anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest tu ktoś, kto wystawił ocenę negatywną?

marc120
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich.

Czy jest tu ktoś, kto wystawił ocenę negatywną tak, jak ja w sklepie z częściami i chemią [edycja] i po tym fakcie tenże sprzedawca (oba sklepy mają tego samego właściciela) ograniczył/uniemożliwił zakupy w jego sklepach?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja kiedyś jedną wystawiłem ,jakieś kilkanaście lat temu ale z tego co pamiętam to nie dało się dogadać. Zwykle w razie potrzeby wystarczy trochę dialogu i można osiągnąć kompromis bez obrzucania "gnojem".

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@marc120 prosić można, ale nikt nie musi się słuchać 😉

Blokowanie klienta przez sprzedawców po otrzymaniu negatywa to właściwie jest norma - wielu (jeśli nie większość) sprzedawców tak robi. Allegro właśnie dziś ogłosiło, że będzie to ograniczać i sprzedawca jeśli chce blokować klienta, będzie musiał podać jakąś podstawę - wystawienie przez klienta negatywa nie będzie możliwym powodem blokady. Twój sprzedawca zdążył przed tymi zmianami..

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@vonNogay jak nie 😄

Negatyw = klient wielokrotnie groził mi działaniami na moją szkodę

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kostas11 "Negatyw = klient wielokrotnie groził mi działaniami na moją szkodę" 

Ośmielę się z Tobą nie zgodzić, negatywny komentarz jest działaniem na szkodę przedsiębiorcy a nie samą groźbą takiego działania. 

@Ziolko39 obiecuję, że więcej tu nie napiszę (obiecać nic nie kosztuje) 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek Obiecanki - macanki, a głupiemu ...😉

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@sl-aw-ek każde inne niż pozytywne zdanie na temat jakieś firmy, którym się podzielę np. z kolegą jest działaniem na szkodę przedsiębiorcy.. kolega nie kupi, więc naraziłem celowo firmę na straty finansowe.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@marc120 No cóż, oprócz listy nieaktywnych Kupujących jest jeszcze opcja z pozwem sądowym, coraz częściej stosowana na Allegro. Więc zamiast najprostszej i najmniej inwazyjnej metody, będzie walenie z działa do mrówki.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

marc120
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Czy mogę prosić o zamknięcie tematu?

Ta dyskusja nie wniosła nic, o co pytałem

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@marc120 poczekaj 180 dni i będziesz mógł znów kupić 

oznacz moderatorów

ArtBuds
#8 Zapaleniec#

Wyjdź i nie wracaj 

oznacz moderatorów