anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak polaczyc oplate za kilka wygranych licytacji u tego samego sprzedawcy?

Client:64343945
#1 Nowicjusz#

dzien dobry, u tego samego sprzedawcy wygralem kilka licytacji na plyty winilowe. Chcialbym polaczyc oplate za te wszystkie licytacje i otrzymac nastepnie w jednej przesylce wszystkie plyty. Bez sensu jest zebym oplacal pojedynczo kazda plyte dodajac za kazdym razem koszt przesylki zwlaszcza ze sprzedawca wyrazil zgode na jednokrotna oplate i jednokrotna wysylke. Prosze o poinformowanie mnie w jaki sposob moge to zrealizowac.

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

sophie-bunny
#13 Ambasador#

W zakładce Moje zakupy: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/nowe-kupione

po lewej stronie zaznaczasz przedmioty, które chcesz opłacić i na dole klikasz Zapłać.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie wiem czy to się tak uda jak sprzedawca miałby ustawione np. 1-3 sztuk na jeden koszt wysyłki a ktoś kupi więcej to system chyba sumuje koszty (przynajmniej ja tak miałem 0 jak ktoś wygrał u mnie więcej aukcji niż miałem ustawione na jedną wysyłkę . Innym rozwiązaniem może być prośba do sprzedawcy o podanie numeru konta i kosztu łącznej wysyłki wszystkich zakupionych płyt i zrobieniu przelewu bezpośredniego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:64343945 Wejdź w zakładkę Moje zakupy, po lewej stronie zaznacz wszystkie wygrane licytacje i na samym dole kliknij Zapłać. Druga opcja - niech sprzedawca poda Ci numer konta bankowego i zapłać mu zwykłym przelewem za wszystkie płyty + jeden koszt wysyłki. Takie wpłaty nie są zabronione.

oznacz moderatorów