anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 846 ODPOWIEDZI 1 846

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Czyli krótko mówiąc zamiast poznać to co przejął to na siłę zrobił to co znał...

oznacz moderatorów

merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

No nie, największa katastrofa w dziejach Allegro, a ci okrutnicy od razu chcą pozbyć się prezesa? Ale nie wszystko stracone skoro zostanie doradcą. Może jakoś się dogada z nowym prezesem? Jestem dobrej myśli. Miałem nawet wizję proroczą.

Rok później. Gabinet nowego prezesa Allegro; występują: Nowy prezes Allegro; doradca Roy Perticucci.

- Słuchaj, prezesku, przychodzę z taką sprawą. Nie daj sobie wmówić, że z produktyzacją jest coś nie tak; przeciwnie! - to mi wyszło świetnie; a wyszukiwarka jest po prostu kapitalna. Kapitalna jak sam kapitalizm!

- O co wam właściwie chodzi, Perticucci ? Z czym macie problem?

- Prezesku, w tym właśnie rzecz, że z niczym. W ogóle ani nie było, ani nie ma problemu. Tylko ci Polaczkowie! - ciągle im w głowie jakieś powstania, liberum veto i inne takie. Traktowałem ich za łagodnie i się doigrałem. Nie popełniaj tego błędu, prezesku!

- A konkretnie, Perticucci ?

- A konkretnie to niech wszystko zostanie jak jest. Bo jest git. Wyszukiwarka wyszukuje, produkty produktują. Wszystkie cholerne przyciski wyłączone – nikt nic nie klika bez sensu. Całość śmiga jak moje ferrari - albo i lepiej.

- No dobra, Perticucci – a co ja z tego będę...to jest, chcę powiedzieć, co my z tego...Znaczy się: jestem prezesem Allegro! Jestem prezesem. Co Allegro z tego będzie mieć? - o to chcę zapytać.

- Człowieku, tego się po prostu nie da opisać! Sześć milionów transakcji więcej rocznie – na początek. A potem obroty będą rosnąć w postępie geometrycznym.

- A w przeliczeniu na gotówkę?

- Kochaniutki, to jest tyle zer, że ci Exel wybuchnie a sztuczna inteligencja do prognozowania zysków wyprodukuje Terminatora!

- Jakiego znów Terminatora, Petruccci??

- To metafora, skarbeńku.

- Oj, to dobrze! Już się przestraszyłem, że to całe Allegro zajmuje się produkcją robotów dla wojska. Bo wiesz, jestem tam prezesem. Okey. No a ile właściwie puszczamy na rynek tych całych metafor rocznie?

- Nie wszystko jeszcze łapiesz, kochany, ale się wyrobisz. Najważniejsze to nie tracić z oczu raz obranego celu.

- Dobra, Perticucci . Podoba mi się wasza postawa! Wchodzę w to.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Puść to w  eter jako mema xD

oznacz moderatorów

maxlukasz
#9 Pomysłodawca#

chciałbym żeby można było znowu przeglądać oferty tak jak kiedyś ale tak szczerze wątpię, że się z tego wycofają a ja chyba już bezpowrotnie straciłem zaufanie do allegro... 

jest dramat coś znaleźć, porównać, ale o to im chodziło, żebyśmy nie mogli łatwo szukać i żebyśmy kupować to co oni chcą... wiadomo czemu. 

 

oznacz moderatorów

Czah-nik
#12 Orędownik#

Jest tego plus - poznałem platformy konkurencji i sklepy samych sprzedawców 🙂 

oznacz moderatorów

bodziobodzio4738
#10 Popularyzator#

To prawda, sami stworzyliśmy tego molocha monopolistę i z wygody/przyzwyczajenia przestaliśmy szukać w ogóle innych stron zakupowych. Trochę kasy już zaoszczędziłem od wprowadzenia tego czegoś co nazywają "wyszukiwarką dzięki której znajduję szybko to czego szukam" i przeglądając z tej nieopisanej radości z wprowadzonych zmian inne portale, sklepy sprzedawców itp. przekonałem się że allegro wcale nie jest tanie.

oznacz moderatorów

outdoor-bazar
#9 Pomysłodawca#

Allegro Gadane powstało właśnie po to, żebyście się mieli gdzie wygadać. To taki "firewall" żeby wasze uwagi trafiły tu, a nie do pracowników wyższego szczebla. Nikt z nich tu nie zagląda.

oznacz moderatorów