anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
141 ODPOWIEDZI 141
Agent555
#17 Koryfeusz#

Wielu użytkowników tak ma , allegro prowadzi testy 

oznacz moderatorów
Hatake-KAKASHI
#7 Wielbiciel#

Nie potrafię pojąć komu takie "testy" bez wiedzy użytkowników (ba! wbrew im!), mają pomóc. Chyba tylko "górze", która musi się wykazać i pokazać. A że sprzedaż leci, to "normalne i chwilowe przy tak innowacyjnych zmianach".

Powoli, ale sukcesywnie ubijają serwis z którym jestem przeszło od 20 lat (a ładne parę rzeczy im wyszło w tym czasie, nawet bardzo wyszło na plus - chociażby programy rat 0%, opcje odroczonych płatności, raty PayU, przesyłki "smart" itd.).

Żeby zwykłe wyszukiwanie produktów było utrudnione? W 2024 roku?

Jednocześnie, coraz częściej, i lepiej jest wyszukiwać "poza Allegro" bo niejednokrotnie zdarza się, że tak jest po prostu taniej.

Cytując internety: „No ja p******. Powinno wyjść inaczej.”

-------------------------

Rozwiązanie?

Na razie działa: kupujesz przez przeglądarkę gdzie jesteś zalogowany, ale szukasz w tej samej przeglądarce - "nie zalogowany" w trybie incognito.

-------------------------

p.s poniżej wyszukiwanie „grześki w czekoladzie” z zalogowanego konta, oraz to samo wyszukiwanie, ta sama przeglądarka (tu akurat Firefox) ale w trybie incognito...

 

zalogowany - źle;zalogowany - źle;NIEzalogowany - dobrze;NIEzalogowany - dobrze;

oznacz moderatorów
Beata_21_
#1 Nowicjusz#

nie wyrażam zgody na udział w żadnych testach, nic nie można znaleźć, oferty nieczytelne, proszę o przywrócenie przycisku rozłącz oferty, 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Królik doświadczalny nie ma prawa głosu a jako wybrany powinnaś być wdzięczna portalowi.😃

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Beata_21_ Nikogo o to się tu nie pyta.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@Beata_21_ 

Allegro nie interesuje Twoja niezgoda. Wyloguj, znajdź oferty i zaloguj celem kupna

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

 

Proszę podać mi datę kiedy te głupie testy się rozpoczęły , w których allegro sobie wybrało użytkowników 

Chodzi że użytkownik nie może rozłączyć ofert , nie pasuje mi taki widok chce mieć możliwość rozłączenia ofert 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Do czego potrzebujesz tej informacji? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Chce wiedzieć ile jeszcze dni potrwają te testy ,kiedy w końcu będę miał normalny widok ofert i będę mógł je rozłączyć podaj mi datę rozpoczęcia tych testów , lub datę zakończenia testu  . 

Testy podobno potrwają 2 miesiące 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Wszystko zależy od ich wyników, szczegóły to już nasze informacje wewnętrzne. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@ko_alka   "Wszystko zależy od ich wyników, szczegóły to już nasze informacje wewnętrzne. "

Tere fere. i tak allegro zrobi co im się podoba, nawet wbrew głosom użytkowników. Od lat allegro dąży do tego by użytkownikom utrudnić świadome kupowanie i żeby mogło w jak największym stopniu sterować ich wyborami. 

Połączenie "tych samych" ofert to bardzo zła opcja, utrudniająca wyszukiwanie i porównywanie towarów, jeżeli będzie włączona na stałe to użytkownik chcący dokonaćświadomego, niesterowanego wyboru będzzie musiał poświęcić znacznie więcej czasu na wyszukiwanie. Już zepsuliście wyszukiwarkę która pokazuje jakieś **piiip**yczne "oferty powiązane" częstokroć nie mające nic wspólnego z tym czego szuka użytkownik. Już usunęliście notatki przy obserwowanych ofertach. Już utrudniliście sortowanie po cenie towaru, wprowadzając funkcję "dopasowania" której wyłączanie jest ukryte na samym dole.  Co jeszcze chcecie spieprzyć?

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@ko_alka  Gratuluję, to bardzo  trafna wypowiedź.

Niewolnik, tak samo jak królik doświadczalny  nie ma przecież żadnych praw do informacji kiedy eksperymenty na nim się zakończą, nie może też w dowolnym momencie  uciec albo w inny sposób wycofać się z  takich doświadczeń.

To tak na wszelki wypadek gdyby ktoś nie rozumiał kto jest kim i jakie ma prawa.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka te testy dają Wam fałszywe dane bo ja zamiast zamawiać kurierem cięższe produkty nie wiedząc jaki przyjdzie czekałem na koniec testów i nie dawno mi to wyłączyli, tak samo jak były połączone produkty, nic nie szukałem bo się nie dało 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

Ale przecież to nie są żadne testy. Nawet maila w maju rozesłali, w którym chwalili się, że:

"Włączamy domyślny widok listy produktów coraz większej liczbie kupujących na Allegro. Obecnie prawie połowa kupujących korzysta ze zgrupowanej listy produktów podczas zakupów na Allegro."

Więc odpowiedź brzmi: te testy nigdy się nie skończą, ponieważ to nie są żadne testy. Tak już zostanie na zawsze.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

Ja tylko dodam od siebie, Kasia Owczarek na webinarze mówiła że wejście tego na stałe to tylko kwestia czasu!

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Jak się nad jakimś pomysłem uprą by go wprowadzić to nijak temu nikt nie zaradzisz . Nawet łatwiej kijem Wisłę zawrócić niż przekonać że pomysł nie jest trafiony.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Otrzymałem odpowiedź od doradcy ile te testy potrwają .

Odpowiedź doradcy .

 

Test widoku listy połączonych ofert potrwa tak długo, dopóki zespół odpowiedzialny za ten komponent serwisu Allegro nie uzna, że ma wszystkie potrzebne dane. Prawdopodobnie potrwa kilka miesięcy.  

 

Ps, obiecali 2 miesiące 

 

Jest szansa widok tych  ofert nie pozostanie na zawsze 

oznacz moderatorów
ohayo_pl
#11 Animator#

Mistrzu, a pytałeś się co będzie następstwem tych testów? Testy mogą być np. by wyszlifować sposób łączenia/prezentacji zgrupowanych produktów. A na koniec "testów" oznajmiają, że świetnie wyszło i to już domyślny widok.

oznacz moderatorów
IsizuSuzuka
#1 Nowicjusz#

Szybkie wyszukiwanie produktu jest utrudnione przez katalog allegro.

Czy mogę wyszukiwać (tak jak było kiedyś) produkt bez katalogu allegro.

Lubię mieć całą listę z danym produktem na 50 podstronach,

niż skatalogowany (np. xbox 360) na 5 podstronach i trzeba wchodzić

w każdy ten sam produkt aby zobaczyć całą ofertę.

oznacz moderatorów
sajmon1100
#1 Nowicjusz#

Nie mam opcji wyłączenia łączenia ofert .

oznacz moderatorów