anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jak sprzedający podaje fałszywe dane o swojej firmie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
markun1975
#8 Zapaleniec#

Kupiłem towar i nie dostałem faktury. Sprawdziłem w ceidg nie ma tej firmy w ewidencji przedsiębiorców.

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zgłoś do allegro ,to oni go weryfikowali .

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Ale gdzie na allegro takie coś się zgłasza?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not napisz moderatorkom nr zamowienia

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Pani moderatorka mnie nie lubi. Hi Hi !!!

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Nasze moderatorki są SUPER i wszystkich lubią 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Skąd wiadomo ,że o Pani mi chodzi? Hi Hi !!!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przecież znamy inny wątek w tej sprawie i z TOBĄ.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kto? Ja -wręcz przeciwnie, Oczywiście że Allegro reklamuje się jako "Gwarantujemy bezpieczne zakupy" Ale w ostatnim czasie coś się zmieniło a szczególnie na AL, niestety na gorsze.

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Sprzedaje jak sam napisała 1000 miesięcznie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Miałeś wrzucić korespondencje a jakoś nie widzę jej.

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Miałem wrzucić jakąś korespondencję?

oznacz moderatorów
zabawki-emi
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, sytuacja ta zaczyna mnie przerastać i przerażać jednocześnie. Nie wiem z jakim człowiekiem mam do czynienia i czy to są żarty czy to jest na poważnie.

Ilość wiadomości, wątków itp jest porażająca a to świadczy tylko o tym jak bardzo ta sytuacja jest poważna.

Oczywiście jesteśmy legalnie działającą firmą, od wielu lat. W ceidg również oczywiście można nas znaleźć, do każdej transakcji wystawiamy paragon i to również temu panu tłumaczyłam. Paragon zawsze znajduję się w "kangurku" pod listem przewozowym i w naszym systemie magazynowym również jest informacja o wystawionym paragonie w dniu zakupu a jego kopię wysłałam Panu na maila. 

Próba ponownego zastraszania mnie jest przerażająca i nieakceptowalna.

Podałam Panu informację gdzie należy wysłać kosiarkę na serwis, zapewniłam też, że reklamacja zostanie rzetelnie przeprowadzona.

Allegro, proszę o interwencję. Przyznaję, że na tę walkę nie mam po prostu siły.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Pani Emilio! Wpisze Pani sobie te dane na stronie ceidg które podaje Pani do sprzedawanego towaru.

Emilia [edytowano]

NIP: 5291821909

 i się przekona ,że niema ich w ewidencji. Są inne.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@markun1975 a teraz uczymy się korzystać z ceidg i klikamy historia wpisu i sprawdzamy zmiany z dnia 27.08.2020 i porównujemy dane 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@markun1975 Niestety, ale kręcisz jak tylko możesz > pod NIP-em jaki podałeś jest zarejestrowana właśnie firma Emilia ........... > więc albo nie umiesz przeczytać dokładnie danych, albo nie chcesz > chcesz wprowadzić ferment i odwrócić uwagę od swojego zastraszania sprzedającej.

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Ale jak Emilia Sz czy Czy? ze Sta... czy Piłsud...o?

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@markun1975 Nr NIP jest unikalny > nie może być dwóch różnych firm pod tym samym NIP-em > tak samo jak baza CEIDG jest jedna > nie ma innej w Gdańsku, a innej w Kaczych Dołach Górnych

oznacz moderatorów
markun1975
#8 Zapaleniec#

Już nie chce mi się wyjaśniać dalej Ziolko39. Jest wyjaśnione na forum. Sam dokonaj interpretacji.

oznacz moderatorów