anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 901 ODPOWIEDZI 1 901

Autozaslony
#11 Animator#

Podsumowując ostatnie działania allegro ciśnie się na usta Mark Twain.

"Żadna ilość dowodów nie przekona  i d i o t y."

oznacz moderatorów

arti-g007
#1 Nowicjusz#

Zmiana pozbawiona całkowicie sensu. Robi się burdel, a wyszukiwarka traci swoją funkcję. Jeśli chce ktoś korzystać z grupowania to zostawcie przycisk "pokaż zgrupowane", ale nie narzucajcie tego wszystkim. Grupowanie tylko utrudnia poszukiwania, trzeba rozwijać wszystkie grupy po kolei. 

Znikła też opcja wyszukaj w opisie. Nie wiem teraz czy wyszukuje tylko tytuły, czy w opisach, nie mam możliwości przełączania tego. 

Nie psujcie tego co było dobre i można było stawiać jako wzór w porównaniu do totalnie upośledzonych wyszukiwarek innych portali zakupowych. Zmiany są frustrujące, bo gdy normalnie przeszukuję Allegro kilka godzin, to teraz wydłuża się ten czas do kilkunastu, robi się burdel, zaczynam się gubić.

Domyślam się, że Allegro ma gdzieś mój post jak i wszystkich innych. Wprowadzenie takich zmian oznacza tylko, że Allegro traktuje użytkowników jak bezmózgów gotowych kupować pierwsze co podsuną, stosując kombinacje by nie można było łatwo wyszukiwać najlepszej oferty. Dlatego popieram skargę do UOKIK. Chcę też zwrócić uwagę, że kupują tu oprócz konsumentów też firmy, które będą musiały ocenić czy warto jest robić zakupy na Allegro, gdy wydłuża się czas poszukiwania odpowiednich ofert.

oznacz moderatorów