anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chemia niemiecka

MAMY ROZWIĄZANIE!
lady-szarlotka
#9 Pomysłodawca#

Jak rozpoznać, że wyrób rekomendowany w sprzedaży jako "chemia niemiecka" jest rzeczywiście z rynku niemieckiego? Są na nim także polskie napisy obok tych z innych krajów.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@lady-szarlotka po kodzie kreskowym w polsce mamy początek 590 a w niemczech 400-440 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 @lady-szarlotka  no to może ja....... hmmm tak na prawdę do końca nie będziesz mieć pewności bo w Niemczech utworzył się trend środków  produkowanych na rynek wschodnioeuropejski , kody kreskowe mają niemieckie , ale co do jakości mam zastrzeżenia .

Sprzedawca mający taki produkt w ofercie na pytanie oczywiście podeprze się kodem kreskowym bo sam jako zaopatrujący się u pośrednika nie zna jego prawdziwej historii  ,a dlaczego tak się dzieje ... hmmm.. bo Polak lubi promocje , jest mocno wyczulony na cenę , Niemcy podchwycili okazję dodatkowego zbytu dbając przy tym o kieszenie Polaków  ,alle uszuplając tym samym na jakości .

 

oznacz moderatorów
lady-szarlotka
#9 Pomysłodawca#

a 800654.......  ?  YYYYY Polska piszemy z dużej litery  🙂  wierzę jednak, że to tylko przeoczenie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@lady-szarlotka 800 to włochy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
lady-szarlotka
#9 Pomysłodawca#

Dzięki

oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

Chemia niemiecka produkowana jest w różnych zakładach w całej Europie. Każdy zakład produkuje na odpowiednie rynki. Wiele zakładów jest w Polce (wystarczy kupić choćby Meridol, jest tam ukryta nazwa zakładu w Świdnicy, mimo że opakowanie jest po niemiecku).

Ja na przykład kupuje proszek Visir.... ale pod nazwą "Gama" z produkcji w zakładach w Hiszpanii. Napisy są tylko po niemiecku, bo przeznaczony jest na rynek niemiecki i szwajcarski 🙂

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów