wygląda na to że można stworzyć dowolny produkt, wykorzystując nieprawdziwe dane.
Rozumiem że w przypadku produktów takich jak tel. komórkowe, telewizory, buty sportowe grupowanie może mieć sens ale w przypadku używanych książek gdy powstają różne grupy produktów ale de facto dotyczące tej samej książki powoduje to zamieszanie i może zniechęcić lub wprowadzić w błąd potencjalnych kupujących.


Pytanie: Jak allegro rozwiąże problem nieprawidłowych, fałszywych danych w katalogu produktów?

 

oznacz moderatorów
ohayo_pl
#11 Animator#

Nie jestem z Allegro, ale chętnie Ci odpowiem, zgodnie z regulaminem Allegro, to TY jako wystawiający masz obowiązek upewnić się i poprawić błędy w katalogu - to znana i stara zasada, to samo robi Google, to samo robi Allegro, to użytkownik ma poprawiać błędy, operator jest tylko od pobierania opłat od używania treści moderowanej przez użytkowników.

oznacz moderatorów
klasykstore
#7 Wielbiciel#

Witam,

dlaczego część moich ofert nie jest widocznych na serwisie, mimo promowania??? Jak klient ma kupić produkt, skoro nigdy on mu się nie wyświetli? 

oznacz moderatorów
maliszewko2014
#11 Animator#

To dzięki allegro... według nowego modelu wyświetlania ofert, produkty z tym samym EAN są zgrupowane w jedną pozycje i wyświetlana jest ta która jest najtańsza itp. dopiero twoją ofertę klient zobaczy, jak mu się zechce kliknąć "PORÓWNAJ X OFERT"

 

Teraz jeżeli chcesz coś sprzedać to bądź najtańszy lub zainwestuj w ADS

oznacz moderatorów
sake_as
#7 Wielbiciel#

Witam. Jak mogę rozłączyć połączone oferty w wyszukiwarce Allegro. Pomimo wylogowania i zmianie przeglądarki oferty przy wyszukiwaniu są nadal połączone. Pozdrawiam. Basia 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@sake_as Nie możesz, tak ma być, to celowe działanie Allegro.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Tylko na wylogowanej przeglądarce można wyszukiwać bez łączenia. Allegro zrobiło to celowo. Ogłosili,z e skoro 70% osób i tak kupuje to testy przebiegły pozytywnie. Nie ważne, ze w całym necie jednej pozytywnej opinii znaleźć nie można, a od groma negatywnych... Jedyne co w  sumie możesz to w każdej ankiecie pod wyszukiwaniem dawać jedną gwiazdkę z opisem za co to... Tam czasem zaglądają. Ewentualnie pisać skargi do prezesa do Włoch...

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@sake_as 

Po wylogowaniu trzeba użyć rozłącz te same oferty. Można też szukać w opisie oferty.

oznacz moderatorów
adrianokrk4
#7 Wielbiciel#

**piiip**a mam to samo. **piiip**ne **piiip**o!

oznacz moderatorów
AlanexXx
#1 Nowicjusz#

Witam, czy tylko ja uważam że nowy sposób wyświetlania wyników wyszukiwania to istna tragedia przy próbie znalezienia danego towaru ? Duża ilość aukcji jest błędnie dodana do katalogów i nie wyświetlają się żadne sensowne oferty. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie tylko Ciebie, wszystkich.

oznacz moderatorów
AlanexXx
#1 Nowicjusz#

Według mnie powinni coś z tym zrobić bo przez ostatnie parę miesięcy te zmiany na allegro idą w bardzo złą stronę.

 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nie no wszystkich. Od czasu pierwszych testów co dzień posty wkurzonych ludzi były. Ale co tam jeden Polak, przyjdzie kilku Europejczyków kupować na jego miejsce...

oznacz moderatorów
Football-stock
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów
Football-stock
#12 Orędownik#

@AnnaG-Antyki  to jest mrzonka Allegro, że spadki w Polsce zrekompensują Czesi lub Węgrzy. Chodziło o otwarcie Polski na sprzedawców z tych krajów, nie otwarcie dla naszych przedsiębiorców ich rynków. Te kraje toną w chińszczyźnie, Węgry to kraj przemytem i lewą współpracą z Rosją stojący. Zarządzający Allegro gumojad zza oceanu kompletnie nie czuje Europy Środkowej i Wschodniej. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

mnie już nie denerwuje , JA SZAŁU DOSTAJĘ !!!!!

oznacz moderatorów
musashi2007
#13 Ambasador#

Od kiedy weszło sales center, które rozdzieliło niejako zakupy od sprzedaży to zauważyłem, że prawie w ogóle nie przeglądam ofert na Allegro (chyba efekt tego rozdzielenia).  Dzisiaj coś chciałem znaleźć, ale po chwili zrezygnowałem właśnie poprzez to nowe wyświetlanie. Wg mnie zmiana na gorsze. Może gdyby katalog był dopracowany to jeszcze jakoś by to było. Ale na ten moment zrobił się za duży bałagan. Jest dziwnie. Może to kwestia przyzwyczajenia? Mi niestety po prawie 20 latach korzystania z serwisu przestawić się jest ciężko. 

oznacz moderatorów
AmCarParts
#7 Wielbiciel#

Robienie z allegro a - mazon-a to tragiczna decyzja. 

oznacz moderatorów