anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę ponownie otworzyć skrzynkę paczkomatu/

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:90112756
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry!

Jestem osobą niepełnosprawną więc poprosiłam mćęża, żeby odebrał przysłane mi skarpetki i ortezę na stopę. Mąż zapomniał, że do jednej skrzynki przyszły dwie paczki i wrócił do domu jedynie z zawierającą skarpetki. Teraz nie  wiem czy jest możliwe ponowne wysłanie tej przesyłki i do kogo mam się zwrócić...

Pozdrawiam!!!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Należy zadzwonić na infolinię teraz i kurier sprawdzi w skrytce czy zostały: 722 444 000 lub 746 600 000.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:90112756 pisz, dzwoń szybko do inposta bo dla nich i sprzedawcy paczka odebrana - doręczona, skrytka pusta 😞 wystarczy że ktoś będzie nadawał i wyciągnie Waszą paczkę i se przywłaszczy to nic nie zrobicie 😞 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:90112756
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za tę radę.

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@Client:90112756 

Dzień dobry,

w sytuacji, gdy nie odebrano wszystkich paczek z Multiskrytki, najlepiej jest się z nami skontaktować niezwłocznie będąc w pobliżu Paczkomatu.
Konsultant postara się zdalnie pomóc przy odbiorze pozostawionej paczki. 

W przypadku braku takiej możliwości prosimy o kontakt z Infolinią pod poniższymi numerami telefonu:

722 444 000
746 600 000.

Dostępność Infolinii
poniedziałek - piątek 7:00 - 22:00 
sobota 8:00 - 20:00
niedziela 8:00 - 18:00 
święta 8:00 - 16:00

Drugim zalecanym w tej sytuacji kanałem kontaktu jest podjęcie rozmowy z naszym botem na czacie i skierowanie prośby o rozmowę z konsultantem :

- poprzez stronę https://inpost.pl/kontakt 
-  lub w aplikacji mobilnej InPost Mobile.

Proszę mieć na uwadze, że pilne podjęcie kontaktu jest niezbędne w celu zablokowania skrytki z nieodebraną paczką.

oznacz moderatorów
Client:90112756
#7 Wielbiciel#

Przesyłka odebrana. Serdeczne dzięki!!!

oznacz moderatorów