anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Byłam jedynym licytującym i przegrałam. Jak to możliwe?

sucha05
#7 Wielbiciel#

Byłam jedynym licytującym i po zakończeniu aukcji pojawiła się informacja że wygrałam. Za chwilę przyszła druga informacja że jakimś cudem był ktoś jeszcze i że przegrałam. Wiem jak działa licytacja i powtórzę, że licytowałam tylko ja a ty takie coś? Nieuczciwy sprzedawca? Czy ktoś dosłownie na na niecała sekundę przed? rzeczywiście zalicytował? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

cookie000
#15 Entuzjasta#

Sprawdź w "oferty kupna" na stronie aukcji. Będzie widać czy byłaś jedyną i w jakim czasie ;]

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sucha05 Nie mogła się pojawić informacja, że wygrałaś, mogła się pojawić informacja, że Twoja oferta w danym momencie jest najwyższa. Na aukcji w zakładce "oferty kupna" masz wszystko wyjaśnione, tam widać, kto kiedy ile zalicytował.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wiele osób licytuje z użyciem programu "snajper" i ustawia sobie swoją kwotę do jakiej jest w stanie podbijać na ostatnią sekundę w licytacji .Jeśli twoja kwota z licytacji była niższa od jego ustawionej finalnie to nie masz szans na wygranie .Wygrasz tylko wtedy gdy rzucisz cenę wyższą niż on ma ustawioną w programie do licytacji.

oznacz moderatorów