anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dostanę całość gotówki za zwrot? (Licytacja)

MAMY ROZWIĄZANIE!
jessiexd
#8 Zapaleniec#

Hej,
Zalicytowałam przedmiot i wygrałam aukcję. Podczas jeszcze jej trwania wysłałam prośbę o anulowanie mojej oferty, ale gdy licytacja się skończyła wskoczył mi ten zakup i widniał jako nieopłacony. Zapłaciłam go i od razu zwróciłam, klikając powód, że kupiłam go omyłkowo. Zapłaciłam za przedmiot + dostawę. Czy przy zwrocie środków dostanę zwrot całej gotówki czy tylko za sam przedmiot? W zwrocie widnieje, że wszystkie produkty zostały już zwrócone.
Z góry dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

@jessiexd Po co go opłacałeś, oczywiście że zwrot dotyczy całości czyli tyle ile zapłaciłeś.

oznacz moderatorów
jessiexd
#8 Zapaleniec#

Nie wyświetliło mi się żadne anulowanie, więc myślałam, że tak trzeba 😓 ale jeżeli dostanę za całość to tylko tyle chciałam wiedzieć. 😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@jessiexd Sprzedawca powinien zrobić to bezzwłocznie, ale do 14 dni.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie trzeba, można anulować, zrobić zwrot lub wysłać rezygnację mailem jeszcze przed zapłatą 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@jessiexd Jeśli zrobiłaś zwrot zaraz po zakupie, przed wysyłką, sprzedawca jest zobowiązany zwrócić Ci całą wpłatę, wraz z kosztem wysyłki, niczego nie może potrącać.

Gdyby nie zwrócił całości, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś tam o pomoc Allegro - wtedy szybko zwróci.

oznacz moderatorów
exoryna
#14 Krzewiciel#

Jak się licytuje od osoby prywatnej to też jest dostępny formularz zwrotu? 

oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@exoryna 

Jeśli ma wypełnioną zakładkę Zwroty, to tak.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie rozumiem w jaki sposób można "omyłkowo" brać udział w licytacji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
jessiexd
#8 Zapaleniec#

Nigdzie nie napisałam, że omyłkowo brałam udział w licytacji. Na początku myślałam, że przedmiot nie jest uszkodzony, ale na końcu opisu było napisane, że jest. W opcjach po zakupie przy zwrocie jest opcja, że coś zostało zakupione omyłkowo.

Tak jak pisałam wyżej, myślałam, że trzeba zapłacić, a dopiero później anulować dlatego zakup był omyłkowy. Licytacja nie. Proszę czytać ze zrozumieniem. Pozdro 🙂 

oznacz moderatorów