anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brakujący na liście paczkomat

lailalila
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_

Dzień dobry,

na moim osiedlu są 2 paczkomaty, stoją plecami do siebie. Jakiś czas temu automat WRO83M był wyłączony, ale po pracach serwisowych działa już bez problemu. Wszędzie gdzie kupuję bez problemu mogę do niego zamówić, poza Allegro. Jest szansa na aktualizację? 

chodzi o ten punkt: https://inpost.pl/paczkomat-wroclaw-wro83m-rychtalska-paczkomaty-dolnoslaskie

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lailalila Cześć 🙂 Paczkomat InPost WRO83M jest dostępny do wyboru na mapie:  

ko_alka_0-1716298193291.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lailalila
#7 Wielbiciel#

IMG_8448.png

Ciekawe, a jak go mogę wybrać na etapie zakupu? Widzę tylko ten do którego stoi odwrócony plecami 😞

oznacz moderatorów

lailalila
#7 Wielbiciel#

Wiem, że to niby **piiip**oła, ale ten tyłem jest za płotem z przejściem wąską bramką. Paczki często odbieram z bobasem na spacerze i nie mieszczę się tam wózkiem. Muszę biegiem gnać zostawiając dziecko samo przed tym drugim paczkomatem 🙈

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lailalila Rozumiem. A czy masz możliwość sprawdzić mapkę na innym urządzeniu lub w przeglądarce? Być może korzystasz z nieaktualnej aplikacji i wystarczy ją zaktualizować 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lailalila
#7 Wielbiciel#

Ciekawe. Aplikację mam najświeższą wersję z aktualizacji z wczoraj i nadal paczkomat nie jest widoczny. Ale! Na komputerze się wyświetla prawidłowo i udało mi się złożyć zamówienie do tego paczkomatu. 
Dziwne, że odświeża się połowicznie. Największe że się w ogóle da. Dziękuję za pomoc i wskazówki!

oznacz moderatorów