anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chińscy sprzedawcy

Agent555
#18 Luminarz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

Tak sobie przez ponad pół godziny przeglądałem oferty od Chińczyków przeważnie przeglądałem płyty CD, dvd, blue Ray ponad połowa tych ofert jest do usunięcia jest niezgodność z opisem , dlaczego dział bezpieczeństwa tego nie widzi i nie usuwa tych ofert, zgłoszenie nic nie daje i tak nie są usuwane.  

Gdyby polski sprzedawca wystawił przedmioty  niezgodne z opisem , dział bezpieczeństwa widzi to i usuwa te oferty natychmiast. 

Dlaczego u polskich sprzedawców usuwacie a  u Chińskich sprzedawców nie usuwacie.  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 usuwamy wszystkie oferty, które naruszają regulamin i nie ma znaczenia, czy pochodzi od sprzedawcy z Chin czy z Polski. Jedyna, słuszna droga do ich zgłoszenia to przycisk "zgłoś naruszenie zasad", która jest dostępna na dole każdej strony. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ To nie takie proste gdyż nie jesteśmy w stanie przejrzeć wszystkiego co ci sprzedawcy oferują jak też nikt nie ma aż tyle wolnego czasu aby choć z jednej kategorii zgłosić wszystkie źle wystawione oferty. To taka robota "głupiego" . Sami powinniście wprowadzić odpowiednie algorytmy które z automatu by w tym pomagały . Zrobił się bałagan i z punktu widzenia klienta odechciewa się czasem szukanie czegoś potrzebnego a z punktu widzenia sprzedawcy to tania i szkodliwa konkurencja mijająca się z zasadami i szkodliwa dla tych co uczciwie płacą podatki.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 od ubiegłego tygodnia jest dostępny nowy filtr. Wystarczy, że skorzystasz z opcji "wysyłka z Polski" i oferty od chińskich sprzedających powinny być odfiltrowane, więc ułatwia wyszukiwanie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dzięki @_HolaOla_ ,przegapiłem ten komunikat ,sprawdzę jak to działa przy jakiś zakupach ale wydaje mi się że tych co wystawiają wysyłkę "chińszczyzny" z kraju a adresy do zwrotów są gdzieś w Chinach to filtr nie wyłapie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 niebawem w Smarcie będziemy wymagać by adres do zwrotu był zarejestrowany w Polsce, więc to na pewno też liczbę takich ofert. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ "usuwamy wszystkie oferty, które naruszają regulamin i nie ma znaczenia, czy pochodzi od sprzedawcy z Chin czy z Polski. Jedyna, słuszna droga do ich zgłoszenia to przycisk "zgłoś naruszenie zasad", która jest dostępna na dole każdej strony. "

Gòwnøpräwđä. Wielokrotnie zgłaszałem oferty sprzeczne z regulaminem. Nigdy żadna nie została usunięta.

oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

potwierdzam - nic nie daje zgłaszanie chińskich pirackich płyt.

oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

Nieprawda. Jedyne co od was otrzymuję to informacja: 

Sprawdziliśmy dokładnie tę ofertę, jednak nie potwierdziliśmy wskazanego przez Ciebie naruszenia.Zgłoszone oferty zawsze sprawdzamy pod kątem wszystkich możliwych naruszeń. Jeśli uznamy, że oferta narusza regulamin w inny sposób niż zgłoszony przez Ciebie, także możemy podjąć odpowiednie działania.

oznacz moderatorów