anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Limit odnawialny nadal działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
gt82
#8 Zapaleniec#

Witam..Jak to jest?.Otrzymałem limit od BNP na 1500 zł..Właśnie przed chwilą chciałem zakupić towar za 600 zł ale zamiast zakupu mam opcję złożenia wniosku o kredyt.O co chodzi??

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#

@gt82 Chodzi o to, że prawdopodobnie próbujesz coś kupić od sprzedawcy z Chin. Wtedy limit nie działa.

oznacz moderatorów
gt82
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@gt82 Nie kupisz.

Twoje Smartphone Limited
Room 1302, Immeuble Zhang Kee, 84-86 Des Voeux Road Central, Ho
999077 hongkong
NIP: 2968370

Wypełnij nowy wniosek na raty PayU.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/kiedy-nie-moge-skorzystac-z-rat-nl5Z889bKC...

oznacz moderatorów
gt82
#8 Zapaleniec#

aha.czyli co to jakis przekręt jest czy firma poza granicami zarejestrowana poprostu..Pierwszy raz się z czymś takim spotykam 😕

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@gt82 Masz wyżej link, poczytaj. Towary spoza Europy nie mogą być opłacane limitem Od.nowa.

oznacz moderatorów
gt82
#8 Zapaleniec#

dziękuje bardzo za wyczerpujące info..Zamówie z oficjlnego sklepu.co prawda 80zł drożej ale co poradzę.Między czasie złoże wniosek o który wspomniałeś.Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

oznacz moderatorów
mat8888
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, firma z Polski i też brak możliwości wyboru limitu odnawialnego

https://allegro.pl/oferta/thor-blitz-xp-buty-atv-quad-enduro-mx-czarne-r-10-9932085949?utm_medium=ap...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mat8888 W tej ofercie jest limit. U Ciebie nie ma może dlatego, że masz lub miałeś jakieś zaległości finansowe za wcześniejsze zakupy.

oznacz moderatorów
mat8888
#7 Wielbiciel#

Nie bardzo rozumiem, limit mam już kilka lat, korzystałem tylko raz, nie mam żadnych zaległości, wyciagi regularne dostępna pełna kwota, ale dzięki za zainteresowanie

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot_2020-12-09 Raty Od nowa - najczęściej zadawane pytania - Pomoc Allegro.png

oznacz moderatorów