anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mogę zrobić

Client:102383207
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry pisze w sprawie ponieważ sprzedawca z allegro lokalnego z którym wcześniej uzgadniałem kupiłem od niego głośnik za kwotę i miałem opcje tylko blikiem zaplacilem i następnie pobrało mi kasę z konta i jak z nim gadałem to on nie dostał potwierdzenia kupna a ja nie mam kasy ale mam potwierdzenia transakcji powiedział że moje pieniądze jakby wiszą w powietrzu i powinny być zwrócone samoistnie do 2/3 dni roboczych no ale mimo wszystko teraz nie odpisuje a aukcji nie ma czy jest szansa jakoś odzyskać pieniądze? Bo nawet w zakupach tego nie ma a strona po zapłacie która była i pisało że jest to autoryzowane po powrocie na nią pisze ze serwery są przeciążone co mogę w takiej sytuacji zrobić? 

Link do aukcji której nie można na allegro lokalnie 

[edytowano]

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Zapłaciłeś poza Allegro? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:102383207 Jeżeli płaciłeś przez Allegro, to mogło się coś zawiesić w trakcie > pieniądze powinny wrócić w ciągu 3 dni na konto przypisane do blika

A wybór rodzaju zawsze masz przed płatnością > po prostu Allegro zawsze proponuje płatność blikiem > na następnej stronie trzeba zjechać na sam dół strony i po lewej masz wybór płatności > dopiero potem klikasz zapłać.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:102383207 zostałeś najprawdopodobniej oszukany (fałszywa strona mi wyświetla ostrzeżenie w przeglądarce). Zabezpiecz wszelkie materiały i udaj się na policję.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

nabito cię w butelkę
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  moderatorki sprawdzą adres www bo ja nie kojarze niczego ala zamów przesyłkę
jeśli to wał to koniecznie zmienić dane logowania i hasła do wszystkiego na kompie / telefonie bo wyczyszczą ci konto po uprzednim przelocie urządzeń dobrym antywirem

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102383207 Nie widzę, żadnego zakupu na Lokalnie u Ciebie. Podejrzewam, że zapłaciłeś poza Allegro. W takim wypadku nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. 🙁

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:102383207 To nie jest strona Allegro tylko sfałszowany link. Oszustwo powinieneś zgłosić na policję. 

oznacz moderatorów